Najděte si svého designéra

Dnes jsme spustili propojení s portálem CZECHDESIGN.CZ. Co to znamená?
czechdesign_veronika_lousova
Začaly se u nás objevovat reference napsané designéry z CZECHDESIGN.CZ na firmy realizující jejich návrhy. A než jsme stačili dopsat tento článek, objevil se i designér, který aktivně požádal své zákazníky, aby napsali reference jemu. Do pole hledání stačí začít psát „cz“ a kliknout na nabídnutý štítek czechdesign.cz. Pod ním najdete všechny reference, ať již je designér na straně autora či hodnoceného.
A to není vše, v detailu reference, na stránce autora reference i na stránce dodavatele najdete odkaz na portfolio designéra přímo na stránkách CZECHDESIGN.CZ. Pár příkladů zde:
Cvičná kuchyň pro osoby se zrakovým postižením
Designér jako autor reference
Designér v roli dodavatele
Doufáme, že Vás reference designérů natolik zaujmou, že se na ně budete obracet a necháte si od nich něco pěkného navrhnout. Pokud jsou autory reference, jejich kontaktní údaje najdete právě u jejich portfolia na webu CZECHDESIGN.CZ.
Věříme, že kromě propagace designérů je kladné hodnocení od designéra výbornou vizitkou pro firmy, které jejich návrhy realizovaly. Nároky designérů jsou vysoké a proto taková reference má pro firmu velkou cenu. Očekáváme, že vzájemná možnost kontaktu obou stran (designérů a řemeslníků) na našich stránkách povede k oboustranně zajímavým příležitostem. Vše navíc již brzy nabere ještě ostřejší kontury. Usilovně totiž připravujeme spuštění systému poptávek, kde reference při výběru dodavatele budou hrát zcela zásadní úlohu.
Jsme moc rádi, že nám podařilo rozběhnout spolupráci s tak zajímavým partnerem, jakým CZECHDESIGN.CZ bezesporu je. Plánujeme naše partnerství dál rozvíjet. Máme několik dalších nápadů, ale rádi se necháme inspirovat i Vašimi nápady.
Co dalšího byste rádi u nás na NejŘemeslnících v souvislosti s designéry rádi viděli? Zkusíte se některé s designérů obrátit se zakázkou? Budeme se těšit na Vaše podněty v komentářích.

Sdílet článek

Autor příspěvku: NejŘemeslníci

nejnovější nejstarší
Upozornit na
trackback

[…] This post was mentioned on Twitter by NejŘemeslníci. NejŘemeslníci said: Jak propojení s CZECHDESIGN.CZ funguje? http://bit.ly/b5Xm3i […]