Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Rekonstrukce bytu 3+1, 72m2

Stav
Vybrán dodavatel
Zveřejněna
10.10.2017
Poptávající
PSČ
78365 (Hlubočky)
Popis zadání

Prosím o cenovou nabídku na rekonstrukci bytu 3+1 o výměře 72m2 v Hlubočkách – Mariánském Údolí. Byt se nachází v 3.NP. Realizace Listopad, prosinec, dle domluvy. Doba realizace není vázána na rychlost rekonstrukce (byt není obývaný), preferuji kvalitu před rychlostí.

- Bourací práce: Vybourání stávajícího jádra včetně zařizovacích předmětů a kuchyňské linky, včetně spotřebičů (plynový sporák). Rozebrání a demolice stávajících podlah parket a škvárového podkladu (obytné místnosti), PVC (kuchyně), dlažba (Chodba a WC, koupelna). Demolice příček tvořících komoru a předěl mezi kuchyní a chodbou. Vybourání stávajících vnitřních dveří, demontáž st. svítidel a dvou vestavných skříní. Ekologická likvidace odpadu.

- Vyzdění nového jádra a příček z tvárnic ytong, osazení zárubní, izolace.

- Nové elektroinstalace v celém bytě (drážky, rozvaděč, kabely, krabice, vypínače, zásuvky, revize, jednofázový jistič na třífázový).

- Nové rozvody topení a radiátory v celém bytě, nový kondenzační kotel s vnitřní nádrží, úpravy s tím spojené, vyvložkování komínu, zapojení a revize.

- Nové rozvody vody a odpadů a nové zařizovací předměty v koupelně a na WC, sprchový kout, příprava rozvodů pro kuchyňskou linku.

- Obklady a dlažba v koupelně, na WC.

- Sádrokartonové podhledy na chodbě, v koupelně, kuchyni a na WC, osazení bodových svítidel.

- strhnutí stávajících omítek a následné nové vyštukování a malba v celém bytě (základní bílá).

- Dodávka a montáž vnitřních dveří (obložkové zárubně).

- Vyrovnání podkladu + nové konstrukce podlahy v obytných místnostech + pokládka nových podlahovin (vinylová podlaha).

- Okna nebudou součástí nabídky a budou v době realizace již osazeny nově. Bude nutné provést jejich zednické zapravení a osazení vnitřních parapetů.

Pozn: Půdorysy v přílohách vycházejí z představ majitele, případné úpravy vycházející ze zkušeností zhotovitele jsou vítány. Prohlídka stávajícího stavu je možná po domluvě.

Pokoj 1
kuchyně
chodba, skříň - demolice
kuchyně
WC
kotel
pokoj 2
kuchyně
obývák
koupelna
skříň - demolice
obyvák
Komora - demolice
Pokoj 1
Koupelna
kuchyně, budoucí chodba
kuchyně
kuchyně
chodba, skříň - bemolice
kotel
wc
Pokoj 2
Počet nabídek: 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.