Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Nový rozvod elektřiny

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přibližnou cenovou nabídku nových rozvodů elektřiny v RD výměra cca 100m2 ve dvou patrech. Hrubý odhad. Prosím kontaktujte mě emailem děkuji Skupien

=== Nabídka
Dobrý den, práce pro Vás rád provedu. Hrubý odhad ceny pro RD je 35 - 50000 Kč, podle náročnosti instalace. Realizace je potom v průběhu 2 týdnů. Budu se těšit na spolupráci. S pozdravem Vlasák.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Prvotni jednani bylo velmi dobre pozitivni (vsechno jde, nic neni problem atd.) Termin začátku realizace byl stanovený na pondělí 16.6. který nebyl dodržený a začalo se 17.6. realizace měla trvat cca týden. První dny probíhaly relativně v pořádku akorát bez mé přítomnosti. 18.6. mi přišlo na email po dohodě, zálohová faktura což bylo v pořádku, kterou jsem okamžitě zaplatil. Po ubohé komunikaci ve smyslu že je všechno v pořádku mi v pondělí 23.6. majitel firmy poslal zbylou fakturu s tím, že zakázka fáze jedna je dokončena. Já jsem nelenil a fakturu proplatil bez jakékoliv kontroly (už vím velká chyba). Následně jsem se od rodičů dozvěděl, že technická místnost kterou jsem potřeboval prioritně zapojit pro tepelné čerpadlo, ČOV, domácí vodárnu atd. jsem zjistil že není vůbec zapojená, osvětlení nezapojené, a podezřele často vypadával jistič. Po urgování přes emaily a telefonáty od rodičů se pan elektrikář 8.7. což bylo o cca 14 dní později, rozhodl domluvit termín o dodělání zakázky. Osvětlení a koupelna k dnešnímu datu stále není dodělaná faktura je však už víc jak měsíc zaplacená za řádně odvedenou práci. Ještě jsem žádal o podrobnou fakturu, kterou jsem taktéž k dnešnímu datu neobdržel. PROSIM NEUDELEJTE TUTEZ CHYBU CO JA NEPROPLACEJTE FAKTURU POKUD SI DILO RADNE NEZKONTROLUJETE!!!!!

Jelikož jsme byli domluvení na dvou zakázkách nevím zda mám s touto firmou pokračovat.

1.8. 2014
Dalsi vyvoj situace:
Na zaklade meho hodnoceni p. Vlasaka, me bylo oznameno ze uz dal nebude pokracovat v praci kterou ma radne zaplacenou, i presto ze jsem p. Vlasaka zadal o dodelani prace popr. dalsi spolupraci!!!
ODPOVED: p. Vlasaka byla ze uz dal pracovat nebude a jako bonus mi VASTAVUJE DALSI FAKTURU ZA JEHO SLUZBY!!!!
Takze ted uz nezbyva nic, jenom kontaktovat COI, podat radnou reklamaci a doufat ze soudne se neco vyresi!!!!
Pana Vlasaka, nedoporucuji!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 22.07.2014 uživatelem m.skupien

Komentář dodavatele
K formulaci "všechno jde, nic není problém" - takto to opravdu neproběhlo. Termín začátku byl dodržen. Posunutý o den byl po domluvě. Realizace měla trvat, a trvala, cca týden. Samozřejmě s přerušením práce pro zedníka. Položili jsme kabelový rozvod do stěn a domluvili se, že mi pán zavolá, až bude vše připraveno k osazení elektroinstalace. Začistit stěny si přál svépomocí. V termínu jsme přijeli práci dokončit. Trasy a krabice nebyly začištěné správně. Montovat zařízení na takto připravené stěny prakticky nešlo, ale majitel to vyžadoval, protože stavbu již obývají. Technickou místnost jsme dopojovali později, protože tam nebylo připraveno vůbec nic a nebylo možné namontovat rozvaděč. Cenu jsem přesto nenavýšil. Při prvním výpadku proudového chrániče (nikoli jističe) jsem ještě ten den ve večerních hodinách přijel prověřit situaci. Z naší strany chyba nenastala. Chránič vybavoval naprosto správně. Chyba nebyla v nové instalaci. Důvody výpadků jsem vysvětlil. To, co majitel popisuje jako nedokončené, jsem nemohl dokončit kvůli jeho vlastní nedostatečné přípravě pro nás. Koupelna dodělaná být nemohla. V době určené pro realizaci v ní nebyly stěny a strop. Vedení přivedeno je a strojky pro osazení jsem na místě ponechal. Bohužel jsem je neměl kam namontovat. Faktura je naprosto v pořádku. S pánem jsem komunikoval dle možností. Telefon mi nebral. Snažil jsem se e-mailem domluvit schůzku. Na ní jsem chtěl předat žádaný dodatek k faktuře (originál). Bez odezvy. Až zde. Mezi tím jsem neobdržel ani jeden email a dokonce mi majitel ani nezavolal. Při takové nespokojenosti s dílem bych to určitě očekával. Z naší strany byla práce odvedena dobře, snažil jsem se maximálně vyjít vstříc a nestalo se, že bych nekomunikoval. Naopak komunikace vázla ze strany majitele. Spolupráci s panem majitelem na další zakázce navazovat už nebudu.

Poznámka ke komentáři z 1.8.:
Vystavená a proplacená je faktura za již vykonané a dokončené práce. Další faktura je za již zmiňovaný večerní výjezd na místo. Nedošlo k našemu pochybení. Kontaktovat majitele nelze. Komunikaci odmítá. Další práce od něj již nepřijmu pro množství neopodstatněných výtek a vykonstruovaných problémů. Jednání majitele nerozumím, já jsem se mu snažil vyjít vstříc vždycky.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace