Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Zdění bytového jádra

Popis zadání

Bylo dohodnuto zdění jádra, přestavba a renovace WC a koupelny, společně s renovací obkladů v kuchyni.

Důraz byl kladen na rychlost a samozřejmě kvalitu odvedené práce.

Dodavatel (řemeslník)
Daniel Pobuda (Praha 4)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

S rekonstrukcí jsem nebyla spokojena vůbec. Práce byla odvedena velmi nekvalitně, nebyly dodrženy ani termíny, ani cena. Komunikace byla špatná, jednání naprosto nespolehlivé a neprofesionální!

Musela jsem si najmout jiného řemeslníka, aby celou rekonstrukci dodělal a opravil chyby, kterých na rekonstrukci bylo mnoho. (Například nebyly zapuštěny futra do země a tak nám visely dveře 3cm ve vzduchu; do vzduchotechniky byla vložena úzká roura a tak tam není možné dát ani ten nejmenší ventilátor, který se vyrábí; vana byla usazována bez izolační hmoty a tak bychom dřív nebo později vytopili prostory pod bytem atd.) Tím se samozřejmě náklady na rekonstrukci podstatně zvýšily. Dále bylo poničeno jiné zařízení bytu díky nešetrnému zacházení s nářadím.

Rozhodně nikomu tohoto řemeslníka nedoporučuji!!!

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+2
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 03.01.2014 uživatelem Uživatel_70991

Komentář dodavatele
Vyjádření k negativnímu hodnocení ohledně rekonstrukce bytového jadra.
Tato zakázka nebyla objednána pres portál Nejřemeslníci a celé hodnocení se nezakláda na pravdě autorka tohoto hodnocení mně chce zjevně poškodit.
Diskuze
Zakázka sice nebyla objednána přes tento portál, nicméně to na Vaší špatně odvedené práci nic nemění. A vzhledem k tomu, že si administrátoři tohoto portálu informace na základě dokladů ověřují, není možné, aby zde byla zveřejněna reference, jejímž cílem by bylo poškození dodavatele. Pouze jsem chtěla varovat další případné zájemce o Vaše služby.
Za kvalitu své práce ručim,mám spoustu spokojených zákazníku a rozhodně k tomu nepotřebuji tento portál,který jsem nikdy nevyužil, jelikož mám dostatek práce i bez něj a spoustu dalších doporučení a Váš negativní komentář má zajisté osobní důvody,které tady nebudu rozvádět,nemám to zapotřebí.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace