Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Výroba psacího stolu

Stav
Ukončena
Aktualizována
09.11.2017
Poptávající
PSČ
14100 (Praha nebo Ostrava)
Popis zadání

Dobrý den,

potřeboval bych vyrobit psací stůl pro syna, nákres s rozměry posílám v příloze + dodatečné informace v e-mailu:

Šířka stolu bude 90cm, hloubka bude 60cm a výška 149,8cm. Šířka desek bude 1,8cm.
Dál jak je ta výsuvná polička na klávesnici, která je hluboká 34cm a 9cm od dolní hrany horní desky, tak vedle je šuplík a pod ním druhý šuplík, každej vysoký 10cm a hluboký 55cm, tvar šuplíku, viz. nákres 1. Boční a zadní stěna šuplíků může být z bílého prkna širokého jen 1cm aby v šuplíku bylo, co nejvíce místa. Tvar šuplíku, viz. nákres 2. Pod spodním šuplíkem nebude prkno, viz. nákres 1. Ten horní šuplík bude trochu menší než ten spodní, jelikož ten prostor na klávesnici potřebuju 70cm aby se mi tam vešla ještě myš. Horní šuplík nebude mít žádné kolejnice na vysouvání, jelikož pod ním bude prkno, takže nejsou potřeba, spodní šuplík taky nebude mít žádné kolejnice na vysouvání, jelikož jsem doma našel nějaký umělohmotný ližiny, co my zbyly z jedné skříně z ikei. Zarážky k šuplíkům si už nějak vyrobím.
Dále v místě, kde obvykle bývá tiskárna bych potřeboval skříňku bez poliček a příček na sešity 30cm od země (níž nechci abych si tam moch natáhnout nohy), vysoká 33,2cm aby byla co nejvyšší až k vysunovací poličce (horní stěna té skříňky bude zároveň to prkno mezi šuplíkama, viz. nákres 1), hluboká 35cm a dvoje dvířka.

Dále, barva ideální by byla k obývací stěně co máme:

http://www.nabytek-jikos.cz/zbozi/nabytek/obyvaci-steny-O25/revel-Z262.html - je to dekor jádrový buk BK75

hodně podobnej (skoro stejnej) maj v Bauhasu (jádrový buk) nebo ještě v kronospanu by to mělo být todle:

http://www.eshopkuchyne.cz/vzorniky-barev/dekory-kronospan/ - klikněte na: Kronospanlamina6 - a je to SU 8888 Buk Corvara

Když nebudete mít zápustné úchytky na šuplíky a dveře, jako jsou u té obývací stěny nebo podobné, tak dveře a šuplíky nechte rovné, nic v nich nevyřezávejte a já si nějaké kování seženu a domontuji ho doma. Stůl bych chtěl v rozloženém stavu, doma si složím sám.

Zadní sololitovou desku na nástavbu, kde jsou poličky a na skříňku nepotřebuji, tu mám. Ty drážky na zadní stěny na tu sololitovou desku aby byly jen 0,5cm od zadní hrany a v šuplíkách 0,5cm od spodní hrany aby ve vnitř bylo, co nejvíc místa. V prostoru, kde jsou šuplíky, počítač a monitor, žádná zadní deska nebude. V nástavbě budou dvě poličky s volitelnou výškou od 14cm do 44cm po 2cm. Poličky budou široké 24,6cm (vnitřní rozměr) stejně jako spodní šuplík. Úplně horní polička přes celý stůl 90cm bude mít zadní stěnu také z prkna a ne ze sololitu, viz. nákres 2. Panty u skříňky aby byly zapuštěný rovnou do těch nosných desek, a co možná nejmenší z důvodů více místa a úspory materiálu, viz. nákres 1 Panty v příloze.

Potom bych potřeboval ještě poličku širokou 90cm, vysokou 20cm a hlubokou 20cm, viz. nákres 2, také z Jádrového buku.

Dále nástěnnou, rohovou skříňku na knížky širokou 30cm, hlubokou 27cm a vysokou 94,4cm, bude mít dva boky a zadní stěnu ze sololitu, viz. nákres 2, sololit nepotřebuju, ten taky mám. Drážky na zadní stěny na tu sololitovou desku budou 2cm od zadní hrany. Závěs bude vypadat takto, viz. fotka. Bude mít dvě poličky s volitelnou výškou od 20cm do 75cm po 2cm, viz. nákres 2, také z Jádrového buku.

Pak mám desku, co mi ještě zbyla z bauhausu jádrový buk šířka 42,5cm, dýlka 122cm a výška 1,8cm z toho by se dala udělat spodní deska k té skříňce a ten výsuvný šuplík na klávesnici nebo dvířka k té skříňce. Desku bych mohl přivést abych ušetřil za materiál, pokuď jste někde blízko trasy Praha - Brno - Ostrava nebo Praha - Hradec Králové - Ostrava nebo Praha - Krňany u Prahy.

Napište mi prosím zvlášť cenu stolu, cenu poličky, cenu rohové závěsné skříňky a zvlášť cenu dopravy do Prahy a do Ostravy a odkud by se ten stůl vezl, když by to totiž bylo někde kam jezdím, tak bych si pro něj přijel sám.

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem

Doseděl

Očekávaná cena
co nejlevněji
nákres_1
nákres_2
foto
Počet nabídek: 0
Zajímavé reference
Vybavení rodinného domu
Vybavení rodinného domu

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.