Facebook nedávno představil řadu novinek. Mimo jiné možnost přidat na vlastní webové stránky tlačítko „Like“ / „To se mi líbí“. Přemýšleli jsme, jak ho propojit s palci, které u nás již máme k ocenění užitečných referencí. Jenže Martin Hassman @hassman nám hodil rukavici v podobě otázky, proč ještě „Like“ nemáme a bylo třeba jednat. Proto jsme složitosti odložili a „Like“ do stránek přidali v té nejprostší podobě.
„Like“ teď najdete nejen u každé reference, ale i na stránkách autorů referencí nebo firem. A pokud do rámečku, který se po kliknutí na „Like“ objeví, napíšete komentář, objeví se ve vašem profilu na Facebooku kromě tohoto komentáře i fotka z reference. Cool.


Pokud teď natrefíte na našich stránkách na zajímavý příspěvek, svým „Likem“ o něm řekněte kamarádům na Facebooku, kterým se může také líbit a hodit. A pokud o NejŘemeslnících ještě neslyšeli, jistě na strákách najdou i další příspěvky, které se bude hodit právě jim.
Pojďme si to vyzkušet. Najděte stránku, které svůj dáte svůj „Like“. Na stránce je třeba chvilku počkat než se „Like“ / „To se mi líbí“ ve stránce objeví (bohužel Facebook není nejrychlejší) a pak kliknout a udělit možná své první „Liky“ mimo Facebook.
Abyste to měli jednodušší, přichystali jsme pro vás takový malý Best Of výběr. Klikutím na fotku se dostanete na referenci či stránku autora nebo firmy.

Máte vlastní zkušenost s řemeslníkem? Zapojte se a napište referenci Třeba se objeví mezi dalšími 25 Best Of. A pokud ne, pomůžete ostatním. To se počítá, nemyslíte?

Sdílet článek
nejnovější nejstarší
Upozornit na
trackback

[…] This post was mentioned on Twitter by NejŘemeslníci. NejŘemeslníci said: Vyzkoušejte nové tlačítko Like z Facebooku na stránkách NejŘemeslníků. Mrkněte na http://bit.ly/NovyLike Jako bonus 25 BEST OF NejŘemeslníci […]

petr
Host
petr

Neco takoveho jsem jeste nevidel kdyz chci ziskat poúptavku tak ani nevim o co jde jestli stavim zed na rovine nebo 20metru v kopci na vasi poptavku jsme rea\govali a kdyz jsem videl ze budem muset tahat vsechen material 20m do kopce tak jsme uplne nekde jinde mate vybornou organizaci kdyz budu delat podle vaseho stilu tak se muzu rovnou jit odepsat musim videt stuaci zn. trochu rozumu do podnikani

Miloš Lenoch
Host

Přiznám se, že Vašemu komentáři nerozumím. Nenapsal jste to omylem na jiné místo, než jste zamýšlel?
M. Lenoch, NejŘemeslníci