Uvažujete nad pořízením tepelného čerpadla?  Pokud potřebujete pomoci s výběrem nebo odborné poradenství, obraťte se na profesionály, kteří za sebou mají již řadu spokojených zákazníků.

Například společnost Tenaur se pohybuje na trhu již více, než 20 let. Díky tomu má řadu zkušeností a je předním dodavatelem a specialistou na instalace, servis a dodávku tepelných čerpadel v České republice.

Výhody tepelných čerpadel

Systém tepelných čerpadel je komfortní způsob vytápění vaší domácnosti, který vám snižuje roční náklady na provoz vaší domácnosti. Díky tepelnému čerpadlu můžete ušetřit až 66% energie na vytápění. A navíc přispějete životnímu prostředí.

Dlouhodobě nejžádanějším typem na našem trhu je tepelné čerpadlo vzduch-voda, které nabízí mnoho výhod. Jedná se o typ tepelného čerpadla, který je vhodný do oblastí, kde teploty nedosahují extrémně nízkých hodnot. Tepelné čerpadlo vzduch-voda značky NIBE dokáže zajistit plynulý chod vaší domácnosti i v teplotách pod nulou, a zaručuje spolehlivý a stálý výkon v průběhu celého roku.  Pokud ale hledáte zařízení do náročnějších klimatických podmínek, je vhodnější tepelné čerpadlo země/voda, které odebírá energii z hloubky země.

Kombinace tepelného čerpadla a fotovoltaiky

Při zkombinování tepelného čerpadla a fotovoltaiky získáte nejmodernější kombinaci zařízení, která zvýší energetickou soběstačnost vaší domácnosti, a tím i ušetří nejvíce peněz na provoz. Na snížení počáteční investice můžete využít dotační program Nová zelená úsporám, díky kterému můžete získat až 155 000 Kč.

Nejefektivnějším využitím zařízení, je spotřebování veškeré vyrobené energie. Díky tepelnému čerpadlu je možná akumulace energie do tepelných zásobníků s vodou, kterou můžete využít na vytápění domu i na ohřev TUV.

Sdílet článek