Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Rekonstrukce 2+kk

Stav
Ukončena
Zveřejněna
28.10.2017
Poptávající
PSČ
16000 (Praha)
Popis zadání

Rekonstrukce bytové jednotky 2+kk ve starém RD. Společná kuchyň s obývacím koutem ( cca 30 m2 ), koupelna s WC ( cca 4 m2 ) a vstupní chodba o cca 12 m2.

Chodba - Demontáž a montáž nových vchodových dveří. Demontáž a pokládka nové dlažby ( na chodbě jsou 3 schody), sádrokartonový podhled, demontáž vchodových dveří do 2 bytové jednotky a montáž nových, nová malba.

Kuchyň + obývák - Renovace dřevěné podlahy ( obrousit a nalakovat... ), demontáž špaletových oken a montáž nových ( plastová okna ), sádrokartonové podhledy, topení plyn ( montáž radiátorů a instalatérská příprava, nutno zasekat vše do zdi ), příprava odpadu a ostatních instalatérských prací pro kuchyň, bourací práce ( jedná se o cca 2 m širokou příčku ) a následné nové vyzdění s přípravou pro dveře s obložkou, malba.

Koupelna - Likvidace starých obkladů a dlažby, starého WC a sprchového koutu. Nově natáhnout odpady, vodu a topení ( vše zasekat ), pokládka nových obkladů a dlažby, montáž sprchového koutu, geberit, sádrokartonový podhled, demontáž starého okna a montáž nového, odvětrávání ( vrt skrze cca 20 cm příčku ) a malba.

Prosím o orientační nacenění prací (kde lze - sazba za m2) - okna, dveře, dlažba, obklady apod. mám zakoupeny. Termín ideálně od poloviny listopadu.

Očekávaná cena
150000-250000 Kč
Počet nabídek: 5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.