Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1
Firmy s hodnocením od zákazníků
Usnadnění Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Webové stránky – Olomouc

hvezda

Vybrané reference konkrétních zakázek

Téma: Webové stránky

Kategorie: Rekonstrukce

Nové Webové stránky

ikona dodavatele Dodavatel: 1 reference

Webové stránky www.terenaci.cz

ikona dodavatele Dodavatel: 1 reference

Tvorba webové stránky společnosti Tender systems s.r.o.

ikona dodavatele Dodavatel: 4 reference

Vytvoření internetových stránek pro majitelku chovného psa

ikona dodavatele Dodavatel: 5 referencí

Tvorba stránek pro obec Senetářov

ikona dodavatele Dodavatel: 20 referencí

Tvorba www stránek pro prodej boxerských ringů a MMA klecí

ikona dodavatele Dodavatel: 20 referencí

Vytvoření webových stránek pro službu Hlídání dětí

ikona dodavatele Dodavatel: 5 referencí

Tvorba internetové prezentace www.truhlarstvi-krasa.cz

ikona dodavatele Dodavatel: 4 reference

Tvorba stránek pro Děti bez hranic

ikona dodavatele Dodavatel: 20 referencí

Tvorba rybářského revíru www.rccc.cz

ikona dodavatele Dodavatel: 20 referencí
899

vhodných firem v dosahu

registrovaných na tomto portálu.

Olomouc změnit polohu celá ČR

Nahrává se mapa.
Ajax loader 7792ad55400e765a1c822e1e5abc74382a8555ecb55350f51743e10c2f4bdd64
ikona pin Zadáním PSČ zjistíte, kolik firem
je ve vašem dosahu.
Loaderlite 9034d5d34015e4b05d2c1d1a8dc9f6ec9d59bd96d305eb9e24e24e65c591a645

Dobré reference na téma Webové stránky pro inspiraci

V kategorii Rekonstrukce máme zhruba 6 tisíc referencí = víme, jaká firma z vašeho okolí je dobrá.

tvorba webové stránky společnosti Tender systems s.r.o.

tvorba <em>webové</em> <em>stránky</em> společnosti Tender systems s.r.o.
Vytvoření nového webu na administračním systému. seriozní a moderní vzhled webové stránky.

Spolupráci a kvalitu hodnotíme velmi pozitivně, určitě bychom doporučili všem, kteří chtějí pěkné a ne příliš nákladné řešení webu.

Tvorba stránek pro obec Senetářov

Tvorba <em>stránek</em> pro obec Senetářov
Webové stránky malé obce Senetářov v Jihomoravském kraji s požadavky na grafiku se zapojením znaku obce, vypisováním důležitých informací na úvodní stránce, možností zveřejnění log projektů v bočních částech stránky, automatickým zveřejňováním...

Bezproblémové jednání, realizace dle našich představ. při požadavku aktualizací rychlé jednání. spokojenost, doporučuji. magda.
Webové stránky, Blansko

Tvorba www stránek pro výrobce LED světelných zdrojů

Tvorba www <em>stránek</em> pro výrobce LED světelných zdrojů
Pro firmu lightronic s.r.o. zabývající se výrobou led světelných zdrojů jsem zhotovil webové stránky s originální grafikou, redakčním systémem a přídavnými moduly pro editaci speciálních částí stránek (nabídka produktů,referencí). www stránky najdete na...

Nové Webové stránky

Nové <em>Webové</em> <em>stránky</em>
Potřeboval bych webové stránky s redakčním systémem, s možností velice jednoduchého eshopu, kde si zákazník bude moci objednat kotle a příslušenství. eshop nemusí umět skoro nic, co se týče registrace atd, pouze košík který bude odesílán na můj email s požadavky zákazníka.

Spokojenost, vstřícné řešení mých nápadů..

Tvorba www stránek pro prodej boxerských ringů a MMA klecí

Tvorba www <em>stránek</em> pro prodej boxerských ringů a MMA klecí
Webové stránky pro prezentaci boxerských ringů a MMA klecí pro bojové sporty. S požadavky na grafiku odrážející charakter bojových sportů. Součástí webu je redakční systém pro editaci obsahu webu a modul pro obsluhu zadávání produktů. Web je...

S realizací jsem velmi spokojen. termín byl naprosto v pořádku. administrační prostředí je intuitivní. příště bych možná vylepšil ještě grafiku, ale celkový výsledek je podle očekávání a zcela...

Tvorba www stránek pro obec Krásensko

Tvorba www <em>stránek</em> pro obec Krásensko
Webové stránky obce Krásensko v Jihomoravském kraji, jazykové mutace webu, grafika se zakomponováním fotek obce a obecního znaku, e-maillový zpravodaj, vyhledávací okénko, anketa a další speciální moduly webu. Více na www.krasensko.cz.

Rychle jednani.
Webové stránky, Vyškov
Další 3 reference

Jak se poptává Webové stránky?

Náš portál funguje v celé ČR, tj. i pro město Olomouc a okolí. Inspirujte se ukázkami poptávek:

Webové stránky - jednoduchý eshop

Poptávám jednoduchý eshop, který bude sloužit jako firemní webové stránky pro prodejnu obuvi a zároveň jako jednoduchý eshop podobný stránkám www.ezdravotnicke-potreby.cz.
Webové stránky, Olomouc

Opravu / výrobu koženkového potahu / na kryt na výřivku ENVOJ

Výroba nového potahu na izilační kryt bazénu envoj, poničený štěňátky. hrubé rozměry jsou 236 x110 x7 cm. pro výrobu by byl dodán původní, který je snímatelný. pro lepší orientaci je možné se podívat na webové stránky www.smissk.sk.

Dětský pokoj na míru - truhlář

webové stránky s ukázkou práce apod., prostě pro ověření a shlédnutí prací. Také poptávám šikovné zkušené truhláře - živnostníky na realizaci vestavné sklápěcí postele. Návrh je hotový, jde pouze o realizaci. Podmínkou reference, webové stránky...

SEO webu

Analýza webových stránek z hlediska seo, úprava a optimalizace, zejména regionálního charakteru. webové stránky estetického salonu, cca 10 až 15 základních klíčových slov nebo spojení.

Reklama na Google

Pro webovou stránku kosmetického studia potřebuji vyladit pozice na google na cca 5 klíčových slov pravděpodobně založením kampaně na google adwords. účet založený mám, základy ovládám. nabídněte cenu.

Hrubá stavba RD s garáží - HK

…komín schiedel absolut. Požaduji spolehlivost, vysokou kvalitu provedení, dobrou komunikaci, dodržování termínů a projektové dokumentace, přiměřenou cenu. V kontaktních nabídkách prosím uveďte možný termín realizace, odkaz na Vaše webové stránky nebo stručnou...

Webové stránky

Vytvoření prezentačních stránek malé firmy struktura: prezentace firmy vč. galerie, reklama, jednoduchý ceník, kontakt (e-mailový formulář) podmínky: doména a hosting vedený na firmu, seo samozřejmostí, cena a termín rozhodují.

Částečná rekonstrukci půdního bytu 3+1

…nebo úprava stávajících rozvodů a výměna části topných těles, podle konzultace - výměna oken v jedné místnosti Podle Vašeho webu spolupracujete s architektem i truhlářem. Rádi bychom rekonstrukci konzultovali jak po technické stránce tak s architektem, a téměř jistě...
Další 4 poptávky

Související témata

7 výhod

 • Vybíráme osvědčené firmy

  Poptávky posíláme firmám podle hodnocení, úspěšnosti, oboru, vzdálenosti a mnoha dalších kritérií. Neoslovujeme firmy plošně, nechceme, aby se vám mohl ozvat kdokoliv. Nejvíc času mívají bohužel fušeři.

 • Ušetříte (nervy i peníze)

  Díky více nabídkám si uděláte obrázek o cenách. Firmy vědí, že cena je důležitá a nemohou si dovolit přestřelit. Nejlevnější však také nemusí být nejvýhodnější. Cílíme na dobrou práci za rozumnou cenu.

 • Hodnocení trumfem v ruce

  Po realizaci se vás zeptáme, jak jste byli s firmou spokojení. A firmy vědí, že se zeptáme. Mají o důvod víc odvést práci dobře a dělají to. Zkazit si dobrou pověst se jim nevyplatí. Nechtějí skončit v systému a ocitnout se na černé listině.

 • Šetříte svůj čas

  Obvolávat firmy je zdlouhavé. Dohnat řemeslníka přes den po telefonu je kumšt. Získat užší výběr firem, které mají čas a zájem, je pracné. Přes poptávku u nás vše snadno zařídíte, když máte chvilku vy.

 • Chráníme vaše soukromí

  Váš telefon dostane jen firma, jejíž nabídka vás zaujme a vyměníte si s ní kontakty. Nemůže vám volat kdokoliv jako v jiných sytémech, kdy to bývá na vypnutí telefonu, protože vám za odpoledne volá 50 firem a nejde to zastavit.

 • Zavedená služba

  Fungujeme od roku 2009, fáze experimentů je za námi. Vybudovali jsme stabilní službu, které měsíčně zpracuje 3000 zakázek. Cílem celého týmu je, abyste byli spokojeným zákazníkem, kterému zajistíme spolehlivou firmu. Chceme, abyste se k nám příště znovu vrátili.

