Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Podlaha v kuchyni

Popis zadání

Zadání jsme měli jasné, najít vhodný přírodní materiál na podlahu do kuchyně. Moderní, který bude odpovídat současným potřebám práci v kuchyni. Povrch se snadno udržoval. Zároveň, aby ničím neprovokoval, nenarušoval interiér a styl vily z první republiky, kterou se snažíme renovovat s citem. Vracet domu duši naší babičky. Dalším požadavkem byl čas, který nás tlačil z důvodu nastěhování. Při tak velké rekonstrukci celého domu, samozřejmě koukáte i na finance.

Popis situace:
Původní podlaha byla terasová, do kuchyně nevhodná, protože je studená, při pádu skla či porcelánu hrozí větší riziko rozbití a poranění. Velká část terasa by byla stejně zakryta kuchyňskou linkou, spižírnou a lednicí. Zastavěním by zanikl zdobený černý okraj terasa, prostředek kuchyně by se stal šedivým a nezajímavým.

Rozsah práce:
Vhodný přírodní materiál, odolný vůči nárazu, hluku, opotřebení, snadná údržba, rychlá pokládka, estetický dojem. Výměra 20 m2.

Řešení a výběr podlahy:
První nad čím jsme uvažovali bylo klasické Marmoleum, ale z časových důvodů jsme se rozhodli pro Marmoleum Click - přírodní plovoucí podlahu. Pan Schoř nám přinesl vzorník. Byli jsme rozhodnuti pro jednobarevnou verzi, ale když jsme viděli vzorník s pastelovými odstíny, ovlivnilo nás to, a mile překvapilo. Marmoleum Click se dodává v lamelách 900x 300mm nebo dlaždicích 300x300mm. Vypracovala jsem si návrhy jak by vypadaly barevné lamely položené na šířku nebo délku místnosti.

Naše volba:
Vybrali jsme Marmoleum Click lamely odstín: sky blue střídavě v pruzích s odstínem silver shadow. Pokládka na šířku místnosti, která se tak opticky rozšířila.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

S Podlahářstvím pana Schoře máme dobré zkušenosti z předešlých zakázek v našem prvním bytě. Víme, že je na něj spolehnutí, jeho práce je odvedena kvalitně, vždy ve smluveném časovém termínu, komunikace je výborná. Při práci se nevyskytly žádné závady a byla dodržena smluvená cena i termín. Pokládka marmolea i s přípravou izolačního mirelonu a zakončovacích lišt proběhla během jednoho dopoledne. Určitě bych vyzvedla kvalitně položené ukončovací vysoké lišty a jejich připevnění i v místech, kde měla místnost u spižírny kulaté rohy. Celková cena odpovídá kvalitě provedené práce.

Podlahářství Schoř můžeme určitě vřele doporučit. S realizací jsme velmi spokojeni. Podlaha je krásná, stylem se pěkně hodí ke kuchyni na míru od truhláře pana Richtrmoce, ale o tom zase jindy ;-)

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 11.09.2013 uživatelem Svatojanek

podlaha11
podlaha10
podlaha9
podlaha7
podlaha4
podlaha5
podlaha3
podlaha2
podlaha1
podlaha8
podlaha6
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace