Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Revize plynu

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Rodinny dum Praha 4 a byt Praha 5, pripadne odstraneni nedostatku, dekuji cekalova

=== Nabídka
Dobrý den,

ve smyslu Vaší poptávky Vám nabízím služby mojí firmy. Cena revize bytu včetně jednoho plynového spotřebiče je 800,- Kč Cena revize rodinného domu včetně jednoho plynového spotřebiče je 1000,- Kč. Každý další spotřebič + 200,-Kč. Nabídková cena 1800,-Kč

S pozdravem
Starý


Konecna dohoda: 2400 , je vice spotrebicu, WaW a karma a sporak.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Pan Stary byl velmi aktivni, prijel obratem, udelal i revizi elektriny a hned si nechal zaplatit celou zakazku, cca 4000 Kc. Obratem mi poslal pana Forejta na opravu 2 drobnych uniku plynu a uzemeni hromosvodu. Dohodnuta cena 1500Kc. Pan Forejt po 20 minutach vcetne kavy vybral od 72 lete babicky 2 tisice, bez potvrzeni odjel, pricemz jeden drobny unik plynu zustal neopraven. Dodnes po nekolika urgencich a slibech nemam ani potvrzeni, ani 500Kc, ani opraveny unik plynu.
Pan Stary slibil revize do tydne, po 2 tydnech poslal pouze elektronickou verzi, revize bez vyznamnych zavad. Take slibil pretesnit drobny unik po svem znamem, panu Forejtovi.
Pred provedenim a platbou dalsi dohodnute revize plynu v jinem byte jsem slusne pozadala o doreseni prvni varky revizi. To pana Stareho velmi rozlitilo, rekl ze koncime, a poslal mi tedy slibene revize, a ejhle, razem byly plne problemu, jiz ne drobne uniky plynu v norme, nebezpena elektrina, nutne okamzite opravy. Podivna zmena nazoru. Byla jsem dost sokovana timto chovanim a nemohu tudiz hodnotit kladne.

Dohodnutá cena
2 400 Kč
Skutečná cena

6 000 Kč

Související témata:
hlasy
+4
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 10.09.2013 uživatelem Uživatel_59734

mail_cekalova
Komentář dodavatele
Dobrý den všem kdo čte tyto komentáře
Chci nabídnout svůj pohled na věc včetně e-mailové komunikace ( která je připojena jako foto nad tímto textem.)s paní Janou Čekalovou - odběratelkou.
Paní Čekalová objednala prostřednictvím portálu nejřemeslníci revizi plynových spotřebičů v rodinném domě a bytě, který pronajímá. Po ukončené revizi v rodinném domě mi sdělila že revizi bytu v tuto chvíli není možné udělat nájemník měl dovolenou a vrací se v září s tím že po návratu uděláme revizi a poté zpracujeme veškeré revizní zprávy najednou . Poté co jsem udělal revizi plynu mi sdělila že na našich web. stránkách zjistila že děláme i revize elektro a hromosvodů a chtěla cenovou nabídku, kterou mi odsouhlasila a veškeré revize jsem následně udělal toto je úvod do situace.
Teď mi dovolte vyjádřit se k jednotlivým bodům, které jsou mi vytýkány
1) Nechal jsem si hned zaplatit revize - poté co udělám revizi objektu zasílám revizní zprávu poštou jistě chápete že nelze vždy spoléhat na platební morálku všech zákazníků a nemohu čekat až nebo zda vůbec bude práce uhrazena kolegové mi toto stanovisko jistě potvrdí.
2)Poslal jsem pana Forejta, který si vzal za práci 2000,- Kč/20 min.- k tomu se nemohu vyjádřit snad jen, že v rámci revize se snažím aby revidovaný objekt vždy prošel revizí v naprostém pořádku a nabídnu zákazníkovi možnost opravit nalezené nedostatky ještě před vydáním negativní revizní zprávy koho si zákazník vybere a jakou částku za opravy dohodne za to nemohu nést odpovědnost. Pravdou je že pana Forejta jsem doporučil jako osvědčeného řemeslníka a nikdy v minulosti jsem po kontrole jeho práce ( kterou vždy po opravách před vydáním revizní zprávy provádím ) nezaznamenal jedinou stížnost.
3)Termín dodání revizí jak jsem již uvedl v předchozím textu dohoda s paní Čekalovou byla dodání revizí po ukončení všech revizí, přesto jsem jí zaslal elektronicky dosavadní revizní zprávy jak je vidět v přiložené mailové dokumentaci paní Čekalová byla srozuměna s tímto postupem.
4)K mému rozlícení jak je v komentáři trefně zmíněno došlo poté co paní Čekalová v mezidobí 3x změnila podmínky zakázky a dala mi najevo nedůvěru ke mě a to i přes veškerou péči, kterou jsem zakázce věnoval včetně následné kontroly bez nároku na úhradu a veskrze lidskému přístupu.
5) Uvedení závad v revizní zprávě - poté co jsem se s paní Čekalovou rozešel ve zlém a spěchala na dodání revizních zpráv bez ohledu zda jsou závady odstraněny nemohu jako revizní technik uvést v revizní zprávě stav, který neodpovídá skutečnosti.
A závěrem použiji slova paní Čekalové " i já jsem byl šokován chováním paní Čekalové" a nedovedu si ho vysvětlit dodnes.
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky Baumit - Fasády, omítky, potěry
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace