Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300
Firmy s hodnocením od zákazníků
Usnadnění Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Sekání trávy – Praha

hvezda

Vybrané reference konkrétních zakázek

Téma: Sekání trávy

Kategorie: Zahrada

Sekání trávy

Sekání trávy na pozemku cca 1300 m2

Sekání trávy kolem bytového domu

ikona dodavatele Dodavatel: 4 reference
492

vhodných firem v dosahu

registrovaných na tomto portálu.

Praha změnit polohu celá ČR

Nahrává se mapa.
Ajax loader 7792ad55400e765a1c822e1e5abc74382a8555ecb55350f51743e10c2f4bdd64
ikona pin Zadáním PSČ zjistíte, kolik firem
je ve vašem dosahu.
Loaderlite 9034d5d34015e4b05d2c1d1a8dc9f6ec9d59bd96d305eb9e24e24e65c591a645

Dobré reference na téma Sekání trávy pro inspiraci

V kategorii Zahrada máme zhruba 1 tisíc referencí = víme, jaká firma z vašeho okolí je dobrá.

Zahradnické práce - sekání trávy

Zahradnické práce - <em>sekání</em> <em>trávy</em>
Potřebuji posekat přerostlou trávu na zahradě u chaty. jedná se o cca 370 m čtveřečních. tráva je vysoká cca 1,5 m. potřebuji ji posekat a posekanou trávu zlikvidovat. termín cca za týden až 14 dní. dobrý večer, cena za m2 sekání takto vzrostlé...

S prací firmy jsem velmi spokojená. i přes obtížné podmínky si řemeslníci poradili se všemi problémy. spolehlivá firma, doporučuji a určitě využiji i v budoucnu.
Sekání trávy, Praha

Sekání trávy

Poptáváme sekání trávy. menší plochy okolo firmy a větší plocha, celkem cca 1000 metrů. prosím o cenovou nabídku. v případě spokojenosti trvalá spolupráce. dobrý den, účtuji si 1,80 za metr2, včetně likvidace odpadu, dopravy. samozřejmně by bylo vhodné pozemek...

Rychlé a vstřícné jednání, byli jsme velmi spokojení.

Sekání trávy

sekání vzrostlé trávy a její likvidace pozemek 43x26m co nejdříve Lokalita: Pardubice - Psinek, https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=15.7809827&y=50.0715247&z=18&base=ophoto&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9j9voxXsaP&ud=50%C2%B04%2717.830%22N%2C%2015%C2%B046%2753.083%22E.

Vše ok, mohu jen doporučit.

Pravidelné sekání trávy 1475m2

Pravidelné <em>sekání</em> <em>trávy</em> 1475m2
Poptávám pravidelné sekání travy okolo rod. domu v plzni na valše. plocha zahrady je celistvá, rovná, výměra 1475m, velmi dobře přístupná. jednalo by se o pravidelné sekání trávy včetně zajištění odvozu bioodpadu v době sezony od jara do podzimu, cca 4-5x ročně, dle...

Dohodnutý termín a cena byly dodrženy. s kvalitou odvedené práce jsem byl spokojen.

sekání trávy 170m2

sekání trávy okolo bytového domu, plocha 170 m2, mírný svah, jedna malá mez, jinak vše v rovině. sběr posekané trávy a vyhození do kontejneru v blízkosti domu. sekání na zavolání po předcházející domluvě, předpokládáno cca. 8 x za sezonu. ulice nad akcízem,...

- super cena - velmi rychlé příjemné jednání - objednávka seče jednoduše přes email, vše rychlé a ok - doporučuji.
Sekání trávy, Praha

Pravidelné sekání trávy

Poptáváme pravidelné sekání travy okolo firmení budovy. jedná se o několik menších ploch a jedna velká plocha 600m2. celkem cca 1000m2. jednalo by se o pravidelné sekání trávy včetně zajištění odvozu bioodpadu v době sezony od jara do podzimu, přibližná představa je...
Realizace proběhla v pořádku, cena odpovídající.
Sekání trávy, Praha
Další 3 reference

Jak se poptává Sekání trávy?

Náš portál funguje v celé ČR, tj. i pro město Praha a okolí. Inspirujte se ukázkami poptávek:

Sekání trávy

Prosím o termín a cenovou nabídku na sekání trávy plocha cca 180m2. lokalita veliká ves u odolené vody.
Sekání trávy, Praha

Úprava pozemku - sekání trávy, náletových dřevin, kácení...

Úprava pozemku - <em>sekání</em> <em>trávy</em>, náletových dřevin, kácení menších stromů
Dovoluji si vás požádat o zaslání nabídky na úpravu pozemku, který nebyl cca 3 řoky udržovaný, o výměře 768m2 v obci křenice na praze-západ: - posekání trávy - posekání náletových dřevin - vykácení několika menších stromů - odvoz trávy/dřevin/stromů poprosím vás o...
Sekání trávy, Praha

Sekání trávy 488 m2

Pro svj poptávám sekání trávy kolem našeho bytového domu, prosím o kalkulaci na jednorázové posekání (vč. likvidace posekané trávy), v případě spokojenosti na obou stranách bychom rádi pokračovali po celou sezónu. místo sekání je kakosova 1037/1, praha 5,...
Sekání trávy, Praha

Sekání trávy

…Opakované sekání trávy několikrát do roka. Pozemek 650 n2, Strašín u Říčan.
Sekání trávy, Říčany

Sekání trávy, úklid listí

Poptávám zahradnické služby, konkrétně údržbu zahrady cca 2000 m2. dlouhodobá spolupráce: - jarní a podzimní úklid zahrady - sekání trávy přibližně každé 3 týdny od května do října (dle potřeby).
Sekání trávy, Praha

Sekání vzrostlé trávy

Poptávám posekání vzrostlé trávy a náletů na nezastavěném rovinatém pozemku. rozloha 600m2. dobře přístupný. lokalita: obec zvole, praha-západ. termín: dle domluvy, co nejdříve díky za nabídky jan sameš.
Sekání trávy, Praha

Sekání zahrady

Poptávám posekání zahrady, v tuto chvíli poměrně přerostlé trávy na soukromém pozemku, následně pravidelné sekání / údržba. rozsah dle dohody. termín realizace velice spěchá. přesné m2 plochy bohužel neznám. dle odhadu se jedná cca o 120m2.
Sekání trávy, Praha

Pravidelné sekání zahrady

Hledám někoho v blízkosti praha 9 hostavice, kdo pravidelně a levně bude sekat naši zahradu u rd , popř. se postará o pár ovocných stromů. ale jde hlavně o sekání trávy vlastní sekačkou, nám se sekačka rozbila. jedna se o soukromou skolicku, takze pouze vse tzv.ofiko.
Sekání trávy, Praha
Další 4 poptávky

Další zařazení

Objekt zahrada trávník sekání trávy
Profese zahradník sekání trávy
xxx SPORNÉ údržba zahrad sekání trávy

Související témata

7 výhod

 • Vybíráme osvědčené firmy

  Poptávky posíláme firmám podle hodnocení, úspěšnosti, oboru, vzdálenosti a mnoha dalších kritérií. Neoslovujeme firmy plošně, nechceme, aby se vám mohl ozvat kdokoliv. Nejvíc času mívají bohužel fušeři.

 • Ušetříte (nervy i peníze)

  Díky více nabídkám si uděláte obrázek o cenách. Firmy vědí, že cena je důležitá a nemohou si dovolit přestřelit. Nejlevnější však také nemusí být nejvýhodnější. Cílíme na dobrou práci za rozumnou cenu.

 • Hodnocení trumfem v ruce

  Po realizaci se vás zeptáme, jak jste byli s firmou spokojení. A firmy vědí, že se zeptáme. Mají o důvod víc odvést práci dobře a dělají to. Zkazit si dobrou pověst se jim nevyplatí. Nechtějí skončit v systému a ocitnout se na černé listině.

 • Šetříte svůj čas

  Obvolávat firmy je zdlouhavé. Dohnat řemeslníka přes den po telefonu je kumšt. Získat užší výběr firem, které mají čas a zájem, je pracné. Přes poptávku u nás vše snadno zařídíte, když máte chvilku vy.

 • Chráníme vaše soukromí

  Váš telefon dostane jen firma, jejíž nabídka vás zaujme a vyměníte si s ní kontakty. Nemůže vám volat kdokoliv jako v jiných sytémech, kdy to bývá na vypnutí telefonu, protože vám za odpoledne volá 50 firem a nejde to zastavit.

 • Zavedená služba

  Fungujeme od roku 2009, fáze experimentů je za námi. Vybudovali jsme stabilní službu, které měsíčně zpracuje 3000 zakázek. Cílem celého týmu je, abyste byli spokojeným zákazníkem, kterému zajistíme spolehlivou firmu. Chceme, abyste se k nám příště znovu vrátili.

 • Dáváme práci těm, kdo si ji zaslouží

  Jedním z našich poslání je kultivovat prostředí, aby se poctivá práce vyplácela a bylo vidět, kdo je kdo. Dobrých firem je víc než to vypadá, jen nejsou známé. Pokud se zapojíte, přispějete tak spolu s námi i vy...

NejŘemeslníci v médiích

 • Několik Čechů se rozhodlo nabídnout ztracenému spotřebiteli pomoc ve formě reputačního webu. Hodnocení v praxi může působit i motivačně, aby firmy věděly, že už nejsou neviditelné.
 • Je spousta slušných řemeslníků, kteří zakázky uvítají. Jen je problém je najít. V tom pomáháme zákazníkům i firmám, aby práci měli ti, kdo ji dělají dobře.
 • NejŘemeslníci se líbí i Svazu podnikatelů ve stavebnictví. "Všechny aktivity tohoto druhu jsou užitečné. Zkušenosti s nimi jsou v každém případě pozitivní", konstatuje tisková mluvčí svazu Alena Čechová.
 • Mezi nejjistější způsoby, jak se nenapálit, je získat tip od více lidí, kteří udělali s dotyčným řemeslníkem v nedávné minulosti dobrou zkušenost.
 • Hledat schopného řemeslníka či firmu na internetu už nemusí být sázka do loterie. Na hodnotícím serveru píšou zákazníci kladné i záporné reference a někteří přidávají i fotky výsledného díla.
 • Portálů, které srovnávají služby řemeslníků [...] už v Česku funguje několik. Jako uživatelsky nejpříjemnější se nám jeví web NejŘemeslníci.

Jak to funguje?

Aneb co se bude dít
po zadání poptávky.

 • Oslovíme nejlepší firmy

  vámi zadanou poptávkou.
 • Vyberete si podle hodnocení

  firmy, ceny a nabídky tu nejlepší.
 • Zeptáme se na vaši spokojenost

  a firmy vědí, že se zeptáme.
Jak fungují NejŘemeslníci Přehrát video
Poslat firmám poptávku

Nová poptávka

Co poptáváte*
Podrobný popis zadání*
PSČ zakázky*
Telefon*
Telefon je třeba pro ověření poptávky. Nebude zveřejněn.
*
Vložit přílohy Vložit přílohy více souborů označíte pomocí Shift nebo Ctrl + kliknutí

Max 25 příloh.
Povinné položky jsou označeny hvězdičkou: *

NEZÁVAZNÁ
A ZDARMA

Další informace

778 425 517

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám v
po-pá 9-16h.

Poptávka není závazná, nemusíte si žádnou z nabídek vybrat. A nic u nás neplatíte. Jediné, co od vás očekáváme je komunikace s námi o stavu poptávky.

Snažíme pro vás sehnat ty nejlepší nabídky a abychom společně uspěli, potřebujeme vědět, zda chcete další nabídky, nebo zda a koho jste si již vybrali. Není to nic složitého, stačí jedním kliknutím odpovídat na občasné dotazy mailem.

Těšíme se na spolupráci.

Časté otázky:

Které firmy dostanou můj kontakt? Jsou mé kontakty vidět veřejně?

Váš telefon ani e-mail nezveřejňujeme. Ani firmy jej s vaší poptávkou nedostanou, abyste měli kontrolu, kdo se s vámi může spojit. Od firem dostanete nabídku a pokud vás zaujme, jedním kliknutím si s firmou kontakty vyměníte a můžete se domluvit dál např. telefonicky nebo mailem.

Jak budu dostávat nabídky a za jak dlouho přijdou?

Nabídky vám přijdou mailem. Většinou dostanete první nabídku do 48 hodin, často však dorazí již během 24 hodin (v prac. dny). Pokud potřebujete něco urgentně, uveďte to prosím v popisu poptávky.

Co bude s poptávkou po zadání?

Poptávka bude schválena naším administrátorem. Pokud bude něco potřeba, bude vás kontaktovat. Schvalování probíhá v pracovní dny, o víkendu prosíme o strpení.

Proč nevidím schválenou poptávku na hlavní stránce mezi poptávkami?

Po schválení oslovujeme firmy postupně podle hodnocení. Chceme, abyste dostali především nabídky od vybraných firem, které jsou adresně osloveny, ne od firem, které právě přijdou na náš web.

K čemu jsou dobré přílohy?

K přiložení plánů (např. u staveb a rekonstrukcí), náčrtů představ (např. u nábytku), fotek stávajícího stavu (např. foto poškozené střechy) nebo příkladů cílového stavu (jaký zahradní altán si představujete). Čím je zadání konkrétnější, tím konkrétnější jsou i nabídky. Ušetří vám to čas při komunikaci s firmami a zvýší jejich zájem o danou zakázku.