Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytového jádra

Popis zadání

Vybourání původního umakartového jádra v panelovém bytě a výstavba nového "na klíč".
Požadavkem bylo stihnout rekonstrukci do dvou měsíců ode dne započetí prací, kdy bylo nutné opustit původní byt a nastěhovat se (do nového, s novým jádrem).
Očekávání: odevzdání práce při dodržení rozpočtu a termínu.

Dodavatel (řemeslník)
ADRASION s.r.o. (Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Litoměřice)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Rozpočet: překročen (důvodně).
Termín: nedodržen, stěhovali jsem se do nedokončeného, kvůli rozbouranému jádru jsme museli odsunout rekonstrukci dalších místností. Po prvním týdnu prací se měsíc (!) nedělo vůbec nic. Ze strany realizátora byly odpovědí jen sliby.
Výsledek: po ukončení jsme zjistili, že během realizace se nám ztratily z bytu věci (DVD, prášek na praní atd.) - oznámili jsme to majiteli firmy, ten to sice uznal, ale nic (v rámci slušných vztahů) nenahradil.
Po realizaci: na díle jsme poté ještě 3x reklamovali vady, které sice byly v rámci záruční lhůty odstraněny - komunikace však čím dál tím více vázla.
Vlastní dílo: odpovídá projektu i vizualizaci.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.05.2011 uživatelem Uživatel_10761

Diskuze
Dobrý den,já prostě nechápu jednu věc,jak někdo může mít tato firma dobré reference a potom se člověk dočte že dílo trvá 2 měsíce,což není možné aby někdo tak dlouho dělal bytové jádro,já osobně provedu se zaměstnanci na které osobně dohlížím,rekonstrukci celého bytu během 1 měsíce,a už vůbec nechápu,jak si může firma dovolit okrádat a odcizovat zákazníkovi jeho osobní věci,to je prostě hnus tohle to!!!!!Budte prosím zákazníci opatrní při výběru řemeslníků,a neberte si firmy,jsou drahé a nejsou kvalitní( né všechny samozřejmě ) a nehlídají si své zaměstnance,kterým je absolutně putna,jak dílo provedou a jak dlouho jim to bude trvat,s pozdravem J.D.
Dobrý den, je možné, že jsme byli výjimkou z pravidla.. ale popisuji opravdu reálnou zkušenost. A dokud si to člověk neabsolvuje, neví, která firma bude dobrá a která ne. Na stránkách mají všichni napsáno "nejsplehlivější-nejlevnější-nejrychlejší-nejúžasnější-atd. v kraji", a realita lecky bývá jinde. Nejlepší je opravdu osobní doporučení. Jenže když přijdete do velkého města, kde vůbec nikoho neznáte, vyberete si firmu na netu - a předpokládáte alespoň nějakou standardní úroveň chování jejích zaměstnanců.. ten dotyčný s nenechavými prsty byl prý "odejit", nicméně to je pro mě docela vlažná satisfakce :-/ no, ale jak se říká - chybami se člověk učí (a jen blbec těmi svými :-)) ). I proto sem dávám toto hodnocení. Zdravím J.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace