14. 4. 2023, aktualizováno 17. 4. 2023

Schovejte kalkulačky. Odteď u nás můžete poptat bezplatnou kalkulaci materiálu. Stačí vyplnit formulář a tým technických specialistů už se o všechno postará. Navrhnou přesnou skladbu výrobků pro danou konstrukci, spočítají potřebné množství materiálu i cenu.

Nemusíte sami vymýšlet, co všechno budete potřebovat na stavbu SDK příčky nebo zateplení fasády. Jen zadáte svůj požadavek a tým technických poradců to navrhne za vás. Vědí totiž všechno o produktech značek Rigips, Isover a Weber.

Model domu s popisem jednotlivých konstrukcí
S tímhle vším vám techničtí specialisté pomůžou

Jak to přesně funguje? Dejme tomu, že potřebujete zateplit fasádu o ploše 100 m². Zavoláte nebo napíšete technickým specialistům, oni se vás doptají na detaily (např. tloušťka a materiál obvodových stěn) a navrhnou takové zateplení, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Výsledek pak může vypadat třeba takhle:

Ukázka kalkulace materiálu pro zateplení fasády s minerální izolací

Samozřejmě, že s podklady je zpracování kalkulace ještě snazší. Pokud máte, připravte si projektovou dokumentaci (půdorys, řez), požárně bezpečnostní řešení stavby a k tomu sepište svoje specifické požadavky (nebo požadavky firmy, která staví či provádí rekonstrukci).

Taky ale úplně stačí krátce sepsat, co se chystáte řešit. Techničtí specialisté se vám pak ozvou a detaily už proberete společně.

Rady k nezaplacení máme zdarma

Kalkulace je jedna věc. Ale právě odborný vhled technických specialistů dělá tuhle službu výjimečnou. Přesně vědí, které materiály se dají navzájem kombinovat, navrhnou vám řešení na míru a dokonce poradí s obecným montážním postupem. Taky je můžete požádat o zaslání technických listů nebo o vyhledání nejbližších distributorů.

Celá služba je přitom úplně zdarma. A další výhoda: nemusíte kontaktovat jednotlivé výrobce. Stačí vám jeden kontakt, abyste vyřešili konstrukci od podlahy po střechu.

Technická podpora vám pomůže v různých stádiích projektu. Jestli teprve projektujete a plánujete, obraťte se na tým techniků spolu se svým projektantem. Pokud už stavíte (či rekonstruujete) budou specialisté konzultovat projekt s vámi i realizační firmou.

Odborníci pomůžou i s úsporou energií

Pokud si chcete pořídit technologie , které vám ušetří náklady (třeba rekuperaci, fotovoltaiku apod.) nebo potřebujete zpracovat PENB, kontaktujte energetické specialisty ze společnosti V-Systém.

Vědí, jaké domy jsou ideální pro splnění aktuálních zákonných podmínek a jaké technologie vám zajistí úsporu nákladů a pohodlí. Navíc vám pomůžou vyřídit dotaci z programu Nová zelená úsporám.

Kalkulace je hotová? Poptejte řemeslníky

Možná už máte materiál spočítaný. Pak se můžete pustit do hledání realizační firmy či jednotlivých řemeslníků. U nás máte na výběr z celé řady ověřených dodavatelů. Stačí zadat bezplatnou poptávku a my vám najdeme vhodné firmy z vašeho okolí.