Vyhrajte vrtačku DEWALT, nářadí STANLEY, soudky piv a další ceny za 10 minut vašeho času

V projektu Kvalitní Stavební Materiály mohou řemeslníci vyhrát ceny v celkové hodnotě 100.000 Kč. Navíc každý řemeslník získává reklamu na rok 2016 ve vyhledávači firem na webu www.KvalitniStavebniMaterialy.cz v hodnotě 1000 Kč zdarma. To vše je možné získat jednoduchým a zábavným ohodnocením materiálů pro stavbu, které každý den používáte.
Jedině řemeslník se vyzná!
V projektu Kvalitní Stavební Materiály může hlasovat vesměs kdokoliv, ale pouze hodnocení řemeslníků se počítá do celkového hodnocení. Věříme, že pouze řemeslníci se na stavbě potýkají se všemi možnými problémy a musí najít jejich řešení. Proto pouze řemeslníci dovedou správně, nezaujatě a na základě vlastních zkušeností určit skutečnou kvalitu jednotlivých výrobků. Proto oslovujeme Vás, řemeslníka – skutečného odborníka na stavební materiály.
Vážíme si vašeho času, který hodnocením strávíte…
i když se jedná jen o 10 minut a nabízíme Vám proto zajímavé výhry a ceny – vrtačky, nářadí, piva, vstupenky, předplatné časopisů a garantovanou cenu – reklamu na rok 2016 zdarma.
Hlasovat můžete zde:
http://qbuilder.mediaresearch.cz/NPQBuilder/Q.mvc/28b48ac8fa5da3e571e98a6a9043dc93?lang=cs-CZ&source=web
V projektu Kvalitní Stavební Materiály bude ohodnocena kvalita jednotlivých stavebních materiálů v několik kategoriích – hrubá stavba, střechy, elektroinstalace a voda, topení, plyn. Výsledky budou stanoveny na základě hodnocení řemeslníků. Výsledky pomohou především stavebním laikům a investorům, kteří staví nebo rekonstruují dům či byt a vybírají stavební materiály. Na základě hodnocení od řemeslníků budou mít možnost porovnat kvalitu jednotlivých materiálů a vybrat si tak takový, který bude nejlépe odpovídat jejich očekáváním.
Hodnocení kvality stavebních materiálů může pomoci i samotným řemeslníkům, a to tím, že z výsledků bude evidentní, které materiály a značky stavebních materiálů jsou kvalitní. Řemeslníci tak nebudou muset přesvědčovat investory o kvalitě jednotlivých značek, protože ti ji budou moci porovnat v nezávislém hodnocení. Řemeslníci tak budou moci používat výrobky, se kterými se pracuje dobře, rychle, bezproblémově a ke kterým se není potřeba vracet z důvodů kvalitativních problémů.
I toto je přínos pro řemeslníky. Udělejte si 10 minut času a ohodnoťte kvalitu materiálů, se kterými pracujete. Klikněte na odkaz a pomozte určit kvalitu stavebních materiálů.
http://qbuilder.mediaresearch.cz/NPQBuilder/Q.mvc/28b48ac8fa5da3e571e98a6a9043dc93?lang=cs-CZ&source=web
Více informací na www.KvalitniStavebniMaterialy.cz

Sdílet článek

Autor příspěvku: NejŘemeslníci