13. 12. 2022, aktualizováno 28. 12. 2022

Jiří Ort z Telnice, kterou najdete na česko-německém pohraničí, se zabývá již od roku 1992 trojkombinací: voda – topení – plyn. Říká: „U všech zakázek používáme kvalitní, osvědčené a hlavně odolné materiály s dlouhou životností. Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé řemeslníky, vždy dodržujeme termíny, máme spoustu pozitivních referencí.“ Jeho společnost nese název EKOPLYN.

V rámci série rozhovorů představujeme řemeslníky napříč obory, kterým spokojení zákazníci udělili Kozlovu pečeť poctivosti. Pro řemeslníky to znamená nejen ocenění práce navíc, ale i pivo od Kozla zdarma a zvýhodněné nakupovaní ve Stavebninách DEK.

Kdo Vás přivedl k řemeslu, které nyní vykonáváte? Měnil byste?

Psal se rok 2008, když mě k řemeslu přivedl můj otec. Vštípil mi základy podnikání, kterými se řídím dodnes. Nikdy mě to nezklamalo. Rozhodně bych řekl, že bych neměnil. Navíc se mně v průběhu let podařilo obklopit se mnoha spolehlivými spolupracovníky.

Kde a jak se vzděláváte a učíte novinkám ve svém oboru?

Nepohrdnu žádnou možností si rozšířit obzory. Především využívám různých školení, která mi nabízejí firmy, s nimiž spolupracuji. A jde o poměrně široké portfolio firem.

Vždyť se na to podívejte: Voda (instalatérské práce, rekonstrukce koupelen, montáže domových vodáren a bytových vodoměrů), topení (montáže nového, opravy starého, rekonstrukce kotelen), plyn (montáže plynovodů a přípojek, tlakové zkoušky, revize plynových zařízení a další), kanalizace (vnitřní i venkovní), sanita. Uznejte, udržovat si odbornost ve všech těchto oblastech, které se dost překotně vyvíjejí, není nic jednoduchého.

Jiří Ort :„ I díky NejŘemeslníkům mám dost práce“

 

Osvědčila se Vám spolupráce s NejŘemeslníky?

Jednoznačně musím říci, že osvědčila. Dělají to dobře. I díky nim mám dost práce, která mě těší.

Co pro Vás znamená ocenění Kozlova pečeť poctivosti?

Je to jednoznačně potvrzení z vnějšku, že odvádím dobrou a kvalitní práci.

Můžete jmenovat svůj oblíbený velkoobchod, kde nejčastěji nakupujete materiál?

Rád nakupuji u Giengera a Ptáčka. GIENGER spol. s r.o. je součástí silné evropské obchodní GC SKUPINY, jejíž aktivity jsou zaměřeny na velkoobchodní činnost v oboru TZB – topení, sanita, instalace, klimatizace, větrání, elektro a inženýrské sítě. A firma Ptáček – velkoobchod, a.s. je česká společnost. Je největším odborným velkoobchodem v oblasti TOPENÍ – PLYN – VODA – INŽENÝRSKÉ SÍTĚ – SANITA.

Co Vás v současné době těší a co naopak štve?

Jsem člověk, který má rád ve věcech pořádek a systém. Proto mi nevadí množství práce, opravdu nevadí, ale co mě dokáže vytočit, to je shon.

Revize plynu a topení nebo instalatérské práce potřebuje čas od času každý. Až na to dojde u vás, víte, kam se obrátit. Kromě Jiřího Orta můžete poptat i jiné řemeslníky z naší databáze. Je to zdarma.

0 0 Počet hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Přidejte svůj názor.x