Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Částečnou úpravu bytu 40m2 (ve zděném BD)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Zbourání zdi-délka cca 3,20, vyzdít 1x dveře, dozdít 2x stavební otvor na dveře, drobné opravy zdí, škrábání zdí před malováním a vymalování-cca 100m2, pokládka dlažby cca 7m2. Materiál a kontejner na odpad možno zajistit, předpokládaná cena za práci do 15 000Kč.
Termín co nejdříve.

=== Nabídka
Dobrý den,provedu Vám rekonstrukci bytu ,zedník 25 let praxe termín dohodou cena dohodou na místě.Děkuji za odpovět

Dodavatel (řemeslník)
Kazimír Kresta (Žatec)
Kvalita výsledku
Spokojenost
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Práce pana Kresty po zednické stránce patří mezi ty kvalitnější, ale jeho jednání v průběhu provádění prací byly a jsou neakceptovatelné!
Dosud jsem od něj neobdržela zpět klíče od bytu a domu, kde prováděl rekonstrukci a fakturu za provedené práce, i když peníze obdržel cca koncem října 2013 a já jsem ho o obojí písemně žádala!
Dále jeho vyúčtování (na kousku papíru psané tužkou) nekorespondovalo s tím, co bylo domluveno při prohlídce místa a stanovení ceny za zakázku. Jako vícepráce uvedl i činnosti, které byly zřejmé již před započetím prací (např. vynášení materiálu, odnošení sutě, benzín, odvoz dveří, osazení obložek aj.)
Díky panu Krestovi jsem měla problémy v domě, neboť cihly několik týdnů nechal před domem na chodníku a při likvidaci suti si přivezl kontejner na komunální odpad z kontejnerového stání (cca 100m od domu) až pod okno domu, kam nespecifikované množství suti a cihel sypal. Poté, co jsem obdržela písemnou stížnost z domu o způsobu jeho jednání, kde požadovali okamžitou nápravu, jsem volala panu Krestovi, aby dal vše do pořádku. Bohužel výsledek byl ten, že mi pan Kresta položil telefon s tím, že už tam pracovat nechce! Skutečně si odstěhoval nářadí, zanechal si nevyúčtovanou zálohu 6000Kč a klíče od bytu i domu. Po několika dnech mu volal můj manžel a požadoval na něm alespoň vyúčtování zálohy a vrácení klíčů. Po dlouhém přesvědčování pan Kresta svolil na schůzce v uvedeném bytě. Tam se nakonec domluvili na tom, že pan Kresta dokončí práci, kterou začal….
Po, údajně, zcela dokončené práci pan Kresta požadoval doplatek 1 000Kč za osazení obložek. Když jsme však přijeli do bytu, viděli jsme, že osazení obložek nebylo provedeno tak jak bylo domluveno - obložky měly navazovat na obklad. Mezi obložkami a obkladem byla cca 2-3cm nezačištěná a nevymalovaná spára s ostrými hrany obkladů a také prasklina ve zdi. Pan Kresta nám tyto chyby do telefonu neřekl, abychom to s ním mohli operativně řešit, opravy mohl provést a předat svoji práci bez závad, i když věděl, že z místa bydliště do bytu to máme cca 100km!
Vzhledem k tomu, že další problémy s ním jsme odmítli řešit, opravili jsme uvedené závady na vlastní náklady. Když se pan Kresta po několika dnech opět ozval, s tím, že chce doplatek 1000Kč, byly mu uvedené nedostatky oznámeny s tím, že jsme je již vyřešili a tudíž doplatek nedostane. Pan Kresta nás nevybíravým způsobem oslovil a opět položil telefon!! To, že nám nevrátil klíče od bytu a nepředal fakturu, to neřeší, i když jsem ho o to písemně požádala! S takto drzým řemeslníkem jsem se dosud ještě nesetkala! Pana Krestu bych si již nikdy více na žádnou zakázku nepozvala!

Dohodnutá cena
Skutečná cena

20 000 Kč

Související témata:
hlasy
0
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 13.12.2013 uživatelem Uživatel_61179

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace