Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Rekonstrukce - nadstavba rodinného domu

Stav
Vybrán dodavatel
Aktualizována
30.05.2017
Poptávající
PSČ
19800 (Praha)
Popis zadání

Demontáž stávajícího krovu, realizace nové nadezdívky, na kterou bude realizován krov nový, vynášející novou sedlovou střechu se skládanou taškovou krytinou. Ze střechy bude vysazen velký vikýř směrem do zahrady s plechovou krytinou. 2 nové balkony směrem do zahrady. Dále bude posílena stávající podlaha podkroví a budou v podkroví provedeny dispoziční úpravy - vznikne 1 nový byt. Nové vnitřní rozvody /NN, voda, kanalizace, topení/ podkroví budou napojeny na stávající v domě.
Podrobně viz. projektová dokumentace.
Je možné, že některé práce budeme realizovat svépomocí resp. s jiným dodavatelem - týká se to ale jen vnitřních instalací, interiéru apod. Rád bych od 1 dodavatele minimálně "hrubou stavbu" tj. bourání stávajícího krovu, realizace nadezdívek a štítů, komína, stavba nového krovu + střechy, balkonů, fasády... nicméně prosím o kompletní nacenění. Realizace za provozu zbytku rodinného domu - byty pod nadstavbou jsou obývané. Na parcele k dispozici prostory pro zařízení staveniště.

Jedná se o tento objekt: https://is.gd/1HDgmI

Termín léto-podzim 2017.

Zpracována kompletní projektová dokumentace + položkový rozpočet, který prosím vyplnit.

Počet nabídek: 1
Zajímavé reference
RD
RD

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.