Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Zateplení fasády RD

Stav
Ukončena
Zveřejněna
28.09.2017
Poptávající
PSČ
73511 (Orlová)
Popis zadání

Poptávám (výrobek nebo službu): Zateplení RD

Množství/obsah/rozměr/rozsah prací:
Poptávám zpracování nabídku- kalkulaci ceny na zateplení RD provedeného dle norem a správného technologického postupu a výběru materiálu o rozměru cca 9,5 x 10m, viz. přiložené foto RD, včetně soklu , podrobnější informace o skladbě domu níže. Jde o hlavní poptávku - kdy mám představu o zateplení šedým polystyrenem tloušťky myslím kolem 12-15 cm - difůzně otevřené fasádní desky, k tomuto příprava podkladu stěny , tedy jestli je nutno omítku oklepat všude či jenon někde(pokud bude lešení oklepu si sám), k tomuto montáž venkovních parapetů. RD má u soklu venkovní oplechování ,(větší šířka zdi sklepa) pokud bude třeba i toto tak i toto nové, ale pokud se to polystyrenem zateplovacím s přechodem na soklový vyrovná, nebude potřeby dané oplechování soklu.

Po vybrání dodavatele budu ještě poptávat s tímto kalkulaci vícepráce a to buď také obložení spodníc části střechy polystyrenem v rámci zateplení , nebo podbití dřevěné konstrukce střechy palubkami, lakování. (při jednom, když bude lešení kolem RD), a dále pokrytí schodiště takovou tou vodě nepropustnou kamínkovou lepidlovou vrstvou, aby vše potom vypadalo skvěle.

Termín realizace: září - listopad 2017, nebo příští rok 2018 po zimě
Lokalita realizace: Karviná
Odhadovaná cena: nabídněte

Další informace ke skladbě RD: Jedná se o rodinný dům, z 1/2 podsklepen (spodní polovina domu i pod přístavbou), postaven s plných cihel tloušťka zdi sklep 60 cm (většinou betonový základ, potom kousek cihel), s vyvýšeným přízemím 45 cm, 1. patro 30 cm , pouze jeden štít je postavenpo rekonstrukci střechy s šedých lehkých tvárnic myslím porotherm či tak nějak. Vyměněny všechny okna, trojskla, tlouš'tka rámu 88mm, střecha zateplená vatou isover, 10 cm pod krovy , 18 cm mezi krovy, zatepleny podlahy v nepodsklepené části po podlahou položen polystyrenem 10-12 cm. Schodiště z boku domu, pod schodištěn sklepní prostor pod přístavbou, dům má v jedné přední části u schodiště výklenek, přístavba - tato je postavena z cihel tloušťka zdi 30 cm, cca rozměry RD počítány i s touto přístavbou. Děkuji za nabídky.

Očekávaná cena
nabídněte
P1130256
P1130255
P1130252
P1130253
P1130254
Počet nabídek: 1

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.