Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytového jádra

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den,

sháním řemeslníky na kompletní rekonstrukci koupelny a toalety v panelákovém bytě 4 + kk. Tyto místnosti jsou dosud původní, neprošly žádnou rekonstrukcí.
Chtěli bychom vybourat původní umakartové stěny a nahradit obloženou zdí, čímž by se, jak doufáme, trochu zvětšil prostor. Také budeme chtít nové vybavení (vana, umyvadlo, wc a koupelnový nábytek).
Proto by nám vyhovovalo, pokud má firma nějaký katalog zboží, které nabízí, vč. ceníku.
Celkové rozměry koupelny s toaletou jsou cca 280x180cm, místnosti jsou oddělené tenkou stěnou.
Máme lehkou představu o tom, jak bychom chtěli, aby nová koupelna vypadala, ale budeme rádi, pokud nám firma může poskytnout nějaké návrhy.
Celkovou cenu chceme znát předem. Realizaci prací plánujeme na jaře.

=== Nabídka
Dobrý den,
reaguji na Vámi zaslanou poptávku na rekonstrukci koupelny.Pro přesnou cenovou nabídku preferuji osobní schůzku kde upřesníme objem prací včetně druhů materiálů a zařizovacích předmětů.Katalogy pro výběr vlastním.
Děkuji Budil

Dodavatel (řemeslník)
koupelny Budil (Praha)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Solidní
Celkové hodnocení

Zpočátku realizace jsem byla s panem Budilem velice spokojená. Velice dobře se s ním komunikovalo, byl ochotný a vstřícný. Bohužel, postupem času však nadšení ubývalo. Termín rekonstrukce byl domluven na 3.-13.3. Večer před začátkem rekonstrukce se pan Budil omluvil, že bude moci začít až o den později. Počítala jsem proto, že rekonstrukce se také o den protáhne. Termín však nebyl dodržen, pan Budil od nás definitivně odcházel až 21.3. Moje velká chyba byla, že jsem přes den řemeslníky nechala samotné a jezdila je kontrolovat jen odpoledne. Teď už jsem ponaučená, že je nutné řemeslníkům neustále stát za zády. Když jsem pana Budila upozornila na nedostatky (špatně zasilikovaná vana, vyčuhující ostré nezabroušené hrany obkladu na vaně, přečnívající barva zárubní na spárách, špatně smontovaný nábytek, nakřivo namontované větráky, flekatý strop, místy odbyté spáry u dlažby a obkladu, nemluvě o "dvířkách" do stoupačkové skříně, místo kterých je pouze vyndavací deska, která jde velice špatně otevírat), tak mi řekl, že jsou to jen kosmetické vady a že si hledám chybičky. Nakonec sice většinu těchto vad pan Budil opravil, ale když si do toho započítám všechen ten čas a nepříjemnosti, které s tím souvisely, tak už bych znovu u pana Budila nic nechtěla.

Dohodnutá cena
63 535 Kč
Skutečná cena

64 000 Kč

Související témata:
hlasy
-1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 29.03.2014 uživatelem Uživatel_71941

Diskuze
Dobrý den,
reaguji na došlou referenci od slečny Dvořákové. Skutečnost realizace zakázky se poněkud liší od zde došlé reference. Po celou dobu realizace bylo vše v pořádku a dle slečny Dvořákové " nádherné " V momentě překročení termínu - i když se vyskytly drobné vícepráce jako malování stropů,lakování zárubní,montáž nábytku - nebyly tyto práce vůbec v cenové kalkulaci....nastal obrat o 180 stupňů. Nakonec vše v pořádku dopadlo a až teď podle reference koukám,že vše špatně..........Co se týče revizních dveří velikosti 80x80,obložené obkladem,byly zakoupeny originál dveře zabudované do sádrokartonové konstrukce. I přes mé doporučení zabudovat menší došlo ke koupi největších možných,které mají jiný způsob otevírání.
Zakázka tohoto typu kdy zákazník sám neví co chce,ale chce to, má ke konci tyto dozvuky.V den zahájení montáže obkladů došlo kvůli ceně ke změně obkladů i dlažeb.
Budil Pavel
Palec dolů s odůvodněním: slečna Dvořáková, duševně labilní, noční můra každého slušného řemeslníka!!!
Chápu, že se panu Budilovi, tato recenze nelíbí, ale na to měl myslet, když u nás pracoval. Po tom nemůže čekat, že ho tu budu vychvalovat. Nemám žádný důvod k tomu si tu něco vymýšlet. O všech chybách, které tu uvádím, pan Budil moc dobře ví. Je pravda, že vícepráce nebyli v původní cenové kalkulaci, ale byly zaplaceny dodatečně a proto je měl pan Budil provést pořádně, a ne, že po něm budu muset znovu malovat strop a odstraňovat barvu ze spár kolem zárubní. Žádné "doporučení" jak tu pan Budil uvádí neproběhlo, pouze mi volal, když byl v Hornbachu a ptal se, jestli chci raději dvoje menší dvířka nebo jedny velké. Kdybych věděla, že zakoupení velkých dveří povede k problémům s otevíráním, tak bych je nevolila a to samé jsem řekla i p. Budilovi osobně. To, že kolega p. Budila nám neodborně rozvrtal zevnitř úplně novou umyvadlovou skříňku, protože se netrefil do otvorů pro šroubky, také ví. Možná p. Budil měl spokojené zákazníky, ale já mezi ně bohužel nepatřím. Myslím si, že to na něj háže ještě horší světlo, když tu píše urážlivé a nepravdivé informace o mě jako o svém zákazníkovi.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace