Sg forarch2016 1116464ad03b5ecd2f50f4e5f23c8d5f3c8cf4be8fda2f3df64266a07f139703
Sg forarch2016 rolldown 33a1b468bfa34056b505c0cc737a372f601da982bd2fe4208760c4507779cb1d
Firmy s hodnocením od zákazníků
Usnadnění Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Plynařské práce – Olomouc

Profese > Plynařské práce
hvezda

Vybrané reference konkrétních zakázek

Téma: Plynařské práce

Kategorie: Rekonstrukce

Plynařské práce

ikona dodavatele Dodavatel: 9 referencí

Rekonstrukce kuchyně + chodby

ikona dodavatele Dodavatel: 19 referencí

Kompletní rekonstrukce bytu PRAHA 3

ikona dodavatele Dodavatel: 5 referencí

Přívod plynu

ikona dodavatele Dodavatel: 83 referencí

Instalatérské, topenářské a plynařské práce

Plynařské práce - předělání vedení plynu do zdi

Topenářské, plynařské a elektrikářské práce

Plynařské práce - přeložení trubky od vafek

Plynařské práce, změna umístnění kohoutu

Rekonstrukce koupelny cca 5,5 m2 a WC cca 1,5 m2, v koupelně hliněné omítky

ikona dodavatele Dodavatel: 41 referencí
900

vhodných firem v dosahu

registrovaných na tomto portálu.

Olomouc změnit polohu celá ČR

Nahrává se mapa.
Ajax loader 7792ad55400e765a1c822e1e5abc74382a8555ecb55350f51743e10c2f4bdd64
ikona pin Zadáním PSČ zjistíte, kolik firem
je ve vašem dosahu.
Loaderlite 9034d5d34015e4b05d2c1d1a8dc9f6ec9d59bd96d305eb9e24e24e65c591a645

Dobré reference na téma Plynařské práce pro inspiraci

V kategorii Rekonstrukce máme zhruba 6 tisíc referencí = víme, jaká firma z vašeho okolí je dobrá.

Plynařské a vodoinstalatérské práce

…zařízení. Termín práce - po 18.6., místo : RD Brno-Horní Heršpice. Za uvedení předběžné ceny práce včetně materiálu děkuji. Dobrý den Vámi požadovanou kvalifikaci mám,cenovou nabídku mohu zpracovat po doplnění bližších informací,nejlépe přímo na místě.Děkuji Petr...

S kvalitou a množstvím odvedené práce jsme byli velmi spokojeni, firma pružně reagovala na další požadavky, které postupně přibývaly v rámci rekonstrukce instalatérských rozvodů v rd a vždy ochotně...

Topenářská (plynařská práce)

…: - odstranění 1 staré karmy - odstraneni či skrytí několika trubek od plynu apod. po původní kuchyní, která byla odstraněna Realizace květen. Přesně nevím co požadujete,kotel a bojler je práce pro servis-mohu zajistit,úpravy rozvodu-demontáže potrubí není problém,ale...

Vše v naprostém pořádku, doporučuji.

Plynařské práce

Odpojení plynového sporáku od plynového rozvodu. zaslepení plynového rozvodu . kontrola plynového rozvodu v bytě.měření úniku plynu. odvoz starého plynového sporáku do sběrny odpadů. sběrna odpadů vzdálena cca 3km od bytu.

V den uveřejnění poptávky realizováno. jednoznačně doporučuji.

plynařské práce v rodinném domě

Zrušení starého plynového rozvodu na 6 gamatů a 2 plynové sporáky a nový rozvod od plynoměru ke sporáku. dobrý den, reaguji na vaší poptávku zhotovení plynoinstalace, za účelem zjištění rozsahu požadovaných prací a jejich ocenění si dovoluji požádat o schůzku v místě realizace. v případě...

Spěchali jsme, tak jsme práci zadili tomu, kdo nejdřív dorazil na prohlídku na místě. slíbil realizaci hned pozitří. už je hotovo. za tři hodiny zrušili starý rozvod a natáhli nový ke sporáku. ...

Vymena ventilu u radiatoru

…jsem živnostník s Chuchelné dělám topenářské instalaterské a plynařské práce reaguji se vám na vaši poptávku výměny radiatorových ventilu rád bych vám vypracoval rozpočet potřeboval bych vědět dimenze stavajcích rad. ventilu jsem schopen po domluvě se zastavit obejít ...

S praci pana fojtika jsem moc spokojeny.vsechno probehlo podle terminu a dohodnute ceny.

plynařské a instalatérské práce v rámci rekonstrukce bytu

Instalatérské a plynařské práce spojené s kompletní rekonstrukcí bytu 3+1 (včetně přeložení karmy a montování sanity).

Pana marunu jsme si tady cíleně vyhlédli a nelitujeme:-) jsme s jeho službami spokojeni. na jeho doporučení jsme se seznámili i s "naším" zedníkem, panem stanislavem hrabětem. zřejmě se všichni tři...
Další 3 reference

Jak se poptává Plynařské práce?

Náš portál funguje v celé ČR, tj. i pro město Olomouc a okolí. Inspirujte se ukázkami poptávek:

Plynařské práce

Demontáž starého radiátoru, montáž žebříkového radiátoru, co nejdříve.
Plynařské práce, Nový Jičín

Rekonstrukce koupelny cca 5,5 m2 a WC cca 1,5 m2, v koupelně hliněné omítky

Rekonstrukce koupelny cca 5,5 m2 a WC cca 1,5 m2, v koupelně hliněné omítky
Zednické, podlahářské, instalatérské, plynařské, elektrikářské a truhlářské (plus asi komínové) práce. rámcové rozměry a foto prostoru vizte v obrazové příloze. v případě potřeby můžu poslat další, doplňující informace (rozměry, typ konstrukcí apod.) poptávané...

Plynařské práce

Problémem je zabudovaná hadička od sporáku za kuchyňskou linkou. poptávám plynaře na vyvedení hadičky nad linku.

Instalatérské, topenářské a plynařské práce

Instalatérské, topenářské a <em>plynařské</em> <em>práce</em>
Poptáváme instalatérské práce v právě rekonstruovaném bytě v králově dvoře u berouna. byt je starší cihlový, 3. np ze tří. požadavky: voda: nové rozvody vody, příprava nových odpadů (sprcha, umyvadlo, wc, dřez a pračka) bez napojování zařizovacích předmětů, pokud by to šlo.

plynařské práce - rozvod plynu v RD Praha 4

Rozvod plynu od hup na zahradě domu k plynoměru v domě. uložení stávajícího plynoměru na nové místo. rd v praze 4 podolí. realizace září 2012.

plynařské práce

Sháním plynaře, který by nám byl schopný, co nejdřívě zapojit novou plynovou varnou desku, nahodit po létě staré vafky, které letos nenastartovaly (nikdy to nebylo úlně jednoduché) a výhledově připojit novou karmu v koupelně. děkuji alžběta křečková.

Topenářské a plynařské práce

Prosím nabídněte cenovou kalkulaci při osobní prohlídce v praha - kbely. jedná se o - odpojení plynového kotle (původní umístnění) - připojení plynového kotle (nové umístnění) - připojení plynového bojléru (nové umístnění) - zaslepení plynové přípojky (původní umístnění) - nový rozvod...

Plynařské práce - vyčištění karmy

Plynařské práce - vyčištění karmy v bytě v Nuslích. Jedná se o Junkers, typ neznám, byla tam minulý týden revize, řekli že je potřeba vyčistit od spalků. Více nevím, informace poskytnou nájemníci. Bude nutno vystavit doklad. Jsem v USA, kontaktujte mě pouze sms nebo...
Další 4 poptávky

Podrobnější témata

Související témata

7 výhod

 • Vybíráme osvědčené firmy

  Poptávky posíláme firmám podle hodnocení, úspěšnosti, oboru, vzdálenosti a mnoha dalších kritérií. Neoslovujeme firmy plošně, nechceme, aby se vám mohl ozvat kdokoliv. Nejvíc času mívají bohužel fušeři.

 • Ušetříte (nervy i peníze)

  Díky více nabídkám si uděláte obrázek o cenách. Firmy vědí, že cena je důležitá a nemohou si dovolit přestřelit. Nejlevnější však také nemusí být nejvýhodnější. Cílíme na dobrou práci za rozumnou cenu.

 • Hodnocení trumfem v ruce

  Po realizaci se vás zeptáme, jak jste byli s firmou spokojení. A firmy vědí, že se zeptáme. Mají o důvod víc odvést práci dobře a dělají to. Zkazit si dobrou pověst se jim nevyplatí. Nechtějí skončit v systému a ocitnout se na černé listině.

 • Šetříte svůj čas

  Obvolávat firmy je zdlouhavé. Dohnat řemeslníka přes den po telefonu je kumšt. Získat užší výběr firem, které mají čas a zájem, je pracné. Přes poptávku u nás vše snadno zařídíte, když máte chvilku vy.

 • Chráníme vaše soukromí

  Váš telefon dostane jen firma, jejíž nabídka vás zaujme a vyměníte si s ní kontakty. Nemůže vám volat kdokoliv jako v jiných sytémech, kdy to bývá na vypnutí telefonu, protože vám za odpoledne volá 50 firem a nejde to zastavit.

 • Zavedená služba

  Fungujeme od roku 2009, fáze experimentů je za námi. Vybudovali jsme stabilní službu, které měsíčně zpracuje 3000 zakázek. Cílem celého týmu je, abyste byli spokojeným zákazníkem, kterému zajistíme spolehlivou firmu. Chceme, abyste se k nám příště znovu vrátili.

 • Dáváme práci těm, kdo si ji zaslouží

  Jedním z našich poslání je kultivovat prostředí, aby se poctivá práce vyplácela a bylo vidět, kdo je kdo. Dobrých firem je víc než to vypadá, jen nejsou známé. Pokud se zapojíte, přispějete tak spolu s námi i vy...

NejŘemeslníci v médiích

 • Několik Čechů se rozhodlo nabídnout ztracenému spotřebiteli pomoc ve formě reputačního webu. Hodnocení v praxi může působit i motivačně, aby firmy věděly, že už nejsou neviditelné.
 • Je spousta slušných řemeslníků, kteří zakázky uvítají. Jen je problém je najít. V tom pomáháme zákazníkům i firmám, aby práci měli ti, kdo ji dělají dobře.
 • NejŘemeslníci se líbí i Svazu podnikatelů ve stavebnictví. "Všechny aktivity tohoto druhu jsou užitečné. Zkušenosti s nimi jsou v každém případě pozitivní", konstatuje tisková mluvčí svazu Alena Čechová.
 • Mezi nejjistější způsoby, jak se nenapálit, je získat tip od více lidí, kteří udělali s dotyčným řemeslníkem v nedávné minulosti dobrou zkušenost.
 • Hledat schopného řemeslníka či firmu na internetu už nemusí být sázka do loterie. Na hodnotícím serveru píšou zákazníci kladné i záporné reference a někteří přidávají i fotky výsledného díla.
 • Portálů, které srovnávají služby řemeslníků [...] už v Česku funguje několik. Jako uživatelsky nejpříjemnější se nám jeví web NejŘemeslníci.

Jak to funguje?

Aneb co se bude dít
po zadání poptávky.

 • Oslovíme nejlepší firmy

  vámi zadanou poptávkou.
 • Vyberete si podle hodnocení

  firmy, ceny a nabídky tu nejlepší.
 • Zeptáme se na vaši spokojenost

  a firmy vědí, že se zeptáme.
Jak fungují NejŘemeslníci Přehrát video
Poslat firmám poptávku

Nová poptávka

Co poptáváte*
Podrobný popis zadání*
PSČ zakázky*
Telefon*
Telefon je třeba pro ověření poptávky. Nebude zveřejněn.
*
Vložit přílohy Vložit přílohy více souborů označíte pomocí Shift nebo Ctrl + kliknutí

Max 25 příloh.
Povinné položky jsou označeny hvězdičkou: *

NEZÁVAZNÁ
A ZDARMA

Další informace

778 724 966

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám v
po-pá 9-16h.

Poptávka není závazná, nemusíte si žádnou z nabídek vybrat. A nic u nás neplatíte. Jediné, co od vás očekáváme je komunikace s námi o stavu poptávky.

Snažíme pro vás sehnat ty nejlepší nabídky a abychom společně uspěli, potřebujeme vědět, zda chcete další nabídky, nebo zda a koho jste si již vybrali. Není to nic složitého, stačí jedním kliknutím odpovídat na občasné dotazy mailem.

Těšíme se na spolupráci.

Časté otázky:

Které firmy dostanou můj kontakt? Jsou mé kontakty vidět veřejně?

Váš telefon ani e-mail nezveřejňujeme. Ani firmy jej s vaší poptávkou nedostanou, abyste měli kontrolu, kdo se s vámi může spojit. Od firem dostanete nabídku a pokud vás zaujme, jedním kliknutím si s firmou kontakty vyměníte a můžete se domluvit dál např. telefonicky nebo mailem.

Jak budu dostávat nabídky a za jak dlouho přijdou?

Nabídky vám přijdou mailem. Většinou dostanete první nabídku do 48 hodin, často však dorazí již během 24 hodin (v prac. dny). Pokud potřebujete něco urgentně, uveďte to prosím v popisu poptávky.

Co bude s poptávkou po zadání?

Poptávka bude schválena naším administrátorem. Pokud bude něco potřeba, bude vás kontaktovat. Schvalování probíhá v pracovní dny, o víkendu prosíme o strpení.

Proč nevidím schválenou poptávku na hlavní stránce mezi poptávkami?

Po schválení oslovujeme firmy postupně podle hodnocení. Chceme, abyste dostali především nabídky od vybraných firem, které jsou adresně osloveny, ne od firem, které právě přijdou na náš web.

K čemu jsou dobré přílohy?

K přiložení plánů (např. u staveb a rekonstrukcí), náčrtů představ (např. u nábytku), fotek stávajícího stavu (např. foto poškozené střechy) nebo příkladů cílového stavu (jaký zahradní altán si představujete). Čím je zadání konkrétnější, tím konkrétnější jsou i nabídky. Ušetří vám to čas při komunikaci s firmami a zvýší jejich zájem o danou zakázku.