Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300
Firmy s hodnocením od zákazníků
Usnadnění Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Zapojení lustru – České Budějovice

hvezda

Vybrané reference konkrétních zakázek

Téma: Zapojení lustru

Kategorie: Hodinový manžel

Zapojení indukční varné desky / Posunutí lustru

ikona dodavatele Dodavatel: 17 referencí

Renovace kristaloveho lustru

ikona dodavatele Dodavatel: 57 referencí

Elektrifikace barokního lustru

ikona dodavatele Dodavatel: 56 referencí

Elektrikářská práce

ikona dodavatele Dodavatel: 61 referencí

Oprava elektroinstalace ve starem rod dome

ikona dodavatele Dodavatel: 16 referencí

Elektrikářské práce - zapojení lustrů

ikona dodavatele Dodavatel: 108 referencí

Zapojení a pověšení lustrů (4kusy)

Zapojeni lustru

Návrh osvětlení v bytě

ikona dodavatele Dodavatel: 8 referencí

Sádrokartonový podhled a drobné práce

127

vhodných firem v dosahu

registrovaných na tomto portálu.

České Budějovice změnit polohu celá ČR

Nahrává se mapa.
Ajax loader 7792ad55400e765a1c822e1e5abc74382a8555ecb55350f51743e10c2f4bdd64
ikona pin Zadáním PSČ zjistíte, kolik firem
je ve vašem dosahu.
Loaderlite 9034d5d34015e4b05d2c1d1a8dc9f6ec9d59bd96d305eb9e24e24e65c591a645

Dobré reference na téma Zapojení lustru pro inspiraci

V kategorii Hodinový manžel máme zhruba 1 tisíc referencí = víme, jaká firma z vašeho okolí je dobrá.

Hodinový manžel

…do masivu Montáž závěsu na sprchový kout - vrtání do zdi a uchycení do sádrokartonu Montáž objímek světel do sádrokartonu - mít očka do sádrokartonu na zavěšení lustru Sestavení polic ve sklepě - bez vrtání, pouze seskládat Přivrtání...

Pan eger přijel včas, práce mu šla dobře. byl kreativní, uměl si poradit i s nestandartními situacemi. pracuje pečlivě, s rozmyslem, uklidí po sobě.

Elektrikářské práce

Poptávám následující elektrikářské práce: 1) výměna stropního svítidla ( staré dolů, nové instalovat) 2) oprava lustru ( zpožďuje se jeho rozsvícení - až o 20 minut) 3)oprava větráku na wc 4)prodloužit kabel k digestoři ( nedosáhne do zásuvky a nechci na lince...

Celkové hodnocení - výborné.

Elektrikářské práce

V novém bytě potřebujeme: 1)namontovat a připojit 2ks stropních svítidel(1ks plocé,1ks lustrové),ze stropu visí kabely,háček není 2) namontovat a připojit stropní ventilátor nad kuchyňskou linkou včetně ovladače(digestoř nechceme,pouze chceme...
Tak s panem švarcem nic moc,udělal toho polovinu,konkrétně vyinkasoval 1200kč za montáž dvou stropních svítidel a zjištění závady na stropním svítidle v koupelně(a to určil vlastně špatně) a víc...

Elektrifikace barokního lustru

Elektrifikace barokního <em>lustru</em>
Zakázku jsem obdržel od restaurátorky historického barokního lustru. úkolem bylo provést elektrickou kabeláž a odborné zapojení.

Čistá práce u které se přemýšlelo nad nejlepší možnou variantou.veliká spokojenost.

Sádrokartonový podhled

Poptávám zhotovení sádrokartonového podhledu v obývacím pokoji o rozměrech cca. 4x4m. jedná se o cihlový domek, zdi místnosti z dutých cihel, strop omítnutý na rákos, uchycený na dřevěných latích. podhled bude sloužit pouze k zakrytí stropu, bez elektroinstalace, proto může být...

S provedením zakázky jsem byl velice spokojen. po dohodě byla zakázka rozšířena o vybudování podhledové světelné rampy po obvodu místnosti, pan drsek při prvotním zaměření jasně specifikoval postup...

Instalace stropního vnetilátoru

Instalace <em>stropního</em> vnetilátoru
Poptávám instalaci stropního ventilátoru westinghouse hercules místo šestiramenného lustru. výška stropu 3,1 m. štafle jsou k dispozici. děkuji za nabídky.
Rychlé jednání, vše v pořádku.
Další 3 reference

Jak se poptává Zapojení lustru?

Náš portál funguje v celé ČR, tj. i pro město České Budějovice a okolí. Inspirujte se ukázkami poptávek:

Elektrikářské práce - zapojení lustrů

Elektrikářské práce - <em>zapojení</em> <em>lustrů</em>
Ráda bych si objednala u vaší firmy tyto práce: - zapojení 2 lustrů - odpojení 2 lustrů - revize 1 lustru - revize 1 zásuvky - výměna 2 žárovek v bodových světýlkách děkuju petra štemberková novodvorská.

zapojení lustru

Potřebovala bych zapojit lustr v obývacím pokoji, zkoušel to můj tatínek, a i když je kutil, tak elektrice moc nerozumí a nešlo mu to. ostatní lustry zapojil, ale tento se nepodařil. dráty jsou nějak vedeny na dvojvypínač. ráda bych co nejdříve, nejlépe v pátek v odpoledních...

drobné práce - zapojení lustru, přivrtání lišty

Chtěla bych se zeptat zda by bylo možné objednat přivrtání lišty na záclony do dvou pokojů a zapojení lustru v ložnici, přidělat zrcadlo na zeď. děkuji a jsem s pozdravem, voronina alena.

Zapojení světla plus navrtání 6ks hmoždinek - koupelna

<em>Zapojení</em> světla plus navrtání 6ks hmoždinek - koupelna
Před časem jste u nás prováděl zakázku - úprava rozvodu a zavěšení lustru v kuchyni a ráda bych se vzhledem k 120% spokojenosti zeptala, zda byste neměl opět čas na další zakázku. jednalo by se o instalaci světla v koupelně (vše je zapojeno a připraveno plus bych potřebovala.

Přeinstalaci stropního svítidla

Stropní svítidlo 9xg4/20w s barvuměnícím led podsvícení - je zapojeno na jednu klapku lustrového vypínače. samovolně svítí s minimální intenzitou (tlumeně), první měsíce přitom fungoval normálně.

Izolace sprchoveho koutu

Nove odizolovani sprchoveho koutu , sparovani plus drobne opravy ( ventilator v koupelne, lustr oprava a zapojeni kuchyne) dekuji za nabidku.

montáž světel, zapojení pračky

- standardní zapojení pračky - montáž světel: 2 koupelnová stropní, 1 koupelnové nad zrcadlo, 1 světlo v chodbě stropní, závěsný lustr v obývacím pokoji.

Elektroinstalační práce

Elektroinstalační práce
Sháním elektrikáře na následující úkony: 1. zapojení 7 stropních svítidel v bytě (2x lustr, 4x stropní světlo, 1x bodovka) 2. oprava vypínače (jsou tři vypínače ke dvěma světlům na chodbě, jeden z nich se při různých kombinacích stisknutí chová špatně. 3. oprava nefunkční...
Další 4 poptávky

Další zařazení

Profese elektrikář zapojení lustru

Související témata

7 výhod

 • Vybíráme osvědčené firmy

  Poptávky posíláme firmám podle hodnocení, úspěšnosti, oboru, vzdálenosti a mnoha dalších kritérií. Neoslovujeme firmy plošně, nechceme, aby se vám mohl ozvat kdokoliv. Nejvíc času mívají bohužel fušeři.

 • Ušetříte (nervy i peníze)

  Díky více nabídkám si uděláte obrázek o cenách. Firmy vědí, že cena je důležitá a nemohou si dovolit přestřelit. Nejlevnější však také nemusí být nejvýhodnější. Cílíme na dobrou práci za rozumnou cenu.

 • Hodnocení trumfem v ruce

  Po realizaci se vás zeptáme, jak jste byli s firmou spokojení. A firmy vědí, že se zeptáme. Mají o důvod víc odvést práci dobře a dělají to. Zkazit si dobrou pověst se jim nevyplatí. Nechtějí skončit v systému a ocitnout se na černé listině.

 • Šetříte svůj čas

  Obvolávat firmy je zdlouhavé. Dohnat řemeslníka přes den po telefonu je kumšt. Získat užší výběr firem, které mají čas a zájem, je pracné. Přes poptávku u nás vše snadno zařídíte, když máte chvilku vy.

 • Chráníme vaše soukromí

  Váš telefon dostane jen firma, jejíž nabídka vás zaujme a vyměníte si s ní kontakty. Nemůže vám volat kdokoliv jako v jiných sytémech, kdy to bývá na vypnutí telefonu, protože vám za odpoledne volá 50 firem a nejde to zastavit.

 • Zavedená služba

  Fungujeme od roku 2009, fáze experimentů je za námi. Vybudovali jsme stabilní službu, které měsíčně zpracuje 3000 zakázek. Cílem celého týmu je, abyste byli spokojeným zákazníkem, kterému zajistíme spolehlivou firmu. Chceme, abyste se k nám příště znovu vrátili.

 • Dáváme práci těm, kdo si ji zaslouží

  Jedním z našich poslání je kultivovat prostředí, aby se poctivá práce vyplácela a bylo vidět, kdo je kdo. Dobrých firem je víc než to vypadá, jen nejsou známé. Pokud se zapojíte, přispějete tak spolu s námi i vy...

NejŘemeslníci v médiích

 • Několik Čechů se rozhodlo nabídnout ztracenému spotřebiteli pomoc ve formě reputačního webu. Hodnocení v praxi může působit i motivačně, aby firmy věděly, že už nejsou neviditelné.
 • Je spousta slušných řemeslníků, kteří zakázky uvítají. Jen je problém je najít. V tom pomáháme zákazníkům i firmám, aby práci měli ti, kdo ji dělají dobře.
 • NejŘemeslníci se líbí i Svazu podnikatelů ve stavebnictví. "Všechny aktivity tohoto druhu jsou užitečné. Zkušenosti s nimi jsou v každém případě pozitivní", konstatuje tisková mluvčí svazu Alena Čechová.
 • Mezi nejjistější způsoby, jak se nenapálit, je získat tip od více lidí, kteří udělali s dotyčným řemeslníkem v nedávné minulosti dobrou zkušenost.
 • Hledat schopného řemeslníka či firmu na internetu už nemusí být sázka do loterie. Na hodnotícím serveru píšou zákazníci kladné i záporné reference a někteří přidávají i fotky výsledného díla.
 • Portálů, které srovnávají služby řemeslníků [...] už v Česku funguje několik. Jako uživatelsky nejpříjemnější se nám jeví web NejŘemeslníci.

Jak to funguje?

Aneb co se bude dít
po zadání poptávky.

 • Oslovíme nejlepší firmy

  vámi zadanou poptávkou.
 • Vyberete si podle hodnocení

  firmy, ceny a nabídky tu nejlepší.
 • Zeptáme se na vaši spokojenost

  a firmy vědí, že se zeptáme.
Jak fungují NejŘemeslníci Přehrát video
Poslat firmám poptávku

Nová poptávka

Co poptáváte*
Podrobný popis zadání*
PSČ zakázky*
Telefon*
Telefon je třeba pro ověření poptávky. Nebude zveřejněn.
*
Vložit přílohy Vložit přílohy více souborů označíte pomocí Shift nebo Ctrl + kliknutí

Max 25 příloh.
Povinné položky jsou označeny hvězdičkou: *

NEZÁVAZNÁ
A ZDARMA

Další informace

778 425 517

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám v
po-pá 9-16h.

Poptávka není závazná, nemusíte si žádnou z nabídek vybrat. A nic u nás neplatíte. Jediné, co od vás očekáváme je komunikace s námi o stavu poptávky.

Snažíme pro vás sehnat ty nejlepší nabídky a abychom společně uspěli, potřebujeme vědět, zda chcete další nabídky, nebo zda a koho jste si již vybrali. Není to nic složitého, stačí jedním kliknutím odpovídat na občasné dotazy mailem.

Těšíme se na spolupráci.

Časté otázky:

Které firmy dostanou můj kontakt? Jsou mé kontakty vidět veřejně?

Váš telefon ani e-mail nezveřejňujeme. Ani firmy jej s vaší poptávkou nedostanou, abyste měli kontrolu, kdo se s vámi může spojit. Od firem dostanete nabídku a pokud vás zaujme, jedním kliknutím si s firmou kontakty vyměníte a můžete se domluvit dál např. telefonicky nebo mailem.

Jak budu dostávat nabídky a za jak dlouho přijdou?

Nabídky vám přijdou mailem. Většinou dostanete první nabídku do 48 hodin, často však dorazí již během 24 hodin (v prac. dny). Pokud potřebujete něco urgentně, uveďte to prosím v popisu poptávky.

Co bude s poptávkou po zadání?

Poptávka bude schválena naším administrátorem. Pokud bude něco potřeba, bude vás kontaktovat. Schvalování probíhá v pracovní dny, o víkendu prosíme o strpení.

Proč nevidím schválenou poptávku na hlavní stránce mezi poptávkami?

Po schválení oslovujeme firmy postupně podle hodnocení. Chceme, abyste dostali především nabídky od vybraných firem, které jsou adresně osloveny, ne od firem, které právě přijdou na náš web.

K čemu jsou dobré přílohy?

K přiložení plánů (např. u staveb a rekonstrukcí), náčrtů představ (např. u nábytku), fotek stávajícího stavu (např. foto poškozené střechy) nebo příkladů cílového stavu (jaký zahradní altán si představujete). Čím je zadání konkrétnější, tím konkrétnější jsou i nabídky. Ušetří vám to čas při komunikaci s firmami a zvýší jejich zájem o danou zakázku.