Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Dokončení demolice jádra ve 2+KK, Háje

Stav
Ukončena
Zveřejněna
06.11.2012
Poptávající
PSČ
14900 (Praha)
Popis zadání

Poptávám demolici jádra v typizovaném panelovém bytě. Začali jsme svépomocí s demontáží, avšak jedná se o činnost, kterou nejsme schopni dokončit pouze o víkendech.

Aktuální situace: Jádro se skládá z železných profilů-bloků, které se dají hrubší silou vytrhnout. Nyní zbývá pět bloků, na kterých jsou uchyceny přívody vody a zbytek bloků je položený mimo. Bloky jsou příliš dlouhé na to, aby se vešly do výtahu, proto je nutné je v obývacím pokoji rozříznout na menší. To jsme udělali u třech bloků, dokud nám nevyskočila flexa. Jde to rychle, odhad pracnosti na rozřezání je pět až šest hodin.
Zbývá tedy odpojit vodu, rozebrat zbývající bloky jádra a rozřezat všechny železné bloky na menší kusy. Veškerý nahromaděný materiál odvézt. Sběrný dvůr se nachází jen deset minut cesty autem u stanice metra Opatov, jsou tam Po-Pá do pěti hodin. Teoreticky při správné koordinaci se jedná o práci na jeden den a bez potřeby kontejneru, neboť se to dá odvézt valníkem. Pro jistotu bych řekl, že práce bude trvat dva dny. Bohužel se jedná o velmi hlučnou činnost, se kterou není možné obtěžovat postarší sousedy.

V rámci poptávky na demolici prosím též o zahrnutí další činnosti: Demolice jedné siporexové příčky nad kuchyňským koutem. Jedná se o blok cca 3 m ukotvený do stropu, měl by jít vyklopit a potom celý blok rozbourat kladivem a napytlovat.

Když už bude probíhat taková monstr akce, možná by tam šlo zahrnout vytrhání starého lina z podlahy. Prosím o nacenění i této činnosti. Já jsem zatím vytrhal pouze PVC lišty mezi podlahou a zdí.

Je pro mě důležitá a) cena b) rychlost, neboť od demolice se odvíjí rekonstrukce elektriky a stavba nového jádra. Nabídka je aktuální okamžitě. Firmě bych předal byt ráno v půl osmé a večer po práci přijel převzít výsledek. Je zapotřebí brát ohled na nový výtah.

031120121335
041120121373
041120121374
041120121376
041120121377
Počet nabídek: 0
Veřejná diskuze
Otázky a odpovědi k poptávce. O novém příspěvku bude e-mailem informován poptávající a všichni, kteří poslali nabídku.
Ukončuji poptávku, protože: Zajištěno svépomocí

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.