Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Oprava střechy, čištění okapů

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,
potřebovali poradit s následujícím problémem.

Jsme z Prahy 9 - Běchovic a před šesti lety jsme dělali novou střechu (tašky Tondach). Protože jsme původně chtěli hned další rok pokračovat novou fasádou, pokrývačská firma udělala jen základní začištění u okapů.
Fasádu jsme zatím z finančních důvodů neudělali a teď jsem zjistila, že na několika místech nám pod střechu létají vrabci, kteří si tam pravděpodobně staví hnízdo - stará fasáda je na několika místech za okapem vyklovaná. Máme zateplené podkroví a mezi krokvemi je tak vata.
Protože nemáme tak dlouhý žebřík, nemůžeme se podívat, co všechno nám tam ptáci natropili, každopádně by to chtělo odborný pohled, těžko si to opravíme sami.

Rádi bychom současně nechali vyčistit i okapy, protože budou určitě zanesené, nicméně prioritou je oprava omítky či střechy tak, aby tam vrabci nedělali další škody. Termínově samozřejmě co nejdříve, časově se můžeme přizpůsobit. Ty potvůrky opeřené jsou velmi aktivní.

Pokud byste měl o zakázku zájem, ozvěte se mi telefonicky či napište na moji mailovou adresu (na té jsem denně cca od osmi ráno do šesti večer). Volat můžete kdykoli, i večer.

Pokud nemáte o zakázku zájem, uvítala bych i negativní odpověď, abych mohla hledat někoho dalšího - zatím jsem napsala poptávku pouze Vám, nerada jich zadávám více najednou.

Přeji pěkný den.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Pan Kreisinger byl velmi rychlý a ochotný, hned druhý den se přišel podívat a potřebnou úpravu přišel udělat hned v sobotu, což byl třetí den po uveřejnění poptávky. Domluva byla zcela bez problémů, odborný pohled na věc, v rámci opravy nám ještě prohlédl celou střechu a doporučil, co by bylo vhodné udělat před zateplením. Práce provedena kvalitně a rychle, byli jsme spokojeni.

Cena
neuvedena
Kategorie
žádné
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 07.04.2014 uživatelem Uživatel_77390

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace