Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Kompletní rekonstrukce bytu 2kk

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

Jedná se o rekonstrukci panelového bytu 2kk, kompletně udelat nové štuky, sadrokartonové podhledy, rozvod elektriky,rozvodu odpadu a vody na novou kuchyn, kompletní rekonstrukce koupelny + zachod.

v příloze zasílám planek bytu.
červeně jsou vyznačeny toaleta s koupelnou k rekonstrukci.
rekonstrukce v termínu 1.7.2011 do 31.7.2011

Dodavatel (řemeslník)
Stolařství a zednictví (Rosice u Brna, okr. Brno-venkov)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Všechny bych chtěl upozornit na tohoto dodavatele. POZOR jeho jednaní je naprosto neskutečné, naslibuje všeš možné, všechno umí a opak je pravdou. na všechno chce zálohy předem a pak si jede na dovolenou. po jeho rekstrukci mě zustal byt v dezolátním stavu, štuky neodborně provedeny, instalace vody a elektrika naprostá katastrofa. po neodborné instalaci vody v koupelně vytopeno podlaží pod náma. Když se chcete s panem Minářem dohodnout vyhrožuje soudy.
Jednaá se opravdu o naprostou katastrofu.

Dohodnutá cena
70 000 Kč
Skutečná cena

66 000 Kč

Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 31.07.2011 uživatelem pavel.lorenc

1
2
4
5
image
2_kk
Komentář dodavatele
Tento pán u kterého jsem prováděl tuto činnost,to na mě nastražil,aby se mě zbavil.Dal jsem za rekonstrukci nízkou cenu a on se mi,takhle odměnil.Je to nestoudný člověk, který lže už jenom díky tomu že domluvená cena byla za 70.000,- a skutečná cena je 81.000,- Sám jsem chtěl po sobě některé vady, které ovšem během týdne, ve kterém jsem tam nebyl, nezavinil pan Lorenc, opravit, ovšem tento přinejmenším lhář se ke mně zachoval absolutně a zbytečně zle. O dovolené věděl 2 týdny předem a sám ji schválil.

Všem pozor na PAVLA LORENCE Z ČECH - nejenom, že vám nezaplatí,ale navíc vás bez vaší vinny pošpiní a ještě k tomu přidá smyšlené historky a hlavně NEPODLOŽENÉ (čím taky, když nejsou pravdivé) fotografie.

V podstatě je to obyčejný chudák, pokud musí špinit jméno čestného člověka takto veřejně.
Diskuze
Dobrý den, ještě sem dejte fotky z realizace, jak to teď vypadá.
Jestli to nebude tím že pan je asi primárně stolař :-D
a jestli to nebude tím, že pan Doležel nezná pravdu celé situace a fotky jsou podvrh pana Lorence, který nutně potřeboval finanční obnos, a tak ho nenapadlo nic jiného než to řešit tímto způsobem, takže asi tak.
Nevím kde je celá pravda, ale jak může někdo získat finanční obnos tím, že si zaplatí řemeslníka ? Vždyť jediný finanční obnos dává investor vám, coby realizátoru. Nebo po vás chtěl zpět víc než kolik vám dal ? Nechápu... A čím jsou fotky podvrženy ? Jedná se o úplně jiný byt nebo práci někoho jiného ?
Ano, je to více než bylo dohodnuto. A ano, je to úplně jiný byt já na 3+1 nepracoval ale na 2+1. Takže jistě chápete mé ročílení. Pane, pokud by to celé byla pravda, přiznám chybu jako chlap a přeberu odpovědnost za vše. Ale pokud je to tak, že rekonstrukce bytu 2+1 byla teprve v začátcích a pan majitel nafotí nějaký byt 3+1 a pak chce ihned vrátit peníze, i když já sám v podstatě nevím vlastně za co, myslím si o tom své. Dále již psát nehodlám, vidím že pan Lorenc se nevyjadřuje, tudíž nemá cenu abych cokoliv dále psal i já.
Vzhledem k vašim ostatním referencím se mi takovýhle kolosální úlet nezdá. Ale pokud je to skutečně tak jak píšete, není nic jednoduššího než se obrátit na správce portálu nejremeslnici.cz aby recenzi ověřil a případně stáhl. Uznejte sám, že to co je na fotkách je příšerné a na to uživatelé reagují. Ku cti vám budiž minimálně to, že se to tu snažíte vysvětlovat a neschováváte se za mlčení nebo vulgarity, jako někteří dodavatelé před vámi. Přeji ať se celá situace vyřeší ku prospěchu věci.
Fotky přidány.
Krásný podvrh, že pane Lorenci? Že se nestydíte.
čistá hrůza :(
naprostá hruza
Ano, Vaše jednání je opravdu naprostá hrůza, pokud mě takto budete špinit, osvětlím situaci i já o tom, jak mi zadržujete mé osobní věci, které mi nehodláte vydat,i když na ně nemáte právo,ano, můžeme pokračovat dále, i tom, jak jste mi bránil jet na dovolenou, mám psát dále????
Dobrý den,hrůůůza,jak si tohle může někdo dovolit,nechápu toho člověka co se považuje za řemeslníka,fuj,že se nestydí.
co to je ? práce profíka? beru ho do firmy nastupni plat 23000kc za měsíc
Ne, to je práce pana Lorence.
pro Stolařství a zednictví: myslím že pokud je vše pravda, co říkáte, tak pana Lorence byste měli zažalovat pro pomluvu a špinšní dobrého jména atp. Otázka jak by to bylo s dokazováním.
Ano děkuji za radu, to už jsem včera učinil.
Tak to je pěkný hnus a vůbec nechápu jak může někdo pracovat na takovéto úrovni. Vždyť ten člověk neumí ani vodu, ani elektriku a zdění? pane bože katastrofa! a obrana? že někdo jede v době termínu na dovolenou? opravdu špatná výmluva a důkazy jako foto jsou dostatečné! nebo mi chcete někdo tvrdit že si to zákazník vymyslel?
Ano, bohuže ano. A milý pane nebo paní dovolená není obrana ale týden odpočinku, ale to už není Vaše starost. Fota jsou podvrh a jako důkaz opravdu k ničemu, přečtětu si proboha zákony ČR, děkuji.
Pokud se zástupce firmy svými arogantními odpověďmi snaží očistit své jméno, tak se mu to opravdu nedaří. Ať má v tomto případě pravdu či ne, potom, co zde předvádí, bych si už u něj neobjednal ani výměnu prkénka na záchodě.
Prosím vás pane, dělat si na toaletu dřevěné prkénko je opravdu pitomost - souhlasím s vámi. Musím podotknout, že pokud má člověk přes den čas tady vypisovat nějaké komentáře, nemá zřejmě nic na práci než špinit jména ostatních dělníků. Jediný kdo je arogantní jste vy, protože se montujete do něčeho o čem nemáte ani páru milý pane Kabáte, takže pokud se Vám mé komentáře nelíbí, nedívejte se na mé reference a budete mít klid v duši a srdce v nicku. Hájím se tak, jako kdyby jste se hájil Vy sám.
Opravdu arogance zástupce firmy nezná meze jak je vidět...
Dobrý den, byl jsem přímo na místě realizace této rádoby rekonstrukce od takzvaného profesionála a mohu potvrdit, že to co tam bylo prozatím "zhotoveno" je akorát tak zbourat,vyhodit, zahodit a toho pána, který to dělal, tak pořádně vypleskat. Sám jsem zedník - obkladač, ale toto se snad nedělá ani na učňáku.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace