Jak už víte, slavíme kulaté výročí – letos je to 10 let, kdy vám pomáháme, aby to dobře dopadlo.

Bez vás, našich partnerů – řemeslníků by to nešlo. Pro nás jsou největšími dárky vaše stálá přízeň, zájem a důvěra. Proto jsme připravili soutěž jen pro vás. Máte se na co těšit, ceny opravdu stojí za to.

Jak se zúčastnit soutěže?

Je to velmi jednoduché – do soutěže se automaticky dostane každá firma/řemeslník, která během trvání soutěže obdrží novou referenci na webu NejŘemeslníci. Za každou takovou referenci má dotyčný jeden míček ve slosovacím osudí.
Čím více referencí tedy firma dostane, tím větší má šanci některou z cen vyhrát. 

Přidejte si referenci do vašeho profilu a odešlete zákazníkovi žádost o hodnocení nebo napište spokojeným zákazníkům, ať vás v soutěži podpoří udělením reference. 
Reference nemusí být z nových zakázek, mohou být i staršího data – realizované před začátkem soutěže. Do soutěže se počítají pouze reference s hodnocením od zákazníka (nepočítají se “Ukázky práce”).

Právní verzi pravidel máme taky 🙂

Trvání soutěže

Do soutěže se dostane každá firma, která v období 15.10.2019 – 16.11.2019 obdrží referenci na webu NejŘemeslníci.

Ceny


Ve výherním slosování pro vás máme připraveno celkem 30 zajímavých cen:

 • 1. místo: Samsung Galaxy SM-T510 a Caterpillar CAT S60 s aplikací Vím o všem včetně online stavebního deníku na 3 měsíce zdarma, včetně nastavení a školení. Celková hodnota více než 26 000 Kč
 • 2. místo: Caterpillar CAT S60 s aplikací Vím o všem včetně online stavebního deníku na 2 měsíce zdarma, včetně nastavení a školení. Celková hodnota 24 000 Kč
 • 3. místo: Caterpillar CAT S31 s aplikací Vím o všem včetně online stavebního deníku na měsíc zdarma, včetně nastavení a školení.
  Celková hodnota 22 000 Kč
 • 4. místo: 18V vrtačka DCD708S2T
 • 5. místo: Kombinované kladivo SDS Plus D25133K
 • 6. místo: Kotoučová pila DWE560K
 • 7. místo: 125mm úhlová bruska 1200 W
 • 8. místo: 26dílná sada bitů DT70730T
 • 9. – 18. místo: 10x voucher na zapůjčení nářadí od společnosti DEK na 1 den zdarma
 • 19. – 30. místo: basa Velkopopovického Kozla + kredity v hodnotě 500 Kč zdarma k využití na webu NejŘemeslníci.cz

Kozlova pečeť poctivosti

Nezapomeňte, že nově můžete při psaní reference řemeslníkovi kromě standardního hodnocení přidat navíc ještě Kozlovu pečeť poctivosti. Tu si zaslouží taková poctivá práce, při které řemeslník zajde o kousek dál, než by musel. Vypořádá se s neočekávanou komplikací, dodrží i šibeniční termín, opraví, co jiní vyměňují atd.

Za každou takovou pečetí by měl být příběh o poctivé řemeslné práci. A za takové příběhy náleží i poctivé ocenění. Kozel je proto bude odměňovat pozváním na pivo. Kromě účasti v soutěži tak řemeslník dostane i orosenou odměnu.

PARTNEŘI SOUTĚŽE:

Vím o všem je šikovný pomocník pro každého. Přehledná a intuitivní aplikace, která zajišťuje efektivní komunikaci mezi firmou, jejími zaměstnanci a investorem. Doporučujeme všem, kdo chtějí mít ve své firmě přehled.

Po více než 80 let si firma DEWALT vytváří reputaci v oblasti navrhování, konsturukce a výroby průmyslových zařízení. V roce 1923 vynalezl Raymond DEWALT pilu s radiálním ramenem, která po celá desetiletí představovala standart kvality a životnosti. Většina řemeslníků si značku DEWALT oblíbíla pro její nepochybné přednosti: přesnost, síla, spolehlivost a bezpečnost. Tyto pojmy se staly obchodními značkami jména DEWALT. Žlutočerná kombinace barev je obchodní značkou elektrického nářadí a příslušenství DEWALT.

Stavebniny DEK jsou největší dodavatel stavebního materiálu v Čechách. Kromě stavebnin zde najdete sortiment elektro, vše pro vodu-topení-plyn a rozsáhlou síť půjčoven strojů a nářadí. V současnosti se prodejny rozšiřují o novou službu DEK expres, která nabízí více než 10 000 položek skladem, které snadno objednáte po telefonu, na prodejně nebo online. Vaše objednávka bude připravena do 5 minut, abyste ušetřili čas. Více informací o Stavebninách DEK naleznete na stránkách www.dek.cz.

Celou historii Velkopopovického pivovaru provází úcta k řemeslu, respekt k tradici a zasloužená odměna za dobře odvedenou práci. I dnes si současní velkopopovičtí sládci uvědomují důležitost zachování řemesel a jejich další rozvoj. Proto Kozel již po desetiletí podporuje a odměňuje všechny ty řemeslníky, kteří dělají svoji práci tak, jako my vaříme pivo – poctivě.

Sdílet článek