Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Rekonstrukce bytového jádra.

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Náhrada bytového jádra a rekonstrukce koupelny.Jádro vyměnit za zděné, úprava a rozvod vodo a elektroinstalace.Rozměr koupelny je 150*140, tento rozměr bych chtěl dodržet.Požadoval bych pouze novou vanu o výšce 40 cm a nové vodovodní baterie a zástěnu na vanu.
Očekávaná cena do 100 000 Kč. Termín dle dohody.
Děkuji za nabídku.

=== Nabídka
Dobrý den,
reaguji na vaši poptávku rekonstrukci bytového jádra. V případě vašeho zájmu o vypracování konkrétní nabídky, vás prosím o zaslaní půdorysu před realizací, a v případě dispozičních změn také po realizaci. Dále vás prosím o podání bližších informací týkající se rozsahu rekonstrukce. Já osobně preferuji konzultaci a zaměření včetně specifikace rekonstrukce na místě realizace, a to z důvodu zjištění fyzického stavu a stanovení postupu prací ke specifikaci rozsahu rekonstrukce, a to zejména rozmístění rozvodů elektroinstalace světelného a zásuvkového okruhu (rozmístění zásuvek včetně počtu, vypínačů atd.), rozmístění zařizovacích předmětů vodoinstalace, rozsah a napojení na stávající rozvod vodoinstalace a odpadů, formát obkladů a dlažby, realizace včetně dodávky materiálu (při naší dodávce obkladů zpracování vizualizace 3D návrhu pokládky zdarma), popřípadě budete materiál dodávat vlastní subdodávkou. Při kompletní dodávce materiálu poskytujeme velkoobchodní slevu, dopravu materiálu a zásobení staveniště včetně přesunu neúčtujeme (zdarma). V případě vašeho zájmu o vypracování položkového rozpočtu nákladů na rekonstrukci, prosím o zaslání shora uvedených informací. Poté mohu provést zpracování korektního rozpočtu pro vaše ucelení nabídek a výběru zhotovitele. Toto vypracování máte zdarma, bez ohledu na uzavření smlouvy o dílo. Co se týká zaslaného popisu a požadavku prací, jsme schopni veškeré vámi požadované práce provést - rekonstrukce bytového jádra, kuchyně včetně výroby kuchyňské linky na míru, dodávku obložkových zárubní a dveří včetně vchodových bezpečnostních, kompletní realizaci rozvodů elektroinstalace světelného a zásuvkového okruhu včetně slaboproudých rozvodů (internet, TV), rekonstrukci podlahy (vinilové, plovoucí, PVC, dlažby), a topenářské práce.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Vynikající
Poměr cena výkon
Vynikající
Úroveň jednání
Vynikající
Celkové hodnocení

Všechno dopadlo v pořádku. Naše požadavky jsou splněny. Určitě doporučujeme dalším hledajícím.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 23.10.2013 uživatelem jovaclavek

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace