Aby to dobře dopadlo
Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Projekt zahrady (pripade i realizace)

Stav
Dokončena a ohodnocena Reference
Aktualizována
25.04.2016
Poptávající
PSČ zakázky
19800 (Praha)
Popis zadání

Dobrý den,

Na Praze 9 mám rodiný dům, který má poměrně velkou zahradu a za posledních 100 let totálně ztratila koncepci a chci to uz sverit do odbornych rukou.

Tím, že na podzim 2016 a první půlku roku 2017, plánuji radikální přestavbu vcětně změny teras a přístavby, tak hledám:

- Zahradního architetka co by mě udělal projekt (stačí 2D a klidně o ruky) – co půjde tak chci přestěhovat letos na podzim
- Opcionálně firmu co by to buď kompletně nebo dílče provedla (bavíme se o realizaci léto- podzimu 2017)

V současné době je zahrada rozdělena na dvě poloviny, kde první část je okrasná (vlevo okrasné keře a „immergreen“, vpravo plazivé růže a motýlí keře) celá přední část má žívý plot z buxusů, kde v jeho středu je posezení. V půlce zahrady je zahradní jezírko (zničené psem) a zadní část zahrady je ovocnářská.
Z větších stromů je vepředu velké stříbrný smrk a rododendron obojí ca. 35 let, vedle nich vrba, vpravo od jezírka vzrostlý červený javor a v pravé části velká magnolie. Všude v ploše jsou různé zakrslé dřeviny a jalovce různých výšek. V půli zahrady je vzostlý ořech a v zadní části slivoň, pološvestka, třešen, nekrarinka a pak mnoho menších ovocných stromů a keřů.
Přední část bude ca. Ze třetiny zastavěna terasami a bazénem a ztratí svůj ráz (viz. plánky)
Co bych chtěl?
V nové koncepcí bude mít zahrada 758m2. Dominantou zahrady by měla být terasa a bazén, kde by měl probíhat hlavní život. Byť jsem na zahradě vyrostl a znám jak se o věci starat, tak okrasnou část zahrady chci maximálně možně bezúdržbovou, nenákladnou a neokázalou. V zadní části zahrady bych chtěl ovocnářskou část a někde skleník pro pěstování zeleniny. Celá zahrada bude napojena na zavlažovací systém ze studny. Na zahradě nechci žádné zahradní jezírko (měli jsme jej dlouho a pořád nám do něj lezl pes). Jak jsem se zmínil, tak mám velkého psa a mladou rodinu, tak vše potřebuji mít dostatečně odolné. Kromě výše uvedeného někdy výhledově v místě kde je zahradní domeček (levý horní roh), tak tam plánuji postavit dvojgaráž, čili nato v koncepci zahrady chci trochu pamatovat.

pudorys_zahrady_planek
pudorys_zahrady_pohled_z_letadla
pohle_ze_stredu_domu_do_zahrady_panorama1
pohled_zezadu_panorama
pudorys_zahrady_planek
pohled_z_dvora
pohle_ze_stredu_domu_do_zahrady
pohled_z_dvora_napravo
Počet nabídek: 5
Veřejná diskuze
Otázky a odpovědi k poptávce. O novém příspěvku bude e-mailem informován poptávající a všichni, kteří poslali nabídku.
Ukončuji poptávku, protože: dodavatele co se ozvali se uz pak neozvali, zacinam mit pochyby o firmach na tomto serveru...
Zajímavé reference
Realizace zahrady praha 4
Realizace zahrady praha 4

Potřebujete poradit?

info@nejremeslnici.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.