Trička a nová soutěž o kamery Flip MinoHD

Rádi bychom odměnili všechny, kdo přispějí k užitečnosti webu napsáním reference. Proto jsme připravili jsme dvě nové akce s hezkými dárky.

Jarní soutěž o 3 kamery Flip MinoHD

Pro velký uspěch minulé soutěže o kamery jsme připravili další kolo. Napište referenci a za každý bod, který Vaše reference obdrží do 21.4.2010 se dostanete jednou do losovacího osudí. Takže čím užitečnější referenci napíšete, tím větší máte šance na výhru. Body dostáváte od ostatních uživatelů a zkušenost z minulosti ukazuje, že body jsou rozdělovány poměrně spravedlivě.
Kamera Flip Mino HD opravdu stojí za to. Je maličká, velmi jednoduše se ovládá, ale má kvalitní obraz. Podrobnosti najdete na stránce soutěže.

Staňte se Dobrým autorem

Zavedli jsme nový odznak – Dobrý autor . Získá jej každý, kdo vloží alespoň dvě reference s fotkou (a dostane za ně po 3 bodech). Vážíme si těch, kdo přispějí a pomohou ostatním a proto všem dobrým autorům pošleme tričko. Trička jsou opravdu kvalitní, žádný nejlacinější průsvitný model. S designem jsme se také snažili, snad se vám jako pozornost bude líbit. Podrobnosti najdete na stránce Dobří autoři.

Návrhy triček

Sdílet článek

Autor příspěvku: NejŘemeslníci