 • Dáváme práci těm, kdo si ji zaslouží

  Jedním z našich poslání je kultivovat prostředí, aby se poctivá práce vyplácela a bylo vidět, kdo je kdo. Dobrých firem je víc než to vypadá, jen nejsou známé. Pokud se zapojíte, přispějete tak spolu s námi i vy...

NejŘemeslníci v médiích

 • Několik Čechů se rozhodlo nabídnout ztracenému spotřebiteli pomoc ve formě reputačního webu. Hodnocení v praxi může působit i motivačně, aby firmy věděly, že už nejsou neviditelné.
 • Je spousta slušných řemeslníků, kteří zakázky uvítají. Jen je problém je najít. V tom pomáháme zákazníkům i firmám, aby práci měli ti, kdo ji dělají dobře.
 • NejŘemeslníci se líbí i Svazu podnikatelů ve stavebnictví. "Všechny aktivity tohoto druhu jsou užitečné. Zkušenosti s nimi jsou v každém případě pozitivní", konstatuje tisková mluvčí svazu Alena Čechová.
 • Mezi nejjistější způsoby, jak se nenapálit, je získat tip od více lidí, kteří udělali s dotyčným řemeslníkem v nedávné minulosti dobrou zkušenost.
 • Hledat schopného řemeslníka či firmu na internetu už nemusí být sázka do loterie. Na hodnotícím serveru píšou zákazníci kladné i záporné reference a někteří přidávají i fotky výsledného díla.
 • Portálů, které srovnávají služby řemeslníků [...] už v Česku funguje několik. Jako uživatelsky nejpříjemnější se nám jeví web NejŘemeslníci.

Jak to funguje?

Aneb co se bude dít
po zadání poptávky.

 • Oslovíme nejlepší firmy

  vámi zadanou poptávkou.
 • Vyberete si podle hodnocení

  firmy, ceny a nabídky tu nejlepší.
 • Zeptáme se na vaši spokojenost

  a firmy vědí, že se zeptáme.
Jak fungují NejŘemeslníci Přehrát video
Poslat firmám poptávku

Nová poptávka

Co poptáváte*
Podrobný popis zadání*
PSČ zakázky*
Telefon*
Telefon je třeba pro ověření poptávky. Nebude zveřejněn.
*
Vložit přílohy Vložit přílohy více souborů označíte pomocí Shift nebo Ctrl + kliknutí

Max 25 příloh.
Povinné položky jsou označeny hvězdičkou: *

NEZÁVAZNÁ
A ZDARMA

Další informace

778 425 517

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám v
po-pá 9-16h.

Poptávka není závazná, nemusíte si žádnou z nabídek vybrat. A nic u nás neplatíte. Jediné, co od vás očekáváme je komunikace s námi o stavu poptávky.

Snažíme pro vás sehnat ty nejlepší nabídky a abychom společně uspěli, potřebujeme vědět, zda chcete další nabídky, nebo zda a koho jste si již vybrali. Není to nic složitého, stačí jedním kliknutím odpovídat na občasné dotazy mailem.

Těšíme se na spolupráci.

Časté otázky:

Které firmy dostanou můj kontakt? Jsou mé kontakty vidět veřejně?

Váš telefon ani e-mail nezveřejňujeme. Ani firmy jej s vaší poptávkou nedostanou, abyste měli kontrolu, kdo se s vámi může spojit. Od firem dostanete nabídku a pokud vás zaujme, jedním kliknutím si s firmou kontakty vyměníte a můžete se domluvit dál např. telefonicky nebo mailem.

Jak budu dostávat nabídky a za jak dlouho přijdou?

Nabídky vám přijdou mailem. Většinou dostanete první nabídku do 48 hodin, často však dorazí již během 24 hodin (v prac. dny). Pokud potřebujete něco urgentně, uveďte to prosím v popisu poptávky.

Co bude s poptávkou po zadání?

Poptávka bude schválena naším administrátorem. Pokud bude něco potřeba, bude vás kontaktovat. Schvalování probíhá v pracovní dny, o víkendu prosíme o strpení.

Proč nevidím schválenou poptávku na hlavní stránce mezi poptávkami?

Po schválení oslovujeme firmy postupně podle hodnocení. Chceme, abyste dostali především nabídky od vybraných firem, které jsou adresně osloveny, ne od firem, které právě přijdou na náš web.

K čemu jsou dobré přílohy?

K přiložení plánů (např. u staveb a rekonstrukcí), náčrtů představ (např. u nábytku), fotek stávajícího stavu (např. foto poškozené střechy) nebo příkladů cílového stavu (jaký zahradní altán si představujete). Čím je zadání konkrétnější, tím konkrétnější jsou i nabídky. Ušetří vám to čas při komunikaci s firmami a zvýší jejich zájem o danou zakázku.