Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Jídelní stůl

Popis zadání

Jídelní stůl

Jejich rozkládácí stoly se nám líbily a navíc nabízeli možnost namořit stůl dle vlastního vzorku. Byla to pro nás tedy jasná volba. Náš dům si děláme přesně tak, jak se nám líbí, aby spolu vše ladilo. Máme namořené schody, dveře a obložky a teď jsme chtěli mít stejný i jídelní stůl. Podotýkám, že s mořením máme více zkušeností -- schody i obložky+dveře byly od různých dodavatelů a vždy jsme se shodli na vzorku dle kterého pak výrobek byl vyroben a vše sedělo. Samozřejmě, že dle dřeva, to bylo trochu odlišné, ale barva byla stejná.

Více zde: http://zkusenosti-kaplan-nabytek.webnode.cz/

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
S nedostatky
Celkové hodnocení

Vzorky od firmy Kaplan

Stejně jsme postupovali i s firmou Kaplan. Dali jsme jim náš vzorek a oni nám poslali na jejich dřevě, jak by to udělali. Takhle jsme postupně dostali 3 vzorky, jak to dokážou namořit. První byl úplně dozelena, to se nám nelíbilo a tak jsme si vyžádali další, kde již zelená nebyla, ale stále to nebylo dle přítelkyně ono, tak jsme si vyžádali třetí, ale ten byl již úplně tmavý. Takže jsme se dohodli, že stůl bude namořen dle vzorku číslo 2.

Dodání stolu

Když stůl přivezli, neměl jsem u sebe bohužel vzorky, dle kterých bych to mohl provnat. Ale zdál se mi nějak zelený místo aby byl hnědý. Stůl jsem tedy převzal a až přijela přítelkyně, tak jsme vzorky položili na stůl a hned nám (a nejem nám) bylo jasné, že stůl byl namořen dle vzorku číslo 1. A my chtěli číslo 2. Podívejte se. Vzorky jsou zprava 1., 2., 3. Na pozadí je stůl.


Více zde: http://zkusenosti-kaplan-nabytek.webnode.cz/

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.05.2014 uživatelem strmik

kaplan-nabytek-stul-vzorky
Diskuze
Vážený pane Strmisko, mrzí nás, že jste s výslednou barvou stolu nespokojen.
Dřevo je přírodní materiál, dva kusy od různých výrobců z jiných stromů, které vyrostly na odlišných místech, mají vždy mírně odlišnou strukturu. I přestože jsme schopni přesně zjistit, jaký pigment musí být použit, výsledný efekt může jen díky hustotě letokruhů a dalším prvkům struktury dřeva opticky působit mírně odlišně. Váš vzorek jsme zaslali výrobci barev, který připravil přesný odstín v laboratoři. V e-mailové korespondenci nám navíc Vaše přítelkyně zaslala typ mořidla, který jste použili u Vás doma. Protože se tento vzorek Vaší přítelkyni nelíbil, snažili jsme se jí maximálně vyhovět, a proto jsme na Vaše přání vzorky dvakrát předělávali již pouze na základě e-mailové a telefonické komunikace. Nakonec si Vaše přítelkyně vybrala vzorek, který neodpovídal původnímu laboratornímu měření, a podle toho vzorku jsme stůl namořili.
Také píšete, že Váš lak na schodišti je tvrdší a v tom máte naprostou pravdu. Na schodiště se používá parketový lak, který je tvrdší a méně pružný. Na stoly se používá stolový lak, který je skutečně o něco měkčí, ale především certifikovaný pro kontakt s potravinami. Ve Vašem vlastním zájmu bychom tedy nikdy jako výrobce nepoužili parketový lak k povrchové úpravě stolu, abychom neohrozili Vaše zdraví.
To, že nejste spokojený s naší prací, nás velmi mrzí. Víme, že tak jako my máte rádi přírodní dřevo a vyhýbáte se laminu, ale věřte mi, že to, co dřevo od lamina odlišuje, je právě jeho živost a v jistém smyslu tedy nedokonalost. Doufám, že v ostatních aspektech Vám náš stůl slouží dobře.
Dana Kaplanová, jednatelka
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace