Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference INSTALATÉRKÉ práce - DOKONČENÍ ROZDĚLANÉHO ROZVODU KANALIZACE V PŘÍZEMÍ DOMU + DALŠÍ INSTALATÉRSKÉ PRÁCE

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
POTŘEBUJI RYCHLE A HLAVNĚ LEVNĚ DODĚLAT RESPEKTIVE DOKONČIT NOVÝ ROZVOD KANALIZACE VE DVOU MÍSTNOSTECH V PŘÍZEMÍ KTERÉ JSOU BOHUŽEL NEDODĚLANÉ. NAPOJENÍ STÁVAJÍCÍHO SPRCHOVÉHO KOUTU KTERÝ DOPOSUD MĚL VÝVOD VODY NA ZAHRADU A POTŘEBUJI JEJ NAPOJIT NA PRÁVĚ ROZDĚLANOU KANALIZACI, DÁLE POTŘEBUJI UDĚLAT NOVÝ VÝVOD KANALIZACE PRO MYČKU A PRO PRAČKU A DŘEZ VČETNĚ ROZVODU VODY K TOMUTO DŘEZU. TOTO VŠE BY BYLO V OBCI "STRUHAŘOV u MNICHOVIC" ( OKRES PRAHA VÝCHOD). ROZHODUJE PROFESIONÁLNÍ KVALITA A RYCHLOST PRÁCE ALE TAKÉ NÍZKÁ CENA + MOŽNOST ZAPLATIT CENU V NĚKOLIKA "SPLÁTKÁCH" ZA PROVEDENOU PRÁCI A ZA MATERIÁL. VĚTŠINU MATERIÁLU ( TRUBKY A KOLENA ) VŠAK MAM JIŽ NAKOUPENOU NA DOKONČENÍ ROZVODŮ ALE PŘESTO JE POTŘEBA JEŠTĚ NĚCO DOKOUPIT. UPŘEDNOSTNÍM NABÍDKY ŘEMESLNÍKŮ KTEŘÍ NEBUDOU HNED CHTÍT PŘÍLIŠ VYSOKOU ZÁLOHU NA PRÁCI A NA ZBYTEK POTŘEBNÉHO MATERIÁLU A DÁLE BEZ VYSOKÝCH NÁROKŮ NA DOPRAVU VČETNĚ DOPRAVY MATERIÁLU. JSEM SÁM SE 3 DĚTMI VE SVÉ VÝHRADNÍ PÉČI KTERÉ JEJICH MATKA ZE DNE NA DEN OPUSTILA A PROTO NEMOHU IHNED ZAPLATIT NAJEDNOU VYSOKOU CENU ZA PRÁCI A ZA MATERIÁL. PROSÍM O VAŠE KONKRÉTNÍ A DETAILNÍ NABÍDKY NA EMAIL A TO VČETNĚ DOPRAVY A VČETNĚ DPH. POKUD BUDE POTŘEBA OSOBNĚ PRÁCI VIDĚT A SPOČÍTÁNÍ PŘESNÉ KALKULACE TAK POUZE ZA PŘEDPOKLADU NEZÁVAZNÉ OBHLÍDKY BEZ PŘÍPADNÉHO ZPĚTNÉHO NAÚČTOVÁNÍ CENY ZA DOPRAVU PŘI OBHLÍDCE.

=== Nabídka
Nabízím slevněnou sazbu hodina práce 150

doprava tam a zpět 150

kolik hodin by práce obnášela nevím,nedá se přesně odhadnout
předpokládám dva dny

Dodavatel (řemeslník)
Zezula Miloš (Osová Bítýška)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

VYNIKAJÍCÍ PRÁCE OD PANA ZEZULY. JSEM NADMÍRU SPOKOJEN PROTOŽE NAVÍC PAN ZEZULA SE NABÍDL ŽE UDĚLÁ NĚJAKÉ VÍCEPRÁCE VČETNĚ NÉ JEN INSTALATÉRSKÝCH PRACÍ. JSEM OPRAVDU NADMÍRU S PRACÍ A HLAVNĚ S BLESKURYCHLOU RYCHLOSTÍ PROVEDENÍ PRÁCE OS PANA ZEZULY NADMÍRU SPOKOJEN A KOMUKOLIV KDO JEN TROCHU VÁHÁ VŘELE DOPORUČUJI PRÁVĚ PANA ZEZULU. REALIZACE VŠEHO VČETNĚ VÍCEPRACÍ PROBĚHLA BĚHEM NECELÝCH 2 DNÍ COŽ BYLO SUPER.

---->>> OPRAVDU VŘELE VŠEM DOPORUČUJI PANA ZEZULU RUČÍM ZA JEHO VYNIKAJÍCÍ PRÁCI A SOLIDNÍ JEDNÁNÍ

Dohodnutá cena
2 300 Kč
Skutečná cena

2 000 Kč

Kategorie
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 26.12.2013 uživatelem JIRKA...

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace