Firmy s hodnocením od zákazníků
Usnadnění Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Renovace oken

hvezda

Vybrané reference konkrétních zakázek

Téma: Renovace oken

Kategorie: Renovace oken

Renovace starých oken a dveří ev. výroba okna

ikona dodavatele Dodavatel: 47 referencí

Renovace zdí sadrove omitky + renovace dveri a oken

ikona dodavatele Dodavatel: 8 referencí

Renovace kastlových oken

ikona dodavatele Dodavatel: 12 referencí

Renovace nátěru oken

ikona dodavatele Dodavatel: 1 reference

Renovace špaletových oken a parapetů + dveří

ikona dodavatele Dodavatel: 2 reference

Renovace lazurovaných oken.

ikona dodavatele Dodavatel: 3 reference

Oprava a renovace EURO oken

ikona dodavatele Dodavatel: 11 referencí

Renovace oken

ikona dodavatele Dodavatel: 1 reference

Renovace oken a dveří

ikona dodavatele Dodavatel: 4 reference

Renovace dřevěných dveří, zárubní, oken do světlíku

ikona dodavatele Dodavatel: 37 referencí
129

vhodných firem v ČR

registrovaných na tomto portálu.

změnit polohu celá ČR

Nahrává se mapa.
Ajax loader 7792ad55400e765a1c822e1e5abc74382a8555ecb55350f51743e10c2f4bdd64
ikona pin Zadáním PSČ zjistíte, kolik firem
je ve vašem dosahu.
Loaderlite 9034d5d34015e4b05d2c1d1a8dc9f6ec9d59bd96d305eb9e24e24e65c591a645

Dobré reference na téma Renovace oken pro inspiraci

V kategorii Renovace oken máme zhruba 130 referencí = víme, jaká firma z vašeho okolí je dobrá.

Renovace starých oken a dveří ev. výroba okna

<em>Renovace</em> starých <em>oken</em> a dveří ev. výroba <em>okna</em>
Opálení starého nátěru z dveří a vybroušení do dřevapotřebuji zrenovovat staré dveře a futra. jedná se o dvoje dveře dvoukřídlé lakované. nejspíš pouye sundat barvu a znovu natřít, jinakjim asi nic neni. dále staršá okna. nutno vidět. jedná se o 2 dvoukřídlá okna dvojitá.

S průběhem i výsledkem práce, jsem byl velmi spokojen.i přes neočekávané navýšení prací, cena zůstala stejná dle původní dohody. spolehlivost, dochvilnost a výborná bezproblémová domluva. moc...

Renovace dřevěných dveří, zárubní, oken do světlíku

<em>Renovace</em> dřevěných dveří, zárubní, <em>oken</em> do světlíku
Potřebuji zrenovovat celkem 6ks interiérových dřevěných dveří a dřevěné zárubně k nim. taktéž dvě malá světlíková okna (32 cm šířka, 55 cm výška-vše včetně rámů). dveře jsou 4ks prosklené, 2ks plné. dveře prosklené mají šířku cca. 82 cm, výšku cca. 188 cm. dveře plné mají šířku 67 cm.

Pan holman je naprosto skvely! ve vsem se na nej da spolehnout. prijizdel vcas, pracoval velmi dobre a svedomite, sve praci je oddany. dodrzoval pravidla, ktera jsme si nastavili, snazil se delat...

renovace nátěru oken

<em>renovace</em> nátěru <em>oken</em>
Renovace nátěrů 4 oken, dvojitých, dvojkřídlých, celkem tedy 16 křídel, rozměry oken cca 130 × 100 cm.

Okna jsou jako nová, snadná komunikace, nebyl problém se dohodnout přesně podle potřeby, práce byla dokončena dokonce před termínem, cena dle předchozí dohody.

Renovace oken

<em>Renovace</em> <em>oken</em>
renovace nátěru oken. - odstranění starého nátěru - lokální vyspravení tmelem - nátěr množství: 1x rozměr 245x130cm 2x rozměr 130x140cm 1x rozměr 205x140cm špaletová okna sešroubovaná. termín realizace 10/2012. dobrý den, zaujala mne vaše poptávka.
Spokojen.

Renovace zdí sadrove omitky + renovace dveri a oken

<em>Renovace</em> zdí sadrove omitky + <em>renovace</em> dveri a <em>oken</em>
Renovace zdi a stropu sadrove omitky cca 300m2,renovace oken dveri a futer.

Renovace oken,dveri a futer jsou jako nove.sadrove omitky superkvalitni prace za uzasnou cenu.rychle a kvalitne.. jsem velice spokojen s panem nitrou ochotny, vysel nam kazdem pripade vstric i...

Zařízení Kadeřnického salónu

Zařízení Kadeřnického salónu
Renovace oken nátěrem Výroba rámů a podsvícených zrcadel Nákup vybavení a nábytku Montáž nábytku+polic Výroba nábytku na míru+montáž Zajištění reklamy+profi fotografovaní interiéru.

