S 3D návrhářem vestavěných skříní získáte jasnou představu ve třech jednoduchých krocích. Pokud si chcete pořídit praktickou a zároveň krásnou vestavěnou skříň, bude vám skvělým pomocníkem 3D návrhář vestavěných skříní. Oslovit řemeslníky, kteří vám 3D návrh připraví, můžete u nás na portálu NejŘemeslníci.

Nebo můžete využít některý z 3D konfigurátorů (návrhářů), které jsou na internetu dostupné zdarma. Před první návštěvou truhláře máte možnost si vyzkoušet ve třech jednoduchých krocích sestavit skříň s požadovanými parametry a materiály.

Výběr materiálu a modulů vestavěné skříně

Nejprve začněte s rozměry požadované skříně, počtem dílů a typem použitých modulů. Ujasněte si, jestli má mít vaše budoucí vestavěná skříň zadní stěnu, strop a dno a jestli mají být dveře posuvné nebo pantové. Skříň může být dokonce zcela bez dveří, jako je tomu v případě šatny. Dále zvolte vnitřní vybavení jednotlivých dílů skříně. Na výběr máte až 30 typů modulů, obsahujících police, šatní tyče, zásuvky, košíky a další doplňky. Následuje výběru materiálu, kde objevíte široké spektrum prvotřídních dekorů a barev.

Výběr dveří a rámů vestavěné skříně

Po výběru materiálu a uspořádání vestavěné skříně je na řadě výběr dveří a rámu. Začněte počtem dílů dveří – skříň může mít buď dveře jednolité, nebo rozdělené na části z různých materiálů. Jednotlivým dílům přiřaďte materiály výplně. Na výběr jsou lamina, zrcadla, lacobely i dýhy. Nakonec zvolte typ rámu skříně.

Odeslání poptávky vestavěné skříně na míru

Pokud jste se vším spokojeni, čeká vás poslední krok. Tím je náhled vaší sestavené skříně a odeslání poptávky. Poptávka skříně bude zpracována v co nejkratší době a vy se tak můžete těšit na svou novou skříň. Zároveň vám bude do pár dnů poslána přehledná cenová kalkulace, díky níž si ujasníte, zda jste s cenou vámi vybrané vestavěné skříně na míru spokojeni. V případě, že se vám návrh i kalkulace bude líbit, objednáte si technika na zaměření prostoru a dohodnete termín montáže, kterou je možné uskutečnit za 2-3 týdny od zaměření prostor.

Každou zakázku je lepší podložit smlouvou o dílo a předávacím protokolem. Pokud si nejste jisti co a jak, můžete využít dokumenty ke stažení ZDARMA.


Sdílet článek