Elektroinstalce v bytech, rodinných domech a ve firmách, elektro-revize, ale i montáže a servis zvonků a domácích telefonů. To všechno umí Štěpán Krč a jeho tým z Ostravy – Poruby.

Chystáte se vybudovat rozvody elektroinstalací nebo se chcete pustit do jejich oprav? Obraťte se na odborníky! Najít je můžete u nás – vybírejte z více než 8 tisíc referencí.

Co Vás v současné době těší a co naopak štve?

Nejvíce mě těší, že se na řemeslníky už pohlíží jinak než před lety, kdy nás považovali za lidi druhé kategorie, jelikož nemáme žádné tituly. A nejvíce mě štvou firemní dlužníci.

Jaký dopad měl na Vaši práci strmý růst vstupů?

Některé zakázky se zrušily, ale trvalo to jen chvíli. Zákazníci rychle pochopili, že materiál už levnější nebude, ba právě naopak: Že se bude dál zdražovat.

Kdo Vás přivedl k řemeslu, které nyní vykonáváte?

K řemeslu mě přivedl strýc. Vždy, jak se nám doma něco pokazilo, tak přišel a opravil to. A toto se mi moc líbilo. Je to můj vzor a svoje řemeslo bych neměnil.

Kde a jak se vzděláváte a učíte novinkám ve svém oboru?

Je potřeba sledovat reklamní akce výrobců a jejich školení. Tam se dozvíte o nových technologiích nejvíc. A samozřejmě nezapomínat na nové normy.

Co pro Vás znamená ocenění Kozlova pečeť poctivosti?

Že jsem práci odvedl k velké spokojenosti zákazníka.

Osvědčila se Vám spolupráce s NejŘemeslníky?

Spolupráce s NejŘemeslníky je naprosto dokonalá a nemám jim co vytknout.

Máte svůj oblíbený velkoobchod, kde kupujete materiál?

Nejčastěji vše pořídím u firmy Emas.

V rámci série rozhovorů představujeme řemeslníky napříč obory, kterým spokojení zákazníci udělili Kozlovu pečeť poctivosti. Pro řemeslníky to znamená nejen ocenění práce navíc, ale i pivo zdarma od Kozla a zvýhodněné nakupovaní ve Stavebninách DEK.