Cs calc sep 2016 4bc761a0b6b691fbcfea054d7e324d6974a858edb7491fc05c05737ffc52ddac
Cs calc sep 2016 rolldown 28a5066a8bcb82a1b93e3959472646e46300bc99cf25944009cf01692330c300

Reference Malířské práce (dům, 900m2)

Popis zadání
Reference vznikla z poptávky.

=== Zadání
Rádi bychom si nechali vymalovat rodinný dům, plocha k malování asi 900m2, bílou barvou (např. Primalex Plus). Dům je bez nábytku, na stěnách je asi 7 let stará malba. Stěny jsou v dobrém stavu, občas nutno vyspravit praskliny.

Termín realizace v co nejbližší možné době.

=== Nabídka
Dobrý den, rádi vám dum vymalujem naše cena za 1m2 je 27 Kč
je to včetně materiálu a práce a uklidu.S pozdravem Fa.zahrádka

Jen bych prosil o osobní prohlídku a domluvu na místě moc děkuji.

Dodavatel (řemeslník)
Kvalita výsledku
S nedostatky
Poměr cena výkon
Solidní
Úroveň jednání
Silná nespokojenost
Celkové hodnocení

Mrzí mne to, ale tuto firmu nemohu doporučit kromě případu, kdy potřebujete vymalovat velké plochy opravdu rychle za relativně nízkou cenu a kvalita není tolik důležitá. Přitom to mohlo dopadnout celkem dobře a výsledný dojem pokazila až závěrečná neserióznost jednání.
Ostatní firmy odhadovaly pracnost jeden až dva týdny, pan Zahrádka tři dny. Toto se vyjasnilo na začátku prací ... přijelo osm lidí. Buďte na to připraveni, mít osm lidí v domě je trochu náročné a k tomu připočtěte to, že neustále někdo kouří na zahradě, což nemusí být nekuřákům zrovna příjemné.
Pracovali opravdu rychle, v tom fofru a množství ale dochází k tomu, že některá místa natřou jen jednou nebo vůbec (když skončí první vrstvu na konci, hned pokračují druhou vrstvou na začátku). Nic neoblepují, dva lidi jsou dedikovaní na úklid, což funguje jen do omezené míry. Všude chodí v botech s tím, že na konci to uklidí, ale to nefunguje ... i poté, co to ti dva nešťastníci finálně vytřou, tam nadále chodí v botech a může se stát, že se urazí, pokud je požádáte, ať to nedělají. Dům není na konec čistý, musíte hodně uklízet.
Celou práci udělali za dva dny. to je sice fajn, ale ani to nestačilo doschnout a časem na x místech prosvítá starý nátěr. To by pořád bylo ok, dá se to opravit.
Co mne ale velmi zklamalo a přimělo psát toto hodnocení je závěr. V kuchyni byl hodně pokažený barevný pruh. Domluvil jsem se následně s panem Zahrádkou, že to přijede opravit (ostatní věci bych si opravil sám). Celkem čytřikrát (!) jsme byli domluveni na termínu, vždy jsem to připravil, někdy dokonce speciálně přijel, ani jednou pan Zahrádka nedorazil, většinou se ani neozval. Nějak tomu nemohu uvěřit, působí seriózně, až napočtvrté jsem přestal věřit, ze by opravdu mohl dorazit a zfušovanou práci opravit.

NÁSLEDNÁ REAKCE:
Opravdu mne mrzí komentář pana Zahrádky. Vážně na mne působil seriózním dojmem, nemohl jsem tomu uvěřit a až teď jsem ztratil poslední iluze.
Zfušovaný barevný pruh v kuchyni jsem reklamoval hned druhý či třetí den poté, co vše zaschlo a projevila se nekvalitní práce.
Několikrát slíbil, že se zastaví, nikdy to nedodržel, často se ani neomluvil.
Rychlé zaplacení jsem považoval za seriózní krok, překvapuje mne, že to je použito jako jakýsi argument.
Je mi z toho smutno a snižuji hodnocení úrovně jednání na minimum.
Přitom ta práce by nemusela dopadnout špatně. Firma pracuje příliš rychle, což je fajn, ale logicky se něco nepovede a když urychleně zmizí hned po druhém dni a pak ani nepřijedou nic opravit, výsledek je takto smutný.
Ještě pro upřesnění: Barvu jsem kupoval naopak kvalitnější, než standardně pan Zahrádka používá.

Cena
neuvedena
Související témata:
hlasy
+1
Špatně napsaná reference
Bude uveden v komentářích reference
Dejte hlas autorovi za užitečnou referenci
Reference vložena dne 09.09.2013 uživatelem Uživatel_58121

Komentář dodavatele
Děkuji za lživou referenci je zajímavé že jste práci v pořadku přebral a zaplatil a byly jsme spokojení oba po 14 dnech mi zavoláte že je tam něco špatně sám dobře víte že byl problém se trefit do terminu který vám vyhovuje protože jsme plně vytížený. Nakonec jste si materiál koupil sám ( vápno) aby jste ušetřil a tet hledáte chyby naštěstí spousta lidí ví že nejsou jen špatné jen firmy ale i zákazníci S pozdravem Fa. Zahrádka
 
Naši partneři DŮM & ZAHRADA.CZ CZECHDESIGN.CZ ČeskýKutil.cz ČMSS - Získejte u Lišky MND
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace