Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Rekonstrukce domu

Stav
Ukončena
Aktualizována
17.01.2018
Poptávající
PSČ
41108 (Štětí)
Popis zadání

Dobrý den,
V příloze posílám dokumentaci k poptávané rekonstrukci. Je to dokumentace, jak měl být barák dříve přestavený, ale k přestavbě nedošlo, proto je v původním stavu, jako je na přiložených fotkách z předu a zezadu baráku, nic méně, jsou tam okótované míry, které by měli souhlasit.

Na přiložených obrázkách přikládám plán spodního a vrchního patra, jaká je naše představa. Ve spodním patře je to asi celkem jasné, tam bychom chtěli zachovat, dle nákresu. Do zadní malé místnosti je přivedené topení ze sklepa baráku, s tím že jenom v této místnosti by zůstalo nástěnné topení klasické, kuchyně, obývák a wc s koupelnou, bychom chtěli vytápět podlahovým topením ( teplovodní dálkové ). Okna v zadní malé místnosti a v kuchyni zůstanou původní, okno v obýváku se vymění za velké francouzské okno s průchodem na terasu ( ta zatím není v nákresu ). Předpokládáme rozvod nové elektroinstalace.

V horním patře potřebujeme 3 místnosti a koupelnu. V příloze posílám dva návrhy, jak bychom si to asi přestavovali, ale preferujeme návrh s názvem Vrchní patro - nové .Koupelna by měla být nad koupelnou ve spodním patře, tím by se měl zjednodušit přívod vody a odpadů. Do pokojů budeme potřebovat přivést topení ze spodního patra, bude zase klasické, panely na zeď a rozvod elektriky. V jedné místnosti budeme muset přidělat střešní okno, jinak ostatní okna zůstanou na původním místě. Ty malé místnosti v pokojích jsou šatny se zašupovacími dveřmi.

Od návrhu rekonstrukce požadujeme:
Cenu
Termín dodání
Projektovou dokumentaci – k topení, rozvodů elektroinstalace

Děkuji a přeji pěkný den,

IMG_20171223_100614
Spodní_patro
Vrchní_patro
Vrchní_patro-nové
Počet nabídek: 2
Zajímavé reference
Rekonstrukce bytu Opava
Rekonstrukce bytu Opava

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.