Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Stavba zastřešené pergoly

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den, potřebuji ještě do zimy postavit zastřešenou pergolu u roubené chaty o rozměru cca 3,5x6m. Chata se nachází u obce Volárna kousek od Slezké Harty.
Prášil Milan

=== Nabídka
Dobrý den
Není problém,ale chce to vidět a domluvit se,v případě zájmu neváhejte mě kontaktovat.
S přáním krásného dne Koláčný Jaroslav

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
S nedostatky
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Jednání a komunikace před udělením zakázky bez připomínek. Cena byla celkem odpovídající. Termín zahájení prací velice operativní. Provedení tesařské už bylo horší a nakonec jsem si musel zastřešení krytinou dodělat sám, protože se pokrývač zajištěný v rámci celé zakázky panem Koláčným vůbec nedostavil. Komunikace po zjištění problému s pokrývačem katastrofální, protože mi bylo oznámeno, že si to mám řešit sám. Takže celkový výsledek horší až špatný.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.12.2013 uživatelem Uživatel_64629

Komentář dodavatele
Přehnané až vymyšlené,záměr poškodit řemeslníka.Majitel ani neuhradil celou zálohu na materiál.Pergola stojí bez závad.
Diskuze
Pan Prášíl ,jméno mluví za vše.
Vážený pane Koláčný,
naprosto seriózně jsem zhodnotil vaši odvedenou práci a hlavně váš způsob jednání. Zřejmě ale nemáte v sobě ani trošku slušnosti a pokory, protože vše co jsem napsal, je naprostá pravda. Nemám vůbec žádný zájem Vás poškodit ani očernit. Naopak mi šlo o to, aby jste se nad vaším jednám zamyslel a příště dostál vašim slibům a závazkům.
Nemám čas ani chuť si s vámi tady dopisovat, ale na vaši nehoráznou lež týkající se nezaplacené zálohy musím reagovat. Poslal jste mi cenovou nabídku ve výši 26.000,- Kč s tím, že mám zaplatit 17.000,- Kč zálohu, což je 65% z celkové zakázky. Tento email jsem dostal 9.10.2013 v 18:47 hod. a druhý den jste měl zaplaceno 10.000,- Kč na vašem účtu. Musel bych být naivní blázen, abych zaplatil naprosto neznámému člověku, se kterým jsem se setkal cca 30 minut zálohu ve výši 65%. Tuto upravenou výši zálohy jste pak následující den jednoznačně telefonicky odsouhlasil. Po "dokončení" tesařské práce jsem Vám ihned doplatil dalších 16.000,- Kč v hotovosti. Doplatil jsem celou cenu, i když jsem zjistil, že jste dřevěnou konstrukci opatřili pouze jedním nátěrem a vy jste kalkuloval nátěry dva!!! Po tomto doplacení jsem se ovšem dozvěděl, že vámi zajištěný klempíř bohužel nepřijede, protože nemá materiál a nejdříve může až za další tři týdny. Vaše reakce na tento problém byla, že vy jste si svoji práci odvedl a klempíře si mám řešit sám. Přesto, že jsme byli jasně domluveni na kompletní dodávce na klíč a bez střešní krytiny a zaplechování hrozilo poškození celé dřevěné konstrukce pergoly.
Do budoucna Vám můžu jen doporučit, aby jste vždy dodržel to co slíbíte a nekopal kolem sebe, když někoho napálíte a on se ozve.
Jako poslední výstrahu pak směřuji k vaší připomínce a urážce spojené s mým jménem. Slušný a seriózní člověk se pozná podle svého chování a vystupování, v žádném případě ne podle toho jak se jmenuje. Pokud bychom vycházeli z vaší teorie, pak by jste se totiž musel jmenovat Jaroslav Ulhaný.
Doufám, že tímto je celá záležitost uzavřena, protože pokud by jste v těchto urážkách a lžích chtěl pokračovat, pak celou věc předám mému právníkovi, který se postará o trošičku jinou lekci.
S pozdravem. Prášil Milan
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace