Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Částečná rekonstrukce.

Popis zadání

Nové omítky ve třech pokojích a položení podlah ve dvou. Dále montáž dvou dveří včetně zárubní a další drobné práce, které s tím souvisely.

Dodavatel (řemeslník)
NOVÝ INTERIER TRADE s.r.o. (Ostrava - Polanka nad Odrou)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

- Firmu Nový Interiér jednoznačně nedoporučujeme, rekonstrukci s nimi považujeme za odstrašující případ a nekončící koloběh nic neřešících telefonátů a schůzek. Bezvýchodnou situaci jsme vyřešili až díky spolupráci s právníkem a dohodou o ukončení spolupráce, aniž by byla rekonstrukce dokončena. Na slova pánů Nových „NIC NENÍ PROBLÉM“ jen tak nezapomenete:) .
- Na první schůzce získáte dojem, že vás čeká ojedinělá přeměna bytu v krátkém čase – v našem případě šlo o nové omítky ve třech místnostech včetně stropů a ve dvou místnostech o položení podlahy, plus drobné elektrikářské práce, takže slovy pana Nového práce na 2 týdny
- Práce netrvaly ani dva týdny, ani měsíc, ale téměř po čtyřech měsících jsme s nimi ukončili spolupráci nejen z důvodu nespokojenosti s položenou podlahou a nedodělky – podlahu opravit nechtěli, protože si trvali na svém, že podlaha je v pořádku (na to, jaký je výsledek jejich práce se můžete podívat na odkazovaném videu, které doplníme) a nedodělky nám nedodělají, protože jim nechceme zaplatit (zaplaceno měli v zálohách přes 100% dosud odvedené práce).
- Největší kámen úrazu je v komunikaci – co si domluvíte s Novým 1 (sedí v kanceláři a domlouvá zakázky), Nový 2 (na stavbu „dohlíží“)o ničem neví – myslím si, že není úkolem klienta řešit komunikaci mezi bratry, kteří jsou navíc oba jednatelé. Oba zastupují firmu a vy vedete spor s firmou, ne s nimi. Místo toho často uslyšíte výmluvu, že bratr… prostě jako malé děti.
- Nový 1 Vám vyjde ve všem vstříc, ale jenom ústní dohodou. Jakmile přijde na lámání chleba (dostane výzvu od právníka), všechno zapře a lže a lže a lže. Z těch ho ale snadno prokazatelně usvědčíte.
- Vyúčtované vícepráce nejsou schopni doložit ani náznakem
- Na nic se nepřeptají – prostě podlahu se rozhodli položit nějakým způsobem, ale špatný podklad přehlédli nebo nechtěli řešit (byl tam lavor, tedy prohlubeň), kuchyňskou linku měli postavit na podlahu, místo toho nám do podlahy vyřezali otvory na nožičky (což stejně museli předělat, protože myčku bychom do sníženého otvoru nedostali, poškozený materiál nám samozřejmě neuhradili).
- Cena rozhodně neodpovídá kvalitě služeb interiérové firmy (kvalita najmutých řemeslníků byla u omítek dobrá, u podlahy však katastrofální). Když si najmu interiérovou firmu, tak čekám, že vše bude na klíč v termínu a v kvalitě a hlavně bez starostí. Místo toho sám hlídám řemeslníky, sháním si materiál, protože firma ho nesežene a urguju interiérovou firmu, kdy pošle někoho na dodělání. Naprostý amatérismus. Mimochodem po měsíci čekání na podlahu, nám bylo sděleno, že bude až tak za měsíc za dva. Jiný dodavatel nám dovezl podlahu do dvou dnů.
- Byli jsme rádi, že jsme se firmy zbavili a našli si firmu jinou, která to dodělala opravdu pořádně. Rozešli jsme se víceméně ve zlém s tím, že nám vrátí přeplatek. Výsledek odpovídá průběhu zakázky. Ani po pěti měsících nezaplatili, takže opět se obracíme na právníky a soud.
- Bratři Noví absolutně neřeší problémy (protože nic není problém:)), tedy ani nenavrhují možná řešení a když už něco řeší, tak si to prostě udělají po svém, i když jste jim řekli něco jiného. To všechno za vysokou cenu, která neodpovídá službám takovéto firmy. Rozhodně nedoporučujeme.
- Dobrý komentář je od Uživatel_40906 a Uživatel_35139 včetně diskuzí. I toto naprosto odpovídá realitě.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 17.03.2014 uživatelem Uživatel_63360

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace