Sg jaro2016 6aa0685ac3aabfcd296f559df67b18e300c8a175ca41eab423e721c585196764
Sg jaro2016 rolldown f04d38e1d91e54d38bfce580b018f8b35ca34cb1e1ae0cacdbae836af90e95c1

Reference Rekonstrukce panelového bytového jádra

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Poptávám firmu, která by mi za přijatelné peníze zrenovovala bytové jádro v panelovém bytě 2+1 na Kladně v centru. Jedná se o vybourání umakartu, nová kuchnyně, WC, koupelna. Vyzdít ytongem + nové dlažby a elektro instalace.

=== Nabídka
dobrý den nabízím vám naše služby :
všechny práce na novém jádře včetně elektro ,35000Kč
nejsme plátci DPH cena je tedy konečná doba realizace cca 8-9 dnů
záleží jenom na Vás
s pozdravem Malček

Dodavatel (řemeslník)
UNIT-REALITY, s.r.o. (Unhošť, okr. Kladno)
Kvalita výsledku
Silná nespokojenost
Poměr cena výkon
Silná nespokojenost
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Celkově realizace rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě se smýšenými pocity - původní kalkulace nabídky se relativně podařilo udržet, ale celá realizace nás stála mnoho nervů. Hned na začátku při bourání ujel dělníkům řidič s dodávkou sutiny, takže dělníci naházeli mnoho bordelu před barák a nechali to tam den, dva ležet. Poté co se mi sousedi štěžovali na bordel před barákem, vyčetl jsem to majiteli firmy panu Malčeku - ten reagoval tak, že chtěl dělníky odvést a celkovou spolupráce ukončit za situace, kdy jsem tam měl střžené vnitřní zdi a před barákem zmiňovanou skládku - nejednal jsem přitom nikterak vulgárně. Poté co jsme se přecem jenom dál nějak dohodli, pokračovala rekonstrukce jakžtakž ok až do té chvíle, než majitel firmy prý dostal velkou zakázku na zateplení budovy základní školy. Převedl tam nejschopnější řemeslníky a na moji zakázku najmul nějaké alkoholové nadšence ze Slovenska, kteří se různě střídali. Po různých peripetiích se renovace relativně podařila, ale stálo to nervy. Celkově - známka jak ve škole 4-. Pan Maček solidně vystupuje - především na prvních schůzkách, poté však po organizační stránce velice slabé. Problém je, že si najímá dělníky, kteří mají prapodivnou minulost a na stavbě je sporadicky. Firmu bych nedpoporučil.

Cena
neuvedena
Kategorie
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 27.08.2013 uživatelem Uživatel_9571

 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace