Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Zahradní práce, úprava zahrádky na jaro

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Dobrý den poptávám prostříhání slívy a merunky, postavit dřevenou konstrukci na 1 ostružinu, udelat poličku do zahr. skříne, upravit živý plot a skalku, na zimu, zasadit 1 tůji, 1 stromek, úklid. Děkuji.

=== Nabídka
Dobrý den,
rádi Vám provedeme požadované práce v nejvhodnějším agrotechnickém termínu. V případě těchto drobných prací účtujeme 220,-Kč/hod a použitý materiál (latě na konstrukci, poličku ap.).
Přeji hezký den
Štípek

Dodavatel (řemeslník)
Arbofolium s.r.o. (Popovičky)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Podávám hodnocení této firmy. Původně jsem si řekla co, kašlu na ně, ale když si sama uvědomím, že jsou tu ty stránky proto, aby si dali majitelé pozor před lajdáckými řemeslníky. Tuto firmu hodnotím záporně. Přišli p. Štípek s kolegou, začli dělat přibližně přes hodinu pak v letu posbírali nářadí a chystali se k odchodu. Povídám, co se děje, vždyt není ještě hotovo, není po vás ukliženo, všude bordel! Honem trochu zametli, prej nám dejte za práci, my musíme k zubaři! Dala jsem tomu staršímu teda 500 Kč. To popad a bez papíru byly fuč. Tak pracuje tato firma. Přitom jsme byli předem domluvení, že dostanou zaplaceno za 1 h. práce, že tu budou nejmín tak celé dopoledne, protože práce je tu dost. Mám to v sobě, ještě jsem se s z toho nevzpamatovala a proto sem píšu.

Dohodnutá cena
Skutečná cena

500 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 30.06.2014 uživatelem kuckyas

Komentář dodavatele
Podávám hodnocení této paní, která se už zapomněla zmínit, že jsem se u ní předem stavil, abych předešel nepříjemnostem při vlastní práci v podobě nových a nových požadavků. Paní mi sdělila, co všechno vlastně chce. Přesto, že nejsme zařízeni na práce hodinového manžela, tak jsem ji vyšel vstříct, s tím, že jí uděláme k zahradnickým pracem, nejenom poptávanou poličku, ale i oplechování staré skříně. Určili jsme si co se bude na zahradě dělat. Dopředu jsem ji sdělil, že práce bude trvat asi 3hod. Skutečnost byla taková, že jsem tam byli 2,5hod a navíc jsme káceli dvě vzrostlé thůje, vykopávali jejich kořeny a přesazovali tři stromky, k tomu chtěla paní najednou opravit ještě lavičku a divila se, že s sebou nemáme vratové šrouby a matky č,5. Bohužel ten den 14.4.2014 byly v Praze silné dešťové přeháňky a od 12hod trvalý déšť. Práce jsme prováděli i za deště, takže jsme byli úplně mokří. Chtěl jsem paní nabídnout, že v dalších pracech můžeme pokračovat jiný den, ale ta nám sdělila, že nám zaplatí pouze za hodinu práce. Takže jsme se s ní nedohadovali a práce ukončili. Považuji její jednání za velice nesolidní a její ohodnocení naší práce za neobjektivní.
Diskuze
Pane nebudu se s vámi dohadovat, o lavičce jsme mluvili předem a o poličce na hnojivo také. Ještě jste říkal, že si obstaráte materiál na lavičku. Samozřejmě jste to nepřinesl a dala jsem vám tu latku co jsem měla ve sklepě. I materiál na jednu poličku jsem vám dala, takže jste dělal z mého mateíálu. Byli jste tady něco přes hodinu. Přehánka byla, ale to jste se mohli schovat a ne úprkem opustit započaté dílo a jet oba k zubaři jak malý děti. Jak jste odjeli, tak se vyčasilo a bylo pěkně, nikdo vás nenutil dělat za deště naopak.Píšete o dvou vzrostlých tůjích, já vím pane že u plotu byli dvě, ale zlividovali jste tu menší. Ta větší tam zůstala. Nasliboval jste toho, ale skutek utek, jak jste měl dělat už vám to bylo zatěžko. Oplechování staré skříně, ten proužek do jste nabili dole na skřínové dveře též z mého materiálu to myslíte? Jak jste odtud utíkali čert ví kam, ani jste neuklidili a musela jsem vás honit, aby jste aspon po sobě zametli. Chtěl jste platil na hodinu, tak jsme byli domluvení, řekl jste 200 Kč na hodinu, x 2 t.j 400 Kč. Pište si co chcete u mě já vím co dovedete.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace