Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Neuskutečněná rekonstrukce bytu

Popis zadání

Poptali jsme firmu La Felicita na kompletní rekonstrukci našeho bytu - tedy elektroinstalace, plynu, topení, opravy stěn a stropů, předělání koupelny a WC a rekonstrukci kuchyně.

Z počátku se vše vyvíjelo ok, pan Votava dorazil ve smluvenou hodinu, zásobill nás všemožnými katalogy s obkladovými materiály, sanitou a knihou, jak si barevně sladit byt. Chtěl radit i s desigem jednotlivých místností. V tomto ohledu jsme se netvářili příliš nadšeně, protože máme poměrně vyhraněný vkus a jasnou představu. Spíše nás zajímaly technické limity a odborné rady.

Na základě první schůzky, která měla být spíše seznamovací, jsme se domluvili na druhé, kdy jsme se o kousek posunuli, ale opět jsme byli tlačeni do výběru dlaždiček a vodovodních baterií. Říkali jsme panu Votavovi, že první, co od něho potřebujeme, je nacenení všech prací, které je třeba v bytě udělat a že i podle výsledné ceny budeme mít jasněji, kolik peněz zbývá a jaký budget máme na materiál typu obklady, podlahy atd. Rozešli jsme se s tím, že pan Votava od nás dostal materiál obsahující seznam všech prací v přehledných tabulkách, které je třeba nacenit a slíbil, že tak udělá.

Po 14 dnech se s námi pan Votava chtěl opět sejít, ale my jsme z časových důvodl nemohli. Načež si pan Votava vyžádal své katalogy dlaždiček, které jsem mu předala a urgovala jsem ho při té příležitosti o slíbenou kalkulaci. Síbil, že ji pošle příští týden.

Po týdnu jsem napsala email s další žádostí o nabídkovou cenu a přišla mi tato odpověď, navíc od někoho úplně jiného, než od pana Votavy:
Dobrý den, omlouváme se, ale nechceme soupeřit s ostatními firmami pouze v cenových nabídkách.
S přáním hezkého dne Jan Švepeš La Felicita s.r.o.

Když to celé shrnu, ztratili jsme minimálně měsíc a půl s touto firmou, která nás vodila za nos.
V momentě, kdy jsme nepřistoupili na postup, který je dle našeho názoru zcela naruby a nevybírali nejdřív doplňky a materiál, ale požadovali jsme základní cenu rekonstrukce, tak jsme narazili.
Navíc je dost zarážející, že pan Votava ani nemá odvahu vám do očí říct, že zakázku nechce. Vždyť se nic neděje, bude jiná firma. V podstatě se pak z prapodivného emailu dozvíte, že nemají zájem.

Doufám, že bude tento příspěvek užitečný pro ty, kteří chtějí rekonstruovat byt a shání stavební firmu.
S La Felicita jde o naprostou ztrátu času.

Dodavatel (řemeslník)
La Felicita s.r.o. (Praha 5 - Zbraslav)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Ztráta času, nespolehlivá firma.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+7
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 24.03.2010 uživatelem daniela

Diskuze
udelame s pozdravem HOFFINGER
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace