Druhé narozeniny. Malé ohlédnutí.

svicka-dort-2
Neuvěřitelné. Je to už 2 roky, co se první návštěvníci přišli podívat na NejŘemeslníky.
Přemýšlel jsem jsem, jak nejlépe ukázat, že ta neskutečná práce nebyla marná a že jsme vybudovali užitečnou službu. Došel jsem k závěru, že nemá cenu se vracet k vyhraným soutěžím, číslům s příjmy, počty firmem nebo vypíchnout top 100 referencí kladných a záporných. To děláme průběžně a dělat dál budeme. Jak ale vidět ty dva roky najednou?
No přece v Google Analytics v grafu návštěvnosti. A je to pohled dosti zajímavý. Dá se říct, že pořád rosteme. Po velkých skocích sice přicházejí drobné korekce, ale potom se zase nadechujeme k dalším krůčkům vzhůru.
analytics-nere-2y-t
Skoro to vypadá, že se vše podstatné dělo až druhý rok a že první rok byl „placka“. Zdání klame, když se na první první rok podíváme samostatně, vypadal taky zajímavěji. Měřítko prostě zkresluje.
analytics-nere-1y
No a co má být? Doufáme, že i třetí rok se nám podaří dál udržet směr vzhůru. Cítíme, že každým dnem fungujeme lépe a lidi už nás nevnímají jako bohulibý experiment, ale bohulibou službu. Službu, kterou pochválí, přijdou s nápadem na zlepšení, doporučí známým. A za to jsme rádi. I váš příspěvek může pomoci, že NejŘemeslíci budou ve svém třetím roce pomáhat ještě líp.
Děkujeme, že i vaše tečka se už v grafu objevila. 😉
autor: Miloš Lenoch

Sdílet článek

Autor příspěvku: NejŘemeslníci

  Odebírat  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Gamelicker
Host

Gratuluji k úspěchu. Je to moc užitečný a zajímavý projekt. Tuším, že jsem vás zahlédl v pořadu Den D. Tak ať se vám daří i nadále.

Martin Kolčaba
Host

Tak to je paráda, gratuluju a přeju hodně štěstí do budoucna!

Raketka.cz
Host

To znamená aktuální návštěvnost kolem 5000/den ? 🙂

Markéta
Host
Markéta

Jsme rádi,že se dílo podařilo 🙂 a že někteří „proroci“ se spletli…a vy úspěšně rostete..a pomáháte spoustě lidí….díky,že jste s tímto nápadem přišli a hlavně….“že jste to nevzdali“ a budete i nadále svoji práci rozvíjet….

Miloš Lenoch
Host

Díky moc všem za přání! A s tím „nevzdáním“ je to určitě trefný bod. Krušných chvil bylo spousta a je fajn vědět, že to někdo chápe a cítí s námi 😉 DÍKY!

gamesnice
Host

Za docela krátkou dobu to je pěkný růst, blahopřeju :o)

Oliver
Host
Oliver

Jsem živnostník (Tomáš a Oliver – rekonstrukce kvalitně). Nedávno jsme se s kolegou zaregistrovali na nejremeslnících. Zatelefonovali jsme přímo majiteli panu Lenochovi a ptali se ho na podmínky. Ten nám sdělil, že za službu, v případě, že nám dopadne zakázka, jim zaplatíme 3%. Jednu malou zakázku se nám podařilo po nějaké době přes tuto službu sehnat (jinak si zakázky sháníme velmi úspěšně pes server aaa.poptavky.cz). Když došlo k palcení provize, k našemu nemilému překvapení bylo k 3% připočteno i DPH. Jednalo se o malou zakázku, takže provize byla necelých 400 Kč. Nicméně DPH 78 Kč jsme odmítli zaplatit s tím,… Číst vice »

Miloš Lenoch - NejŘemeslníci
Host
Miloš Lenoch - NejŘemeslníci

Začneme od konce a stručně. A více detailů přidáme na konci, protože náš pohled se zásadně liší od toho, co tu pan Enger píše. Zásadní problém spočívá v tom, že tato firma u nás dala během posledních 2 měsíců cca 40 nabídek na rekonstrukce, kde u KAŽDÉ zaškrtli souhlas s 3% provizí bez DPH, což je napsáno zřetelně a viditelně hned vedle zaškrtávátka souhlasu. Když došlo k vyúčtování první zakázky, řekli, že po telefonu jsme jim řekli, že provize činí 3% a DPH neuhradí. Následovalo několik mailů s příklady, že na stránkách je u souhlasu i na stránce s informacemi… Číst vice »

Oliver
Host

Po delší době se opět vracím k tomuto případu. Hned na úvod musím říct, že jsem minulý týden rozdíl 80 Kč zaplatil. Dále pak vysvětlím proč. Nyní bych se rád vyjádřil ke komentáři pana Lenocha, manažera Nejřemeslníci.cz. Ano, máte pravdu Pane Lenochu, že jsem 40x přehlédnul ono zmíněné DPH. Teď je otázkou, proč jsem to přehlédnul? Že by to bylo napsáno malým písmem? Je pravda, že je to má hloupost a nemám něco zaškrtávat automaticky a v tom každodenním spěchu si řádně vše pročíst a všímat si. Já prostě víc dávám na ten osobní kontakt, protože mám stále za to,… Číst vice »

Max
Host

Za docela krátkou dobu to je pěkný růst, blahopřeju

Martina
Host

Nastartovali jste tenkrát opravdu pěkně. 🙂 Jak se vám poté dařilo pokračovat? Pořád ještě rostete?

admin
Host
admin

Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Právě jsme k nejřemeslníkům přidali nejzónu a rozšiřujeme se do dalších oborů, takže stále rosteme a snažíme se neusnout na vavřínech:-)