Chci začít

Kozlova míra poctivosti

Velkopopovický Kozel, Stavebniny DEK a NejŘemeslníci byli vždy patroni poctivého řemesla

Představujeme Kozlovu míru poctivosti, rozšířenou možnost hodnocení řemeslníků, abychom poctivou práci posunuli zase o kus dál.
Naši předkové to při shánění řemeslníků měli o dost jednodušší. Stačilo jim zajít do hospody, doptat se, kdo co umí a pak si jen plácnout. Za dobře odvedenou práci poté bývalo zvykem zvát řemeslníka na pivo.
A právě na tuto tradici chceme navázat i dnes. Proto jsme s Kozlem a Stavebninami DEK spojili své síly při odměňování fachmanů, kteří dělají svou práci poctivě a srdcem.

Reference s Kozlovou pečetí poctivosti

Nově můžete při psaní reference řemeslníkovi kromě standardního hodnocení přidat navíc ještě Kozlovu pečeť poctivosti. Tu si zaslouží taková poctivá práce, při které řemeslník zajde o kousek dál, než by musel. Vypořádá se s neočekávanou komplikací, dodrží i šibeniční termín, opraví, co jiní vyměňují atd.

Za každou takovou pečetí by měl být příběh o poctivé řemeslné práci. A za takové příběhy náleží i poctivé ocenění, Kozel je proto bude odměňovat pozváním na pivo a Stavebniny DEK slevami na své produkty.

Jak poznám referenci s Kozlovou pečetí poctivosti?

Každá reference s Kozlovou pečetí poctivosti je označena v přehledu i na svém detailu symbolem Kozla. Jednoduše ji tak rozeznáte od ostatních.

Jak udělím Kozlovu pečeť poctivosti?

Jednoduše. Když na webu NejŘemeslníci napíšete řemeslníkovi referenci, ohodnotíte ho dostatečným počtem hvězdiček a považujete jeho práci za skutečně poctivou, můžete mu udělit ještě Kozlovu pečeť poctivosti.

Řemeslníci s Kozlovou pečetí poctivosti

Zlatou, stříbrnou, bronzovou. Hned tři stupně Kozlovy pečeti poctivosti jsou určené řemeslníkům z každého oboru, kteří si dlouhodobě drží vysokou kvalitu práce. S takovými budete mít vždy jistotu slušného jednání a dobře odvedené práce.

Zaregistrujte se, přidejte svou práci a požádejte zákazníka o hodnocení.

Jak získá řemeslník Kozlovu pečeť poctivosti?

Pro každého řemeslníka počítáme poměr počtu jeho referencí s Kozlovou pečetí poctivosti vs počet jeho referencí bez ní. Tento poměr potom porovnáme s dalšími řemeslníky v jeho oboru a sestavíme žebříček.
Prvních 5% řemeslníků v daném oboru získává Kozlovu zlatou pečeť poctivosti.
Dalších 10% získává Kozlovu stříbrnou pečeť poctivosti.
Dalších 15% získává Kozlovu bronzovou pečeť poctivosti.
Udělené pečetě se znovu přepočítávají každé 3 měsíce. Můžete si tak být jisti, že tato ocenění jsou aktuální.

Jak poznám řemeslníka s Kozlovou pečetí poctivosti?

Každý řemeslník, který získal některou z pečetí, je na všech místech našeho webu jasně označen. Na první pohled tedy vidíte, které řemeslníky ostatní zákazníci nejvíce ocenili.

Kozlův žebříček

Toto jsou nejvíce oceňovaní řemeslníci napříč všemi obory. Podívejte se na žebříčky pro jednotlivé obory a okresy v Česku.
1.

Tomáš Gora

— 9 referencí
Humpolec
Stavby a rekonstrukce po celé ČR

Jsem český zedník, který si zakládá na kvalitně odvedené práci. Mám 20 let praxe v realizaci stavebních prací. Od staveb rodinných domů na klíč po rekonstrukce od A do Z, vše dle domluvy. Působím v Praze, středočeském kraji a na Vysočině.

2.
— 25 referencí
Český Těšín, okr. Karviná
78bodů

Naše společnost se zabývá službami a montáži vodoinstalací, plynoinstalací a topenářství.
Rovněž v této oblasti poskytujeme komplexní poradenství.
Čerpáme z mnohaletých zkušeností, čímž Vám můžeme zaručit kvalitně a rychle vykonanou…

Kozel
a poctivé řemeslo

Celou historii Velkopopovického pivovaru provází úcta k řemeslu, respekt k tradici a zasloužená odměna za dobře odvedenou práci. I dnes si současní velkopopovičtí sládci uvědomují důležitost zachování řemesel a jejich další rozvoj. Proto Kozel již po desetiletí podporuje a odměňuje všechny ty řemeslníky, kteří dělají svoji práci tak, jako my vaříme pivo – poctivě.

NejŘemeslníci
Aby to dobře dopadlo!

Již čtrnáct let přinášíme lidem, kteří poptávají řemeslné práce, ověřené reference a hodnocení firem. Naším posláním vždy bylo spojovat zákazníky s kvalitními řemeslníky tak, aby byly všechny strany spokojené. Jsme rádi, že spolu s Kozlem, můžeme ještě lépe pracovat na hodnotách poctivého českého řemesla.

Stavebniny DEK
Na výběru materiálu záleží

Již od vzniku Stavebnin DEK věříme ve správné stavební postupy, výběr vhodných materiálů a dobře odvedenou práci. Protože chceme stavebnictví posouvat na vyšší úroveň, neustále vyvíjíme nové stavební a konstrukční postupy. Tomu přizpůsobujeme také naši nabídku materiálů, které odpovídají těm nejvyšším standardům a které pomáhají řemeslníkům odvádět jejich práci kvalitně a poctivě.

Potřebujete poradit?