Přidat svou firmuZadat poptávku

Řezání, vrtání, sestavení polic, knihovny - Věšák z břízy, skříňky Besta atd....

Poptávka

Poptávka: Řezání, vrtání, sestavení polic, knihovny - Věšák z břízy, skříňky Besta atd....
Stav:
Ukončena
Aktualizována: 24.09.2018
PSČ: 19600 (Praha 9- Čakovice)
Popis zakázky:
Dobrý den,
ráda bych poptala více věcí dohromady, nicméně spolu souvisí. Jedná se o předsíň a obývák a rozdělím to postupně:

Řezání pilou – ROVNĚ prosím:
• 3 desky o síle 3,8 cm, dřevotříska, délka 186 cm, šíře 63,5cm
• 1x nařezat po délce (zúžit desku na 43 cm)
• 1 x desku zkrátit na 110 cm, šíře zůstane stejná, ze zbytku 76 cm udělat nohu stolu – viz obrázek DESKA 2. Tato deska bude sloužit jako stůl, kde jedna část bude připevněna o zeď – je nutno udělat uchycení a druhý konec bude podpírat tato uříznutá část jako plná noha. Tady je nutno vymyslet spojení, které nebude seshora vidět
• 1x desku zúžit na 43 cm a následně nařezat na 3 stejné díly. 2 díl ponechám stranou, jeden díl se přidělá v předsíni na skříňku Besta zevnitř

PŘEDSÍŇ
• Skříňku Besta Ikea pověsit na zeď
• Na skříňku dát a uchytit uříznutou desku
• Do břízových kmenů vyvrtat pod úhlem 45st. Díry a nasadit špalíčky, které budou sloužit jako věšáky. Zakoupila jsem kulatinku 1cm, a 0,8 cm, lepidlo na dřevo pro lepší jištění, kutatinka se nařeže na špalíky cca 6 cm dlouhé, případně si řekneme na místě – místa, kam se pak do kmenu vloží, vyznačím na místě. Březové kmeny jsou živý strom a kulatina bude na místě uřízlých větví.
• Každá bříza má vespod rozpínací šroub – jedna se rozepře mezi podlahu a strop, druhá se rozepře mezi hotovou skříňku na zdi a strop – tady se to přesně musí vyměřit na místě a provést.
• Pověsit zrcadlo vysoké 120 cm, široké 70 cm v rámu, je poměrně těžké a příprava na šrouby viz příloha

OBÝVÁK
• Jak bud sestava vypadat jsem nakreslila na čtverečkový papír a skládá se: 2 x knihovna Billy Ikea – budeme zkracovat, 3 x Besta na zem, 3 x Besta zavěsit na zeď, 3x police TUTEMO – je v kuchyňské sestavy Ikea.
• Korpusy jsem vám smontovala pro ušetření času a urychlení – viz příloha, jsou uložené na sobě jak to vypadá – jen samozřejmě nejsou pověšené a Billy není složený, vzhledem k tomu že se musí říznout aby byl až do stropu.
• Na spodní skříňky Besta prosím namontovat dveře, nahoru jednu z uřízlých desek přidělat. Do z vašeho pohledu levé skříňky do levé strany vyříznout obdélník – za ním na zdi jsou rozvody elektřiny a internetu, kabely se budou táhnout touto skříňkou. Nahoru této skříňky kulatý otvor na kabely- průchodka koupená, + kulatý otvor i na desku, co přiděláte jako vrchní desku. Připomínám, že tloušťka desky je 3,8 cm a jsou to desky, co si nařežete na začátku.
Zkrátit Billyho na 203 cm – jde o to, že knihovny mají vespod ten otvor kvúli podlahovým lištám a to tam nechci, takže celé to odstranit a zaměřit až do tropu – to celé 2x.
Připevnit na pravou část skříněk.
• Od stropu dole vyměřit a pověsit 3x Besty a 3x police. Tady jsou 2 problémy, které je nutno vyřešit: 1. Jak vidíte na obrázku, police Tutemo jsou malinko vyšší –a dělá se na sestavě nepěkná mezera. Jednu polici tedy o 1 cm zkrátit a spodní desku opět přidělat. Klidně na šrouby, bude vestavěná mezi ostatní a spoj nebude vidět. 2. Šíře police je menší než Besty- tzn.- nedoléhá ke zdi o cca 3,4 cm – vymyslet na co se pověsí, aby se rozdíl vyrovnal a pohledově vše lícovalo.
• Připevnit dvířka kam je potřeba 3x
• Do prostoru na jednu stranu připevnit na zeď desku – co se řízla a na druhou nohu z uříznutého kusu a postavit stůl. Vespod přimontovat rozdělovač kabelů a prodlužovák, se 6Z, který se právě na desky přimontovat dá. (OBI, koupený)
• Pod strop – na jiné místo přidělat na konzole kolejnice na závěsy IKEA a napojit je – říznout na sebe tak, aby měli délku 180 cm, 1 kolejnice je 140 cm, pak se musí spojit (koupeno).

Kyby bylo cokoliv nejasného, vysvětlím.
Termín: do 7. 10. 2018
Cena: nevím, nabídněte¨

Děkuji, Silvia Szépe
Doplňující informace:
Kde se bude zakázka realizovat?
byt
Do kdy potřebujete mít zakázku nejpozději realizovanou?
07.10.2018
Jaké je stáří objektu?
novostavba
Probíhají práce ve výšce?
ne
Práce budou probíhat:
vevnitř
Napětí elektrické sítě:
220 V
Hlavní typy činností:
jiné
Počet nabídek: 0
Usnadnění

Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
dnes od 9:00 do 17:30