NejŘemeslníci jsou partner řemeslníků. Jako solidní partner chceme pomoci i v dnešní době a tak nabízíme každému řemeslníkovi kredity zdarma na získávání zakázek a další pomoc těm, kteří ji potřebují.

Sledovali jsme, jak řemeslníky ovlivňují krizová opatření, jakou pomoc jim nabízí stát i jak se vyvíjí trh celkově. Uspořádali jsme také velký průzkum mezi řemeslníky, jehož výsledky si můžete sami prostudovat.

Co řemeslníci opravdu potřebují je ale zdá se jednoduché – dobrou práci. Rozjeli jsme kampaň mezi zákazníky, aby se nebáli domlouvat zakázky a sehnali si schopného řemeslníka už teď. A nyní přinášíme další konkrétní pomoc pro řemeslníky.
Pro každého řemeslníka, ať už s námi spolupracuje, nebo zatím ne, nabízíme kredity na získávání zakázek přes náš portál zdarma. Použitím kódu ZACHRANREMESLO získá řemeslník nebo firma 20 kreditů. V praxi to znamená šanci získat zakázky v hodnotě celkem až 100 000 Kč.

Pro řadu menších řemeslníků může znamenat 20 kreditů dostatek práce na poměrně dlouhou dobu. Pro větší firmy a nákladnější obory to ale může být málo. Větším firmám, které potřebují pomoct, jsme připraveni se věnovat individuálně. Společně najdeme řešení jak vaše podnikání znovu probudit. Stačí se ozvat na koronavirus@nejremeslnici.cz.

Věříme, že tato opatření řadě řemeslníků aspoň trochu pomohou, ale víme, že tím naše práce nekončí. Přestože většinu energie a zdrojů věnujeme tomu, abychom pro řemeslníky vždy měli dobré zakázky, i nadále sledujeme současnou krizi a budeme řemeslníkům pomáhat se s ní co nejlépe vyrovnat – sledujte náš blog.

Držme si palce a přejme si zdraví!

Sdílet článek