Jediné co můžu říct je: s firmou stavby-přestavby jsem maximálně spokojena! doporučuji!.
Další 3 reference

Jak se poptává Renovace oken?

Náš portál pomáhá plnit vaše sny o bydlení. Inspirujte se ukázkami poptávek:

Renovace nátěru špaletových oken a dveří

<em>Renovace</em> nátěru špaletových <em>oken</em> a dveří
…Poptávám renovaci nátěru śpaletových oken a dveří v bytě v Praze 3, tj. opálení, tmelení a nové nátěry. Dvě okna o rozměrech 1,8x2,3 a dveře 1,85x3,2 budou renovována kompletně, okno 1,3x2,3 a dveře 1,1x3,2 částečně. Byt je momentálně nepouživán....

Renovace starych spaletovych oken

<em>Renovace</em> starych spaletovych <em>oken</em>
…Poptavame renovaci starych oken v byte v klasickem starem cihlovem dome (jednoduche, ne dvojite). Jedna tabule skla praskla. Okna delena na 3 casti jsou ve 2 mistnostech, v jedne mistnosti francouzska okna na balkonek (s oknem nad dvermi az do...

Renovace oken

<em>Renovace</em> <em>oken</em>
…Potřebuji renovaci šplatetových oken. 5 oken 2500x1600 a 2 okna 1200x1600 a možná ještě jedny dřevěné balkonové dveře. Potřebuji nové nátěry a těsnění, možná i zateplnení (dvojsklem?).

renovace-výměna špaletových oken

<em>renovace</em>-výměna špaletových <em>oken</em>
Jedná se o renovaci čí výměnu dvou identických oken v bytě, v bytovém domě v centru hradce králové, šíře jednoho okna je cca 2,5m, třídílné, střední díl tvoří "balkonové" dveře. především z finančních, ale i časových důvodů upřednostním renovaci oken,...

Renovace dřevěného okna

<em>Renovace</em> dřevěného <em>okna</em>
…Poptávám renovaci dřevěného okna o rozměrech cca 190 x 190 cm (viz fotografie). - očištění (opálení a oškrábání) starých nátěrů - penetrace - zatmelení prasklin a skel - další dva nátěry Penetraci a nátěry výrobkem Herbol Venti 3 plus satin...

Renovace oken

<em>Renovace</em> <em>oken</em>
Renovace dvou oken 110x50cm (novy nater, pripadne preskleni a vymena kovani) V priloze foto pro lepsi predstavu. Adresa Vratislavova 11, Praha 2. Prosim o cenovou nabidku.

Renovace špaletových oken

<em>Renovace</em> špaletových <em>oken</em>
Renovace špaletových oken z 30.let - odstranění stávajícího nátěru, spasování, broušení, přesklení jednosklem, lakování... Plocha oken (stavebních otvorů) je celkem 13,4m2.

Renovace oken

<em>Renovace</em> <em>oken</em>
…Poptávám renovaci dřevěných špaletových oken ve Znojmě na adrese Rumunská 5. Jedná se o 2 identická okna v kuchyni a v pokoji (viz foto). Práce by ideálně měly proběhnout v několika fázích. Nejprve by se měly renovovat ostění, klenba a parapet a to v termínu...
Další 4 poptávky

Podrobnější témata

Související témata

Podobné vyhledávané výrazy

repase oken

7 výhod

 • Vybíráme osvědčené firmy

  Poptávky posíláme firmám podle hodnocení, úspěšnosti, oboru, vzdálenosti a mnoha dalších kritérií. Neoslovujeme firmy plošně, nechceme, aby se vám mohl ozvat kdokoliv. Nejvíc času mívají bohužel fušeři.

 • Ušetříte (nervy i peníze)

  Díky více nabídkám si uděláte obrázek o cenách. Firmy vědí, že cena je důležitá a nemohou si dovolit přestřelit. Nejlevnější však také nemusí být nejvýhodnější. Cílíme na dobrou práci za rozumnou cenu.

 • Hodnocení trumfem v ruce

  Po realizaci se vás zeptáme, jak jste byli s firmou spokojení. A firmy vědí, že se zeptáme. Mají o důvod víc odvést práci dobře a dělají to. Zkazit si dobrou pověst se jim nevyplatí. Nechtějí skončit v systému a ocitnout se na černé listině.

 • Šetříte svůj čas

  Obvolávat firmy je zdlouhavé. Dohnat řemeslníka přes den po telefonu je kumšt. Získat užší výběr firem, které mají čas a zájem, je pracné. Přes poptávku u nás vše snadno zařídíte, když máte chvilku vy.

 • Chráníme vaše soukromí

  Váš telefon dostane jen firma, jejíž nabídka vás zaujme a vyměníte si s ní kontakty. Nemůže vám volat kdokoliv jako v jiných sytémech, kdy to bývá na vypnutí telefonu, protože vám za odpoledne volá 50 firem a nejde to zastavit.

 • Zavedená služba

  Fungujeme od roku 2009, fáze experimentů je za námi. Vybudovali jsme stabilní službu, které měsíčně zpracuje 3000 zakázek. Cílem celého týmu je, abyste byli spokojeným zákazníkem, kterému zajistíme spolehlivou firmu. Chceme, abyste se k nám příště znovu vrátili.

 • Dáváme práci těm, kdo si ji zaslouží

  Jedním z našich poslání je kultivovat prostředí, aby se poctivá práce vyplácela a bylo vidět, kdo je kdo. Dobrých firem je víc než to vypadá, jen nejsou známé. Pokud se zapojíte, přispějete tak spolu s námi i vy...

NejŘemeslníci v médiích

 • Několik Čechů se rozhodlo nabídnout ztracenému spotřebiteli pomoc ve formě reputačního webu. Hodnocení v praxi může působit i motivačně, aby firmy věděly, že už nejsou neviditelné.
 • Je spousta slušných řemeslníků, kteří zakázky uvítají. Jen je problém je najít. V tom pomáháme zákazníkům i firmám, aby práci měli ti, kdo ji dělají dobře.
 • NejŘemeslníci se líbí i Svazu podnikatelů ve stavebnictví. "Všechny aktivity tohoto druhu jsou užitečné. Zkušenosti s nimi jsou v každém případě pozitivní", konstatuje tisková mluvčí svazu Alena Čechová.
 • Mezi nejjistější způsoby, jak se nenapálit, je získat tip od více lidí, kteří udělali s dotyčným řemeslníkem v nedávné minulosti dobrou zkušenost.
 • Hledat schopného řemeslníka či firmu na internetu už nemusí být sázka do loterie. Na hodnotícím serveru píšou zákazníci kladné i záporné reference a někteří přidávají i fotky výsledného díla.
 • Portálů, které srovnávají služby řemeslníků [...] už v Česku funguje několik. Jako uživatelsky nejpříjemnější se nám jeví web NejŘemeslníci.

Jak to funguje?

Aneb co se bude dít
po zadání poptávky.

 • Oslovíme nejlepší firmy

  vámi zadanou poptávkou.
 • Vyberete si podle hodnocení

  firmy, ceny a nabídky tu nejlepší.
 • Zeptáme se na vaši spokojenost

  a firmy vědí, že se zeptáme.
Jak fungují NejŘemeslníci Přehrát video
Poslat firmám poptávku

Nová poptávka

Co poptáváte*
Podrobný popis zadání*
PSČ zakázky*
Telefon*
Telefon je třeba pro ověření poptávky. Nebude zveřejněn.
*
Vložit přílohy Vložit přílohy více souborů označíte pomocí Shift nebo Ctrl + kliknutí

Max 25 příloh.
Povinné položky jsou označeny hvězdičkou: *

NEZÁVAZNÁ
A ZDARMA

Další informace

778 425 517

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám v
po-pá 9-16h.

Poptávka není závazná, nemusíte si žádnou z nabídek vybrat. A nic u nás neplatíte. Jediné, co od vás očekáváme je komunikace s námi o stavu poptávky.

Snažíme pro vás sehnat ty nejlepší nabídky a abychom společně uspěli, potřebujeme vědět, zda chcete další nabídky, nebo zda a koho jste si již vybrali. Není to nic složitého, stačí jedním kliknutím odpovídat na občasné dotazy mailem.

Těšíme se na spolupráci.

Časté otázky:

Které firmy dostanou můj kontakt? Jsou mé kontakty vidět veřejně?

Váš telefon ani e-mail nezveřejňujeme. Ani firmy jej s vaší poptávkou nedostanou, abyste měli kontrolu, kdo se s vámi může spojit. Od firem dostanete nabídku a pokud vás zaujme, jedním kliknutím si s firmou kontakty vyměníte a můžete se domluvit dál např. telefonicky nebo mailem.

Jak budu dostávat nabídky a za jak dlouho přijdou?

Nabídky vám přijdou mailem. Většinou dostanete první nabídku do 48 hodin, často však dorazí již během 24 hodin (v prac. dny). Pokud potřebujete něco urgentně, uveďte to prosím v popisu poptávky.

Co bude s poptávkou po zadání?

Poptávka bude schválena naším administrátorem. Pokud bude něco potřeba, bude vás kontaktovat. Schvalování probíhá v pracovní dny, o víkendu prosíme o strpení.

Proč nevidím schválenou poptávku na hlavní stránce mezi poptávkami?

Po schválení oslovujeme firmy postupně podle hodnocení. Chceme, abyste dostali především nabídky od vybraných firem, které jsou adresně osloveny, ne od firem, které právě přijdou na náš web.

K čemu jsou dobré přílohy?

K přiložení plánů (např. u staveb a rekonstrukcí), náčrtů představ (např. u nábytku), fotek stávajícího stavu (např. foto poškozené střechy) nebo příkladů cílového stavu (jaký zahradní altán si představujete). Čím je zadání konkrétnější, tím konkrétnější jsou i nabídky. Ušetří vám to čas při komunikaci s firmami a zvýší jejich zájem o danou zakázku.