Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Klempirske prace-komin

Popis zadání

Panu Vaverovi jsme zadali "oplechovani" nove vybudovaneho kominu.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Vavera svou praci odvedl spatne a k reklamaci se postavil zady. 4x nam slibil, ze se dostavi a zavady odstrani, dodnes se tak nestalo. Jeho webove stranky pusobi velmi profesionalne,on sam vsak profesionalem rozhodne neni!

s realizaci nejsme vubec spokojeni ani s jeho pristupem

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+3
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.08.2013 uživatelem Uživatel_59851

Diskuze
To je teda mazec ani kvalitně oplechovat komín neumí? Kde se pan Vavera vyučil? Spíš než vyučení je to o štěstí, co? Zkusí to a zkusí tamto ......buď se práce povede a když ne, tak jsou na něj všichni nespokojení zákazníci krátcí. Peníze přece má a o ně mu především de, co by se dál staral.... vždyť jeho nekvalitní práci dříve či později někdo jiný opraví.
Dobrý večer, opravil Vám nakonec to oplechování komínu?
Dobry den,
pana klempire jsme se jiz nedopatrali, oprava oplechovani z jeho strany nebyla realizovana. Na opakovana volani nereagoval, sidlo firmy mel v te dobe (nevim, jak je to nyni) uvedeno na jine adrese nez kde skutecne pusobil. Coz take o necem svedci.
Smolikova Katerina
Dobrý večer paní Smolíková,
děkuji za odpověď.
Já mám s Tomášem Vaverou též špatné zkušenosti. 30.7.2013 dal novou střechu na řadovou garáž. Při předání dostal řádně zaplaceno s tím, že když budou zjištěny nedostatky, tak je ihned opraví. Jeho práci prověřil první déšť......do garáže zatéká.Byl se na střechu a vnitřek garáže podívat - vadu uznal a slíbil, že ji druhý den opraví. Bohužel zůstalo jen u opakovaných slibů.....
Od prosince nebere telefon a na SMS neodpovídá. Každý den mu píši email odpověděl mi až ve čtvrtek - 9.1.2014 cituji:
"Jsem v Belgii.Jezdim sem každý rok pracovat na zimu. Jak přijedu,tak se ozvu."
Den na to v pátek - 10.1.2014 seděl v baru v Hradci Králové a vesele popíjel. Když jsem ho na tuto skutečnost SMS upozornila, napsal mi 14.1.2014 email cituji:" Jsem pracovne v belgii. Na víkendy jezdim domu a co o víkendech dělám vám může být ukradený."
Napsala jsem mu, ať střechu opraví o víkendu, když na víkendy jezdí domů, že nepřistupuji na jeho další slib.
Nevěřím, že v Belgii pracuje. Je to od něj jen další stupidní výmluva a tato je z nich i nejhloupější....kdo by jezdil z Belgie na víkendy domů? Jen mě tou výmluvou chtěl odradit od častých upomínek, aby střechu opravil. Emil i SMS mu píši každý den .......neodpovídá a telefon nebere.
Zjistila jsem, že postupně stahuje z internetu prezentaci své firmy
VAVERA TOMÁŠ - KLEMPÍŘSTVÍ POKRÝVAČSTVÍ
Tomáš Vavera-Hodinový manžel Hradec Králové
třída Edvarda Beneše 575/90
Třebeš
Hradec Králové
500 12 Hradec Králové 12
mobil: 776 567 401
tomas.vavera@centrum.cz
IČ: 66828368
------
Na Maxportál.cz začal od 27.1.2014 prezentovat firmu s novým názvem - Tomáš Vavera -Mytí střech.
Popis: Mytí střech,chemické postřiky střech proti mechům,řasám a lišejníkům,mytí zámkové dlažby,fasád domů,venkovních obkladů,podezdívky plotů a mytí fasád.Nátěry plechových střech,okapů,klempířských prvků.Pokládka hydroizolačních pásů.Výroba altánů,pergol,zahradních domků.Tesařské,klempířské,pokrývačské práce.
Na AAAPOPTÁVKA.CZ......... nejpoptávka.cz ........a AAADODAVATEL.cz začala být prezentována firma se stejným názvem - Mytí střech a se stejnou adresou firmy, jako má na Maxportá.cz Tomáš Vavera
Edvarda Beneše 1416
Hradec Králové
50012
Se stejným číslem telefonu...... 774928319
Se stejným webem .......http://mytistrech.webnode.cz/
Se stejným emailem ........... mytistrech@centrum.cz
Se stejným ičem...........668 28 368
Jiná je jen kontaktní osoba..... a to Lukáš Koromház
Když jsem na novou emailovou adresu napsala přes Maxportál.cz s oslovením Tomáše Vavery, tak mi odpověděl Lukáš Koromház , že žádného Tomáše Vaveru nezná a že to je jen jeho firma. Poté co jsem ho emailem upozornila, že na Maxportál.cz u firmy Mytí střech není jeho jméno Lukáš Koromház, ale Tomáš Vavera, tak za 2 dny jméno Tomáše Vavery u firmy Mytí střech z Maxportál. cz zmizelo.
Koukala jsem se do Registru živnostníků Ministerstva průmyslu a obchodu a hledala jméno Lukáš Koromház. Zjistila jsem, že člověk toho jména a příjmení nikdy nevlastnil a nevlastní žádnou firmu v České republice. Konzultovala jsem toto zjištění i s Živnostenským úřadem kde mi byl tento fakt potvrzen.
Tomáš Vavera v Registru živnostníků Ministerstva průmyslu a obchodu má teď dvě adresy podnikání a to :
třída Edvarda Beneše 575/90
Hradec Králové
500 12 Hradec Králové 12
a druhou
Edvarda Beneše 1416
Hradec Králové
50012
Rozhodla jsem se tato zjištění napsat na emailovou adresu mytistrech@centrum.cz Lukáši Koromházovi. Odpověděl mi, že firma je jeho a Tomáše Vaveru nezná a podává na mě trestní oznámení za obtěžování.
Abych pravdu řekla byla jsem reakcí Lukáše Koromháze překvapená. Čekala jsem, že shromážděná fakta ho přimějí k tomu, aby napsal pravdu o firmě a Tomáši Vaverovi. Až po jeho posledním emailu jsem si plně uvědomila, že pro nepoctivé podnikatele a jejich přisluhovače je popírání faktů a lež stejně běžnou věcí, jako dýchání. A vyhrožování trestním oznámením každodenní praxí, jak odradit nespokojeného zákazníka.
Přes Facebook jsem zjistila, že Lukáš Koromház má Tomáše Vaveru v přátelích..........takto veřejně prezentují svoje přátelství a mě Lukáš Koromház tvrdí, že žádného Tomáše Vaveru nezná.......
Obrátím se na Českou obchodní inspekci.
Vám paní Smolíková ze srdce přeji, aby jste v budoucnu měla, už jen štěstí na profesionální - poctivé řemeslníky.
Marvanová
Dobry den, pani Marvanova,
obdivuji Vase patraci schopnosti a preji Vam mnohu uspechu po honbe za panem Vaverou. Dle nize uvedeno jde o podvodnika s velkym "P". Nas problem byl, ze jsme na vykonanou praci nemeli doklad. Zadne stiznosti u vyssich moci nam tedy nepomohou.
S pozdravem,
Smolikova Katerina
Dobrý večer paní Smolíková,
moc děkuji za přání.
Prosím Vás vy jste našli sídlo firmy Tomáše Vavery na jaké adrese? Píšete cituji: sidlo firmy mel v te dobe (nevim, jak je to nyni) uvedeno na jine adrese nez kde skutecne pusobil
Těch adres za ten čas, co od roku 1997 podniká má předpokládám dost. Podle jedné internetové poradny kde má též negativní reference měl v roce 2011 firmu v ulici Brněnská 154/123 v Hradci Králové.
Tomáš Vavera mi nabízel platbu bez faktury. Nechtěla jsem mít problémy při eventuální reklamaci, tak jsem na jeho nabídku nepřistoupila. Fakturu sice mám, ale uplatnit s ní v dnešní době reklamaci u nepoctivého "podnikatele" jakým zjevně Tomáš Vavera je to je běh na dlouhou trať..... Jistě jste viděla v televizi reportáže na toto téma......
Při posledním telefonickém hovoru 7.12.2013 jsem Tomáši Veverovi řekla, že bych ráda na jeho práci napsala kladnou referenci, ale nebudu moct pokud tu střechu neopraví. Položil mi telefon a od toho dne mi telefon nebere. A tak jsem se rozhodla napsat na něj negativní referenci nejen sem, ale i na další internetové portály.
Tady na Nejřemeslníci mi nechtěli uveřejnit negativní referenci na Tomáše Vaveru bez dokladu, že práci udělal. Musela jsem jim fakturu oskenovat a poslat. Bylo pro mě svým způsobem ponižující dokazovat, že jsem si nevymyslela práci Tomáše Vavery. Mě by taková věc - lživě obvinit člověka z něčeho, co neudělal nikdy nenapadla - já si pravdy vážím. Bylo mi vysvětleno, že někteří jedinci psali nepravdivé reference, aby firmy poškodily ačkoli ty pro ně žádné práce nedělaly.
Posílala jsem přes NejŘemeslníci poptávky na opravu střechy Tomáši Vaverovi. Přišel mi email.... o vaši poptávku Oprava střechy na garáži firma neprojevila zájem.
Prosila jsem, aby mu poptávky posílali dál. Přišel mi email: Bohužel poptávky mu posílat nemůžeme, z našeho pohledu jsme Vám vyšli vstříc zveřejněním reference. Současně jsme s panem Vaverou ukončili spolupráci.
Předpokládám, že je víc nespokojených zákazníků Tomáše Vavery, ale ti nevědí, že o svých špatných zkušenostech s ním sem mohou psát .....a řeší to s ním přes emaily a telefon.
A co udělá Tomáš Vavera místo toho, aby opravil svoji nekvalitní práci? Mávne rukou a prostě během pár dnů má firmu s novým názvem a na nové adrese.
Paní Smolíková, přeji Vám pohodový víkend.
Marvanová
Dobrý večer, paní Smolíková,
tak to vypadá, že na Tomáše Vaveru, už došlo.
Pan Filip Pavel , kterému dluží Tomáš Vavera 60 000 Kč mi 17.6.2014 kromě jiného napsal, cituji:
V loňském roce p. Vavera bydlel ve Vysoké nad Labem, kde jsme ho kontaktovali. Odtud se odstěhoval neznámo kam.
Podali jsme na něj trestní oznámení a na Policii jsme se dozvěděli, že ho již kontaktovali a stále vyšetřují. Již 4 měsíce.
Přeji Vám krásné léto, Marvanová
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace