O tom, že lze v dnešní době vést stavební deník elektronicky online a jaké to má výhody, jste už nejspíš slyšeli. Chytré informační systémy toho však dnes dovedou mnohem víc. Umí například zautomatizovat evidenci docházky přes mobilní aplikaci, sledovat pohyb nářadí, strojů, majetku a další agendu, kterou každá stavební firma řeší den co den.

V tuto chvíli se, více než kdy dříve, nabízí otázka digitalizace stavebnictví, která je nyní skloňována ve všech pádech. Jak řídit stavební firmu vzdáleně např. z domova? A je to vůbec možné? Řada firem, které zůstávají u tužky, papíru a tabulek v excelu, má dnes díky virové pandemii potíže. 

Ostatní firmy se budou snažit na trhu udržet, přečkat krizové období bez propouštění a získat náskok před konkurencí. Například tím, že ušetří na výdajích a zefektivní své procesy. Prvním krokem bude zbavit se rutinních starostí s každodenním provozem, což přinese mnohem více času na důležitější činnosti a značnou úsporu financí. Jako příjemný bonus pak přichází perfektní kontrola nad finanční stránkou jednotlivých projektů.

Takovým systémem, který vše výše zmíněné umožňuje, je i několikrát oceněný nástroj Vím o všem, který je dočasně zdarma. Nabízí vše pro řízení stavební firmy v jednom a umožňuje celou firmu skrze systém řídit vzdáleně, nebo z domova. Ať už jste majitel firmy, nebo stavbyvedoucí.

Vzhledem k současné situaci se ve Vím o všem ve spolupráci NejŘemeslníky rozhodli nově registrovaným stavebním firmám usnadnit vstup do digitální éry stavebnictví tím, že poskytnou až do konce června celý systém v balíčku Enterprise (4.490 Kč / měs. bez DPH) kompletně zdarma. To platí pro všechny firmy, které se zaregistrují do poloviny června 2020. Stačí přejít na www.vimovsem.cz a kliknout na „Vyzkoušet zdarma“. Pro rychlejší orientaci Vím o všem nabízí také krátkou online prezentaci zdarma, kde se dozvíte vše potřebné.

„Z dostupných údajů od desítek firem používajících nástroj Vím o všem vyplývá, že úspora na jednom realizovaném projektu ušetří částku, která v průměru pokryje cenu systému na několik let dopředu“, uvedl Josef Beneš, CEO a jednatel společnosti Vím o všem.

Sdílet článek