Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Novou koupelnu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
poptáváme výstavbu nové koupelny v podkroví 8,39 m2 jde o položení dlažby, obkladu a přidělání veškeré sanity a nábytku do koupelny, světel, zásuvek, dveří. Realizace konec května. Místo Praha - východ

=== Nabídka
Dobrý den,mám zájem o Vaší poptávku.Pokud by bylo možné osobní setkání ,jsem schopen vám dát podrobnější rozpočet.Prošek

Dodavatel (řemeslník)
Prošek Petr (Praha 4)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Dobrý den,
s realizací naší koupelny nejsme spokojeni, bohužel pan Prošek je typ člověka, který naslibuje hory doly a skutek utekl. V předběžných jednáních nebyl žádný problem na cokoliv jsme se ptali nám rád vysvětlil, slíbil, že po dokončení obkladu koupelny vyspraví I strop, který začal trošku praskat /jelikož je to novostavba a sedá si/ říkal že pracuje od rána do večera dokud je vidět. .
Samotná realizace, začal tak jak jsme se domluvili, ale jeho pracovní doba katastrofa přišel ráno kolem 9h chvilku něco udělal, šel na oběd a někdy se už ani nevrátil. Na realizaci koupelny měl 10 dnů tak jak jsme se dohodli, bohužel ani toto nesplnil. Ve stanovený dokončovací den, který měl být předávací tak nebylo ještě spousta věcí dodělaných,ale bohužel my jsme museli odjet z domu před polednem. Sice přišel,ale nedokončil prakticky nic jediné odvezl komplet zbytky do odpadu.
Další jeho slib, není problem koupelna na klíč: to by mělo znamenat, že komplet včetně světel, zrcadla a otopného radiator, bohužel topení od nedělá musel přijít jeho kamarád topenář,potom světla a připojení osvícení zrcadla to pan Prošek take nedělá, nejprve že si budeme hledat sami elektrikáře,ale nakonec přišel další jeho kamarád a museli jsme zaplatit zvlášt, nebylo to započítané v ceně.
Do dnešního dne není koupelna komplet dokončená, I přesto že pan Prošek přišel po několika urgencích dodělat svojí práci. Původně měl vše přijít dodělat týden po našem odjezdu, bratr na něho čekal 2 hodiny snažil se mu dovolat,ale pan Prošek se ani neuráčil zvednout telefon.
Na podruhé tedy přišel,dodělal silikony kolem umyvadla a záchodu a nic víc.Strop stale není vyspravený a jak končí kachličky není, žedná ukončovací lišta a ani pořádně ta spárovací hmota tam není dodaná tak aby to vypadalo, že je to dokončené a ne jako, že se bude stale pokračovat.Umončovací lišty prý už tam dát nemůže jelikož je to půl roku po položení obkladu a je vše zatvrdlé.Hlavně po jeho návštěvě byl celý dům zakouřený a na to že máme male děti ani ohled nebral.

Tak taková je zkušenost s panem Proškem, rada zní neplatit mu předem celou částku dokud vše nepředá tak jak měl. Bohužel to byla naše chyba, že jsme veřili, že přijde v domluvený termín vše dokončit.

Takže na příště určitě ne pana Proška.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

70 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 07.12.2014 uživatelem Uživatel_78620

koupelna_nahore_1_
koupelna_nahore_2_
koupelna_nahore_3_
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace