Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Elektropráce

Popis zadání

Připojení el. průtokového ohřívače vody

Dodavatel (řemeslník)
YourHandyman (Praha)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Vážíme si šikovnosti, preciznosti a ochoty pana Fojta. Proto jsme také pravdivě kdysi napsali extra pozitivní referenci. Nevěřili jsme některým zákazníkům, že nedorazil na sjednanou práci, a to dokonce bez omluvy. Mrzí nás, že se nám to nyní stalo též, a to již podruhé (jednou se to stát může, podruhé to už je nevychovanost). Tím nám p. Fojt bez avíza a omluvy zablokoval 2 dny. Máme rovněž spoustu práce jako on a proto nemůžeme marnit čas čekáním na jeho příchod, vlastně nepříchod ... Pan Fojt je nespolehlivý zřejmě pouze tehdy, pokud nemá zájem o zakázku. Jak to vypadá dle referencí i ostatních zákazníků, možná se p. Fojt nevyzná až tak v elektrice, což by nám samozřejmě vůbec nevadilo, pakliže by nám to otevřeně sdělil. Asi nedokáže zakázku odmítnout, nechá na sebe zákazníka čekat, aniž by schůzku zrušil, nebo se, byť později, alespoň omluvil. Pravděpodobně je přepracovaný, což ho v tomto případě ale neomlouvá. Slušnost je slušnost. Škoda, pane Fojte, od vás jsme to nečekali.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 29.03.2014 uživatelem ipsace

palec-dolu
Komentář dodavatele
V podstatě má p.Dokoupilová pravdu. Mělo se jednat o zakázku rozdělenou na dvě části. První částí měla být pomoc při výběru dvou průtokových ohřívačů. Ty by si p.Dokoupilová koupila a následně mělo dojít na jejich montáž a několik dalších prací na baráku.
Poprvé mě ohledně této zakázky p.Dokoupilová kontaktovala ještě před mojí dovolenou, to již nebylo časově možné tak řekla, že počká do mého návratu.

Po návratu z dovolené jsem prioritně dodělával větší zakázku nedokončenou před mým odjezdem. Pokaždé, když dělám na větší zakázce, automaticky odmítám všechny další nabídky práce, dokud ji nedokončím. Pouze když se mi ozve zákazník se kterým mám předchozí dobré zkušenosti, snažím se mu i přes časový pres vyhovět. P.Dokoupilová se mi připomněla telefonicky (po předchozím e-mailu na který jsem nereagoval) a já jí přislíbil návštěvu ten večer, na onu zmíněnou konzultaci ohledně ohřívačů. K té ovšem nedošlo, protože jsem ten den natíral podlahu skladu epoxidovou barvou a po celém dni jsem byl rád, že jsem trefil domů a na p. jsem zcela zapomněl. To bylo poprvé.

Proto, když se mi p.Dokoupilová ozvala podruhé, jako kompenzaci za opomenutí jsem jí přislíbil práce o víkendu. Většinou se snažím o víkendech nepracovat, ale v tomto případě bych udělal vyjímku. Konzultace měla proběhnout v pátek a samotná práce pak v sobotu. Bohužel i v ten osudný pátek jsem na p.Dokoupilová zapomněl. Ne že bych na ni zcela zapomněl, ale ztratil jsem pojem o čase. Obkládal jsem koupelnu a pod vlivem umělého osvětlení jsem se zastavil až v devět večer. To už jsem p.Dokoupilové nevolal, ale stále jsem počítal s pracemi v sobotu. Ono na průtokových ohřívačích toho stejně není moc k výběru, tak jsem myslel, že stihnem vybrat ten správný, koupit a nainstalovat v ten samý den.

V sobotu ráno mě ale uvítal do nového dne automatický email, že mi na servru Nejremeslnici.cz přibyla negativní reference.

V obou dvou případech jsme měli domluvenou schůzku na pátou až šestou hodinu večerní, aby p.Dokoupilová nemusela odcházet z práce dřív nebo se nějak jinak omezovat a p.Dokoupilová mi ani v jednom z obou případů nezavolala kde jsem nebo jaký je důvod mého zpoždění. Když jsem ji v sobotu kolem desáté volal tak mi řekla že se již nebude spoléhat na mou nespolehlivost a že si elektro práce objednala jinde a přednesla mi svou teorii ohledně mého strachu před odbornými pracemi. Zároveň mi nabídla další šanci, že by jsme se mohli domluvit aspoň na obyčejnějších pracech při údržbě baráku, na které bych mohl stačit. To jsem s povděkem odmítl a slušně jsme ukončili spolupráci.

Závěrem bych chtěl uvést na pravou míru že mám vystudovanou elelktroškolu a nějakou dobu jsem se elektrem i živil, z čehož necelé dva roky dokonce jako elektroprojektant, než jsem zjistil, že práce v kanceláři není pro mne a po vojně jsem se k projekční činnosti již nevrátil.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace