Pustili jste se do rekonstrukce, nebo ji plánujete? Pak je tahle soutěž přímo pro vás. Můžete v ní vyhrát materiál v hodnotě až 150 000 Kč a k tomu konzultace s odborníkem. Nezaleží na tom, jestli rekonstruujete pokoj, byt nebo celý dům. Přihlásit se může každý, kdo při rekonstrukci využije sádrokarton, izolace, tmely a další prvky suché výstavby.

Jak se zapojit?

Přihlásit se můžete na stránce Rekonstrukční výzva. Stačí napsat pár slov o tom, proč chcete rekonstruovat, jak by měl vypadat výsledek, a připojit pár fotek. Důležité je, abyste ve svém projektu využili prvky suché výstavby. Patří k nim třeba sádrokarton, tmely, výztužné pásky nebo tepelné izolace. Přesná pravidla najdete na stránce soutěže. Přihlašovat se můžete do 30. 4. 2021.

Co můžete vyhrát?

První tři vítězné projekty obdrží materiál související se suchou výstavbou (sádrokartonové desky, izolace, profily, tmely, šrouby) od firem Rigips a Isover a k tomu konzultaci s projektovým manažerem.

Dalších 20 výherců získá možnost konzultovat svůj projekt s projektovými manažery obou značek. A k tomu obdrží 5 kg pytel tmelu Rifio Top od Rigipsu a dárkový balíček ISOVER.

Hlasujte pro nejlepší projekt

Pokud zrovna žádnou rekonstrukci neplánujete, můžete se do výzvy zapojit i jinak: prohlédněte si soutěžící projekty a hlasujte pro ten, který vás osloví nejvíc. Výherce sice vybírá odborná porota, ale pokud to bude nerozhodně, vezme se v úvahu i hlasování veřejnosti.

A jestliže hledáte inspiraci, projděte si vítězné projekty z minulého ročníku. Uvidíte, co všechno se dá s pomocí sádrokartonu vykouzlit.


Sdílet článek